Jump to content
Pepinka

UCL: Manchester United - Benfica

Препоръчани публикации

Яко резерви, почивка за ДДХ, и ако Погба и Феле са на линия, да запишат няколко минутки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Пускай юношките. Тука не ми дреме, доволен съм на почивка на титулярите и някво 1-1.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бахти и кафевата програма майна, след тва мач на бричката с ония противняци, значи тука пускаме Джесито да твори и след ударното избухване в Карабао-то да си вдига цената за трансферния прозорец. и с оглед на днешния състав Мата и Марсиал титуляри най-вероятно. абе боли ме фара като цяло за тоя мач, някъв Х в най-лошия сценарий и тва е. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

задължителна победа,задължително 1-во място,а после ако искат другите два мача да играят с третия отбор ако искат 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма тва само ако искат, или?  mood%20(17).gif  mood%20(17).gif  mood%20(17).gif 

Няма да е зле да си починат някои от основните играчи, защото Челси ще са all in в Рим и нямат друг избор, освен да играят с най-доброто възможно. Така, че един + за нас ще е, за да можем да сме по-свежи от тях на Моста. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нова лека победа в групите, моля :) Някой от лазарета няма ли да се завърне? 

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ех тоя булшитнат мач баш във вторника ли ше е ве

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
що ве?

те така или иначе няма го дават копеленцата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бием и последните два мача ги правиме протоколни..поне на ОТ тоя сезон засега сме безгрешни..нещо ,което липсваше при двете утайки преди Жозе..кой ни хванеше ни млатеше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не очаквайте да излезем със състав изпълнен изцяло с резерви. Поне според мен половината, които ще играят утре ще играят и в Неделя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

що ве?

те така или иначе няма го дават копеленцата :D

Имам една уговорка за пиене на минерална вода :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аве ти все тъй ме пропускаш за полезната минерална вода ... само за спирта ме викаш  :sleep:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нашите трябва да вземат достатъчно сериозно този мач, тъй като победата би им подпечатала класирането в следващата фаза, а при определени обстоятелства дори и първото място. После спокойно могат да си барат дедовия в оставащите 2 мача. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всичко това ще има значение, ако бием на Моста. Челси имат много тежко гостуване на Рома и се надявам да се получи ситуацията от предния път, когато играха в Мадрид, а после Сити ги попиля в Лондон. Ама ние с автобусните тактики само ще им направим услуга. Дано не играем като на Оркфийлд. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе да бием на Моста е Химера.

Колко пъти сме ходили там в по-добра форма и отбор и все нещо се дъним. Сега сме по-зле от тях като моментна форма ми се струва.

Моу ще излезе да не загуби. ГОстуване на пряк конкурент. Много ясно че ще паркира и ще има ритане на посоки напред и Маркъс и Лукаку ако докопат нещо - тва ще е.

Не знам как някой очаква нещо друго.

Поне уикенда и крговете след това Сити ще имат и те малко трудни мачове. Дано някой им вземе нещо да се завържат нещата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако искаме титлата, ще трябва да бием конкурентите и като гости. Вече се издънихме със Стоук и Хъдърсфийлд. Тия загубени точки трябва да се компенсират. Пепо ще бие Венго и после ходи ги гони. Ще остане вариант да се задоволим с яростна битка за топ 3. Иначе се видя, че отбора като изостане в резултата, просто не струва. 

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе темата е за мача с Бенфика :D викам си мина ли, кво стана, тука пак ВЛ обсъждате :D
Срещу Челси мача ще е като с орките, но за това - скоро!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

пълчища от фенове от цял свят искат да гледат изкуството, което 3мата в нападение представят всеки мач, тия бонаци няма да дават мача. ега омрат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че довечера ще дават Олимпиакос - Барса и Рома - Челси , аз лично не мога си обясня защо ще дават Барца ....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мисля, че довечера ще дават Олимпиакос - Барса и Рома - Челси , аз лично не мога си обясня защо ще дават Барца ....

защото в барселона играе най-добрия играч във вселената, кинта и 20 жива магия, който твори във всеки един момент и неутралните футболни зрители предпочитат да гледат него, ако ще и да играе срещу отбор от инвалиди в инвалидни колички, пред други определени ботушари 52 номер обувки и 130 кила живи зверове, които ще ботушарстват цял мач.

така телевизията се надява да събере по-голям рейтинг, за да удовлетвори претенциите на рекламодателите за повече аудитория и съответно повече приходи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове