Jump to content
Sign in to follow this  
zaret0

Закупуване на билети

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Луд ли си, тва за Юнайтед няма как да стане :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, vasil922 написа:

Та какво @Wolfram, ако някой ден искам да ида на Олда трябва да се моля да намеря билет от някой шейди арабин пред стадиона?

Винаги съм искал в бъдещето да се съберем няколко приятели и да идем на някой мач към края на сезона ама гледам са сложни схемите. На мача в Скопие имах голям късмет от балота, но за другаде не знам.

Пробвай чрез фенклуба. Те имат някаква квота за билети, но трябва да имаш членство към фенклуба и към клуба, т. е. One United Membership + членство във фенклуба. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 часа, Wolfram написа:

Тоя сезон специално съм по-голям фен на Сити, отколкото на Юнайтед :mood(17): даже съм им най-големия фен, искам да бият всеки мач :mood(35):

Даже от време на време си припявам с петимата им фена на стадиона, Come on City, Come on City... :mood(17): :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 2 часа, Pepinka написа:

Пробвай чрез фенклуба. Те имат някаква квота за билети, но трябва да имаш членство към фенклуба и към клуба, т. е. One United Membership + членство във фенклуба. 

Именно това искам да избегна. Предпочитам да дам повечко за билет, но да не се занимавам с клубове и мембършипи.

Мерси иначе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 8 часа, Wolfram написа:

Именно това искам да избегна. Предпочитам да дам повечко за билет, но да не се занимавам с клубове и мембършипи.

Мерси иначе.

Ясно. Реално това изглежда най-сигурния начин за билет, но си е занимавка... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 10 часа, Wolfram написа:

Мерси иначе.

То няма кой знае каква занимавка общо взето. Тези 130лв които са за мембъра към юнайтед и фенклуба се избиват според мен. Можеш да отидеш и на няколко мача ако имаш желание за 1 година винаги ще си във въртележката. 

Някой път има междинни кръгове и можеш да посетиш 2 мача. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам пари, нито време за няколко мача :mood(17): едва ли ше ги избия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А и трябва да се каже поне 2 месеца преди мача ако ще се минава през Фенклуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Билети на черно винаги има преди всеки един мач в Англия. Шанаджиите дето продават са супер явни и почнеш ли да се оглеждаш малко, сами те намират направо. Ще дадеш 30-40 кинта отгоре, но поне няма да се занимаваш с фенклубове, мембършипи и т.н. Последно ходих преди няколко дни на Уест Хям и Орките и в момента, в който излязох от стейшъна, от всякъде се чуваше "tickets, tickets". 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пускам един вариант за билети, а и спане:

В airbnb.com има хора, които дават стаи в района на стадиона и могат да осигурят билети. 

Този например е точен, ползвах го:

https://www.airbnb.com/rooms/18328641?location=Old Trafford%2C Stretford%2C United Kingdom&adults=1&guests=1&s=Mc72OF5C

Въпреки, че му беше заета стаята за датите около мача, взех от него сезонна карта. 

Мястото на стадиона също беше добро. 

На трибуна САФ, първи ред на вторите блокове (от долу нагоре). От надписа   "Manchester United" със седалки, там където е буквата N. 

Само, че цените за дербитата са грознички. 

Тои сезон не знам какво има като места, но той си казва. 

Също така ме пита и колко билета ми трябват, т. е. вероятно може да намери повече от един. 

Тогава, като търсих варианти, имаше още една-две подобни обяви в сайта. 

Редактирано на от VIGGEN
  • +1 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хмм, благодаря, ще го разгледам този вариант.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма нищо. :)

Първо ходене изобщо в Англия ми беше, но ако мога да помогна с информация за пътуването, транспорт там из града (трамваи, таксита), хотели (които видях, и който ползвах), насреща съм. :)

Редактирано на от VIGGEN
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове