Jump to content
Sign in to follow this  
zaret0

Закупуване на билети

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Здравейте, 

Аз и мъжа ми бихме искали да посетим мача на Юнайтед с Бенфика на 31.10. Разбира се, проблем е закупуването на билетите. Попаднахме на оферта от бг туристическа агенция, която предлага пакет с полети и настаняване. Да, но като си направим сметката, се оказва, че искат 200 евро за билет от късата страна. Погледнахме и предложенията на Томас Куук, които също са солени, но може би в краен случай са вариант. Бих искала да попитам тези от вас, които имат членство, на каква цена се продава билет от късата/дългата страна? Тази информация ми е нужна, за да знаем дали е по-изгодно да си вземем членство, чрез което да закупим билетите, или този вариант няма особена разлика от споменатите по-горе. Благодаря! :) 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Айде помогнете на жената, тия които сте ходили де.
@[member="H17MAN"] ела тука :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ходил 2011. и то на Олда по каналния ред с членство както в Бг клуба така и в One united Membership.

За мачовете от ШЛ обаче фенклуба не получава места. Първо се предлагат на сезонните билети и ако останат на свободна продажба или томбола.

Би трябвало да са макс 50-60 паунда единия билет, ако имаш членство което си е 35 паунда на година за човек.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодаря! :) След пускането на поста взехме членство лайт, но уви - към момента билети няма. От съпорта ни казаха да проверяваме дали евентулано ще обявят свободни от членовете със сезонен билет, но дали/кога ще се случи - не знаят. Май ще ходим на секирата при тези, които предлагат организирано пътуване, иначе едва ли ще успеем :) 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам идея да посетя мача срещу УБА на 15 април. Ходил съм на три мача в Англия досега, но никога на Олд Трафорд. Винаги съм закупувал билети онлайн през офи сайта на конкретния клуб, веднъж и на черно пред стадиона :mood (17): . В сайта на Юнайтед обаче виждам, че май трябва и мембършип за тази работа.

Понеже смятам, че УБА не е чак толкова атрактивен съперник, дали няма да се пуснат и билети в свободна продажба примерно седмица преди мача? Има ли някой запознат?

Предполагам и пред Олд Трафорд има шанаджии, които продават на черно, но със сигурност дерат кожи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва да идеш на мач на Юнайтед е най-умрялата процедура евър.

Трябва мембършип и всеки мембър има право само на 1 билет. Въпросът е - дали ако вземеш билет чрез някой, който има мембършип (мембършипа на друг) билетът важи за теб. Т.е. билетът поименен ли е?

И като цяло за мач срещу Уотфорд, УХ и тем подобни боклуци дори да си мембър - не ти е сигурен билета а? Принципно 2 билета ми трябват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре де, вуйчо ми е в Англия и редовно ходи на Уест Хем на мачове, когато им гостува силен отбор. Или има разлика между гостувания и домакинства? Смисъл такъв, просто решава и си купува билет, без нещо друго. Стига да има билети де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На Уест Хям и Тотнъм се ходи много лесно, защото стадионите им са прекалено големи и има свободна продажба за всеки мач. Нужно е просто да се регистрираш в офи сайтовете им. Дори за Тотнъм-Юнайтед преди няколко дни взех три билета за едни приятели, но аз си бях в България и нямаше как да отида.

На Олд Трафорд съм ходил веднъж и си взех билет на черно пред стадиона на сравнително прилична цена. За съжаление, не погледнах добре билета в началото, и ме набутаха в сектора на УБА, които и за капак ни биха 0-1 миналия сезон. Не беше приятно.

• WTF? 1
  • Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
на 21.01.2019 г. в 23:36, Wolfram написа:

Въпросът е - дали ако вземеш билет чрез някой, който има мембършип (мембършипа на друг) билетът важи за теб. Т.е. билетът поименен ли е?

Аз ходих април миналата година на мача с Арсенал. Влязох със сезонна карта на името на един кипърец. Никой не гледа на кого се води. На входа те претърсват и след това е автоматична врата, сканираш и визаш. Даже вътре питах един стюард къде ми е сектора, погледна картата и ме насочи без да каже - а бе ти в края на сезона не си знаеш къде ти е мястото. :)До мен на съседната седалка беше една баба англичанка, която ме заговори и спомена по някое време, че на моето място все различни хора сядали. Викам и: "ми някои  правят пари''. :)

Редактирано на от VIGGEN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ма в англия си сядаш на мястото и си го търсиш ли ве

докторе, не е за нас :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако визираш бабата, то тя  си беше баш баба, че и с бастунче, не някой MILF дет' да си заслужава да си го намери. :) Просто явно е приказлива женица, която беше с нейна си сезонна карта, та от лаф на лаф ме пита как съм взел билет и така. :)

Редактирано на от VIGGEN

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

никой не визирам, Волфрам ще ме разбере, ходи доста по българските стадиони :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С Доктора сте идеални за гостуващите агитки.

Там места не се търсят и ще е най забавно.

Ма на домакинските е други дори на Стретфорд енда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-мразех в Г като идваха някви и ми казваха, че съм им на мястото, заеби ;д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Помня в началото след реконструкцията на Васил Левски, на мачовете на националния как масово някакви, дето сигурно ходеха на мачове 1 път в годината, и то на национала- масово държаха да си спазват местата. Беше доста забавно:mood(17):

• Хаха 3

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Обаче тия в Турция всички отбори почти, полевите им играчи са с номера - 31,28,23,33,37 и т.н баси сбърканите

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 1 час, Sir Bobby Charlton написа:

Помня в началото след реконструкцията на Васил Левски, на мачовете на националния как масово някакви, дето сигурно ходеха на мачове 1 път в годината, и то на национала- масово държаха да си спазват местата. Беше доста забавно:mood(17):

Когато Лудогорец пробиха в ШЛ първия път, един приятел понеже е фен на Орките, си беше взел билети за 3-те мача, нали комплекти се продаваха :mood(17): ама нещо тоя дето щеше да ходи с него беше отпаднал, и за да не изгорят билетите ходих с него да гледаме, билетите бяха за В, да не ти разправям каква яростна борба за места имаше :mood(17): а най-скандалното беше, че на мача с Базел дойдоха 5 човека "щот не били много известни" :mood(17): и после може би по-по-най-скандалното беше, че на мача с Реал Мадрид имаше некви дето си бяха взели билети от ОМВ за примерно 23 и 24 място на 5 ред, и дойдоха некви с билети по 0.00 лева, които бяха на същите места и се скараха :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мен първия работен ден в еМАг ми дадоха билет за мача с Реал и ходихме че бе същата вечер. Търсихме си местата щот бяха в сектор В и бе фул.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как е работата в Емаг ? Какъв си като позиция, чрез образовние или допълнителна квалификация започна.

@H17MAN

Редактирано на от 1Giggs1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

класика, даже некви са молили стюарди да гонят, дет са им седнали на местата :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, 1Giggs1 написа:

Как е работата в Емаг ? Какъв си като позиция, чрез образовние или допълнителна квалификация започна.

@H17MAN

Работата бе страхотна първата година и малко. После сложиха нов кънтри мениджър една пача и нещата станаха на зле. 

После и поизгониха индиректно доста народ. И аз рещих да не ги чакам да опрат до мен и ги сецнах през кръста като напуснах понеже нямаще нито един който да ми върщи работата. Кънтри мениджърката после ми се моли остани ще ти мачнем офертата от др място (500лв отгоре). Ама аз на такива неща не съм фен. Не може да ми изгонищ целия екип преди 1-2 месеца да ме накара да си избера нови 7-8 и да ги обуча. Да си изгонил другите 2 тиймлийда в другите екипи и аз да стоя и да чакам. Че и за тея пари.

Аз изкарах 3 год там но от 1 и малко вече съм на друго място.

Тийм лийд на тех съпорта бях. Почнах като съпорт.

Сега са махнали част от туморите горе ама едно 90% от хората с които работих вече не са там. Ей го даже утре си прайм сбирка на старите колеги от Емага.

• Харесвам 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Та какво @Wolfram, ако някой ден искам да ида на Олда трябва да се моля да намеря билет от някой шейди арабин пред стадиона?

Винаги съм искал в бъдещето да се съберем няколко приятели и да идем на някой мач към края на сезона ама гледам са сложни схемите. На мача в Скопие имах голям късмет от балота, но за другаде не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един приятел е фен на аналци и беше на мача с Кардиф. В деня на мача си е взел за 35 паунда билет. Каза ми без никви проблеми. Билети срвщу такива винаги имало.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 13 минути, vasil922 написа:

Та какво @Wolfram, ако някой ден искам да ида на Олда трябва да се моля да намеря билет от някой шейди арабин пред стадиона?

Винаги съм искал в бъдещето да се съберем няколко приятели и да идем на някой мач към края на сезона ама гледам са сложни схемите. На мача в Скопие имах голям късмет от балота, но за другаде не знам.

Ами кво да ти кажа, последно намерих едни билети за 100 паунда парчето без мембършипи и т.н.

преди 8 минути, 1Giggs1 написа:

Един приятел е фен на аналци и беше на мача с Кардиф. В деня на мача си е взел за 35 паунда билет. Каза ми без никви проблеми. Билети срвщу такива винаги имало.

Пред стадиона ли?

По принцип не съм от най-мнителните, но ква е гаранцията, че няма да ти продадат фейк хартийка?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

От касите си, не някви на черно. Той също бил много изненадан, защото техните билети били едни от по-скъпите в Англия, но за да продавали повече при слб интерес , имат такава практика да ги намалявали. Разказа ми, че някви арабеси и китайци до тях по време на мача влизали да се снимат и си тръгвали о.О

IMG-44dd4e143db3d7fd420edbe4ad7bd358-V.jpg

Редактирано на от 1Giggs1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове