Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

93 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

А на онова заведение отвън с масите в оная дупка, била ли си?  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Пловдив ям само едни тегави хамбургери, намират се в една пряка на 100м от джумаята, изключително тегави, мисля, че се казваха Густо :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Питах в бг мама на какво се дължат сънищата ми, там предположиха, че сигурно боледувам от нещо и да проверя в гууглето, но за болести в гугъл не питам ;д
Пп - Погби, какво ли сънува

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Бъргър фактори-то в студентски е огън. Има много избор, а пък като станеш редовен клиент блъскат още повече матриал. Даже има награди, ако изядеш един бургер, който е около кило и 200та. Редактирано на от 1Giggs1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А на онова заведение отвън с масите в оная дупка, била ли си?  :mood (17):

Хм, май не се сещам за какво говориш..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@[member="CR7"]
Къде си ве

тука съм ве  :mood (17):  не знам дали е време за съновника, както решиш  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
:mood (17): освен да им пуснеме референдум :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз често сънувам как ми правят стриптийз, а аз си седя и си пия корона. Сънувам и други работи, но предимно някоя, където ми е в главата. Дейба... не е лесно!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз сънувам, че извънземните ще кацнат с някъв огромен кораб около нас и аз ще ида на кораба им и ще преговарят с мен за това какво да правят на Земята- съвсем сериозно е това :mood (17):

И аз сънувам подобни неща, отвличания от извънземни, гонения, ама супер реалните сънища, един път в съня една летяща чиния беше точно пред терасата ми, аз тръгнах да бягам в другата посока и изведнъж почнах да се движа на забавен кадър, изкрещях, но нищо не се чуваше, а всичко около мен си беше нормално. И накрая отворих една друга стая, вътре имаше 2 малки зелени човечета, едното вдигна ръка и без да казва нищо усетих как в главата ми казва "няма да ти направим нищо лошо, не се притеснявай". 100 процента съм отвличан.

ПУСКАЙТЕ СЪНОВНИКА, моля.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

... вътре имаше 2 малки зелени човечета, едното вдигна ръка и без да казва нищо усетих как в главата ми казва "няма да ти направим нищо лошо, не се притеснявай". 100 процента съм отвличан.

И като се събуди болеше ли те дупето? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/Devils_Latest/status/978177584537235456

Ем шанс...отся нататък освен някой наивен и глъм златотърсач,като ОбамеЯнг кой офанзивно устроен и класен играч ще предпочете Юнайтед,че да бъде обезличен и смачкан психически с антифутбол,като очаквам скоро и купищата пари с които разполагаме да са безполезни в осигуряването на топ целите ни.

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

Точно това е проблема на Гризман, не че барса го искат и ще го вземат най-вероятно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

как обезличен, като деко, лампарт, дрогба, роналдо, йозил, снайдер, милито, азар, така обезличен ли?  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Сега вече му е доста по-лесно да избира и не визирам конкретно само него,оставяме настрана херитиджа и че напоследък не се бборим за нито един значим трофей,а тва ще е още една фундаментална причина за мнозина други да не предпочетат да се връщат в начален стадий и основи на футболната игра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

как обезличен, като деко, лампарт, дрогба, роналдо, йозил, снайдер, милито, азар, така обезличен ли?  :mood (17):

Като СалА,Кдб,Михтарян,Санчез и Погба примерно :D някои нямат общо с него,но и тези,които ти си изброил също така

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

що да нямат? напротив. моуриньо е човека, който разчита на лицата характерите и индивидуалностите много повече от един гуардиола, примерно. то няма никва разлика кой ще му е титулярния състав, кой ще му е по крилата, кой ще е на бека, кой ще е в средата, сити винаги играят едно и също и различните хора на различните позиции правят едно и също. ей това е обезличение.

тва, че атакуващите ни футболисти са абсолютни червеи просто е много по-яко expose-нато при моуриньо заради стила му. 

само слушам как погба щял да бъде по-добре при гуардиола, как рашфорд или марсиал щели да бъдат много по-добре и напрао ме хваща смях. тия безгръбначните, не стига, че играят в некви свободни роли, което им дава яко възможност да изразят себе си, те тия играчи никога, ама никога няма да се класират титуляри при клоп или гуардиола. особено при пеп, който им задава как да играят до най-малкия детайл. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss

От всички футболисти само Меси не може да се купи. Всички останали си имат цена. Няма такива филми, с/без ШЛ, стилове глупости. Никой не му пука щом си плащаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

парите не са проблем. всички плащат, ако са популярни звезди. гризман отива в барса да играе с 2ма от топ 5 нападателите в света. при нас ще се нищи как ще взима от времето на великите таланти рашко и марси и при 2ри слаб мач ще почнат да го хулят що взима от тяхното време. 

ако е обаче безгръбначно животно, дето иска да му е лесно и да не се конкурира с дембелета, коутиньовци и прочее, просто ще дойде тук и ще прави по 1 инстагам клипче на седмица и готово.  :mood (17):

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена