Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

93 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Не са срещу а са до него. До 134то.

Арабите там са топ. Само там го слагат малкои на скарата след като го направят. Абе топ са.

не знам, тези, за които говоря не са от страната на училището, а са на отсрещния тротоар ... за мен това си е срещу, както и да го гледам  :mood (17):  некъв тип сам бачка, изкъртва се, бавничко работи и съответно си стават опашки ... за мене не е арабин в никъв случай, даже мое да е българин, ба ли го

единственото общо изглежда е че ги мята на скарата действително  :mood (17):  , което е много топ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ми сигурно има много в района, заради ученците

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Top Shawarma до 134то.

2ма братя араби го държат. 

Ако някой случайно минава от там да пробва. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/JanAageFjortoft/status/977868111092310016

загубихме редмастъра  :a45a0353a574588f:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тука за моя квартал говорите гледам. И пак нищо не се сетихте :mood (17):

Дюнерите са ЗАД теленора, казват се 24 грил, и са alright, but nоt great дюнери.
Дюнерите другите до 117-то са тия зад Билата на Жолио Кюри, казват се Zenobia и ги правят хора с ислямско вероизповедание. Ок са, но са много мазни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Докторе май живеем в двата най-дюнерски квартала. Освен Студентски де.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука за моя квартал говорите гледам. И пак нищо не се сетихте :mood (17):

Дюнерите са ЗАД теленора, казват се 24 грил, и са alright, but nоt great дюнери.
Дюнерите другите до 117-то са тия зад Билата на Жолио Кюри, казват се Zenobia и ги правят хора с ислямско вероизповедание. Ок са, но са много мазни.

Тия зад Теленора са си топ, даже като ги питам "как сте" ми подаряват фалафел ;д за след мач са перфе ;д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На 200м от 134то.

Между Опълченска и Пазара Д. Петков.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

често сънувам срещи с извънземни, как мога да установя контакт с тях? мисля лятото с една бригада да копая царичината дупка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

често сънувам срещи с извънземни, как мога да установя контакт с тях? мисля лятото с една бригада да копая царичината дупка.

свържи се с мълдър и скъли да обсъдите възможностите. те ме свързаха със сивите, полафихме, играхме малко шах. казаха, че ще ебат майката на планетата. ама не казаха кога.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз сънувам, че извънземните ще кацнат с някъв огромен кораб около нас и аз ще ида на кораба им и ще преговарят с мен за това какво да правят на Земята- съвсем сериозно е това :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest Benettonss
Кажи им да гледат последните 3 преса на Моуринъо, да видят че има готини хора на Земята. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз пък редовно сънувам, че падам от високо и се будя преди да се размажа ;д но най-мразя като трябва да бягам и съм супер бавен..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Постоянно сънувам, че бягам от някого. Само от извънземни не съм бягала :D

Иначе по въпроса с дюнерите, по спомен най-добрите бяха в Дружба на пазара.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пловдивски, от Аладин. Познах ли, Вили?  :mood (17): Ей вече си имаш нови любимци. Тц-тц ...

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена