Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?  

93 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Тази година май ще изпадат тия Лестър. Имам чувството, че нарочно спряха да играят.

Да, напънаха се до третия и спряха. И ти ги усети.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

този беден, проклет и пробит отбор лестър трябва да бъде върнат обратно в чемпиъна, ега това им е последния сезон във ВЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

жалко, щеше е медено сирийките да глътнат водица още на старта, не и като да кажем, че не бяха близо. реално и на двата отбора защитите бяха абсолютен потрес, по-класната атака на сирийките реши мача 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Жиру реши мача. Един прекрасен нападател, който ВИНАГИ е там във важните моменти. Иска ми се и ние да имахме един като него, и не се ебавам,.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дебелото Боби почна с премиешибаняшките анализи, къде са пишман капацитети

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Въпроса е с тая тяхна защита какво ще ги направи един стабилен отбор. Не ми се мисли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

К*р за Майк Дийн! К*р за Анал, а Лестър ги чака борбата на бедняците за оцеляване.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щеше да е хубаво аналците да участват в ШЛ, мисля, че щяха да подобрят двете загуби с по 5:1 от Байерн. Ебахти бездарния отбор и тия утайки всеки сезон се слагат в сметките за титлата. Лестър са си ясни, успяха да спечелят титлата и това им беше макса, от тук нататък стремглаво надолу. 

Разбирам защо Чех беше пейка в Челси накрая, той едно центриране не изкара като хората, особено при първия гол на Лестър беше комичен. 

Редактирано на от GGMU_4ever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щеше да е хубаво аналците да участват в ШЛ, мисля, че щяха да подобрят двете загуби с по 5:1 от Байерн. Ебахти бездарния отбор и тия утайки всеки сезон се слагат в сметките за титлата. Лестър са си ясни, успяха да спечелят титлата и това им беше макса, от тук нататък стремглаво надолу.

Разбирам защо Чех беше пейка в Челси накрая, той едно центриране не изкара като хората, особено при първия гол на Лестър беше комичен.

Лестър спечелили титлата и тва им било макса :д какви хора пишат в тоя форум

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Уникален е форума.
Ако някой ме попита дали бих изкарал още 11 години тука, бих казал да.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Специални благодарности на @[member="MUFC"] и @[member="Hasheesh"] че са се заели с игрите. Keep it up. Разчитаме на вас за тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това беше чудо и да това беше максимумът на този отбор, видя се как им се усмихна съдбата и успяха да се възползват по най-добрия начин от това. Сега вече нормалното се случва, на отбора му липсва качество и е нормално да си вървят надолу. Така, че евтиното ти заяждане нещо не провървя. Това го казах, защото през миналия сезон имаше някакви очаквания към този отбор, едва ли не да повтори постижението си. Въпреки това в ШЛ се представиха доста добре. 

Редактирано на от GGMU_4ever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

стефано окака чука - централния нападател на уотфорд. зад него том испанчето. дано уотфорд изпаднат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Орките и те имат спонсор на ръкава, скоро време екипите ще замязат на отбор от НХЛ, деба тяхната мама.

Иначе дали орките не могат да глътнат вода още на старта, след което и от Хофенхайм в ШЛ след 3 дни.. Котето им дали не им го наби баш в най-неподходящия момент. Кур за орките, але, але 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Уотфорд вкараха гол след първия си корнер за сезона, на нас колко корнера ще ни трябват?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена