Jump to content
Sign in to follow this  
H17MAN

№31 Неманя Матич

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Тоя е тотално приключил с футбола вече. Може би най големия трагик от началото на сезона заедно с Лукаку.

Бавен и неадекватен и в атака и в защита, абсолютно бреме за целия отбор. Изпълнението му при гола на Гюндоган просто му олицетворява сезона перфектно. 

40 млн за половин добър сезон, а пък новата ти 50 млн+ покупка халф не може да помирише терен, при тия негови изяви....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дървеняк си беше и дървеняк си остана. Пърият сезон поне беше стабилен отзад, сега вече и там го няма никакъв. Ударихме ги Челси по-слабото място, гледай ги след него не могат суха мрежа да направят. :mood(17):

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Матич е стабилен пич, просто сега е в ужасна форма. Ама то кой не е от началото на сезона? Единственото дразнещо при него е, че беше любимец на Жозето и не му мърдаше титулярното място. Дано сега се поосвести малко, защото изобщо не е лош играч. 

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като го взехме имаше период, в който ни беше най-добрия и стабилен халф. Тва не е играч тип Шави и Иниеста, кво очаквате от него? Матич е по-успялата бета версия на Фелата 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

матич е по-успял играч от колкото погба някога ще бъде в англия. 

• Благодаря 1
  • +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 15 часа, Alan_Smith написа:

Този е в слаба форма от 2 години.  Абсолютен никаквец.

а погби от колко години е в слаба форма? :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти си бил много, много лош човек! Къде я кри тая форма последните месеци, а? Що така постъпи с него? Как можа? А той ти вярваше!

• Хаха 4
  • Кофти 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Там вече имам некви съмнения особено след празниците :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

баси, побеля ми косата ... не знам как изкара мача, никога няма да разбера

малка черна точка за пичовете от щаба, ама мамка му, спокойно можехме да си увиснем без србе-то за инцестите ... в такива случаи, особено 2 гола аванс, вадиш го тоя човек, пък било и за сметка на някой юношка

иначе като се абстрахирам от това съм доволен от него де, игра си добре, както почти всички останали

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сис сигурност им е минало през акъла да го извядат веднага след тази ситуация. Според мен ги достраша да пуснат МакТоминей още в 55 мин. Което за съжаление говори, че наистина нямаме реална алетрнатива на триото Матич - Ерера - Погба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А Фред кога ще играе се чудя аз ... Погба е аут за мача с ПСЖ, кой ще заеме неговото място?! И ако някой се контузи до реванша, тогава какво правим? И не е въпросът само в това кой ще играе на реванша ...  досега имаше предостатъчно възможности той да започва в мачовете, защото ако не друго то колегите му записаха серии от слаби мачове и заслужаваха да поседнат на пейката за по един мач поне. За Жозе не ми се коментира, но забелязвам, че и Оле не му гласува доверие към момента. Изобщо Фред ще бъде ли налаган в този отбор или ще е последна резерва до самия край на сезона?! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Олигарха хубаво ни набута тоя остарял уморен катър, че и за пари, евала!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, тоя вече дори и най-големите защитници на Сетубалския няма как да отрекат, че беше негов малоумен трансфер. Отдавна съм си казал мнението за него. Дори Фелайни беше доста по-полезен ( а и по-евтин) от сръбския катър. И него е хубаво да разкараме лятото. Да се вземат 2 нови мобилни халфа + Фред и Мактомини и ще скърпим нещата за догодина. Хубаво ще е и единия да обработва добре топката, да е с визия и пас. Другия може да е тип моторетка, да пресича пасове и да ги пресира яко в центъра.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Третия от 'чистката' на Оле след Луки и евентуално Фред. 

Както изглежда лято 2020 ще бъде изключително интересно при положение, че и Погба ще напусне. Цяла нова халфова линия ще трябва да се купува. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мястото на Погба ще промотират Гомес, а Матич като го рилийзнат ще го замени Гарднър...

Дал си 30 млн за Матич, използвал си го 2 сезона, 1 сезон ще го държиш дълбока резерва и накрая ще го пуснеш без пари. Типичен кълвач.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е ние тоя катър го купихме вече на години- беше ясно че ще играе за нас 2-3, максимум 4 сезона и после ще напусне за без пари. Нито беше на подходяща възраст за някаква възвращаемост, нито има кой знае какви невероятни качества. Няма откъде да дойде тоя recoup.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове