Jump to content
Sign in to follow this  
H17MAN

№31 Неманя Матич

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Погбичката и Феле ще си почиват още.

Почваме сезона с Фред Ерера и Скот и евентуално Перейра ако остане. Десен бек нямаме.

Нападател нямаме. Дясно крило нямаме

Добре се очертава старта на сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

малии, лестър скъсаняците как ще ни опукат първия мач, баш на Олда.. :|

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И точно Хари телето ще ни вкара и същевременно ще ни скрие топката отзад.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това Световно ги скапа, ама все нашите гърмят   :shocked: Майк и Фил да са се оплакали нещо? 

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Филката си почива а Смолинг на загрявката преди мача нещо му станало. Точно преди края на прозореца за да не може да бъде продаден.

Долни хора са тва ей.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А разчитахме на Матич за краен вариант за централен защитник /да се смееш ли, да плачеш ли?!/ ... или поне такъв слух имаше. Е сега я втасахме съвсем дефанзивно без него на обичайния му пост. Интересно ми е Жозе Погба ли ще пуска на този пост или ще мъчи Перейра ... или пък Ерера?! Нито един от тримата не е вариант за там, ама ...

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

О, това ако го видя....директно скипвам мача! Тотална гавра с Юнайтед и футбола. Отделно Погби напред оставам сам, така че.... :D

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Програмата беше лесна и прекрасна,а накрая може да почнем и в зоната на изпадащите след първите 5 кръга..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тя все още си е такава и добре, че е така. Поне имаме някакъв чанс за топ 6 след първите 10 кръга и не много далеч от първото място надявам се :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам чувството, че Боби Галчев- Марадоната от Добринище е поне 3 класи над тоя дърводелец. Буквално нямаше вярно отиграване днеска, а от началото на сезона е плачевно слаб. За 45 милки можеше да се купи доста по-качествен халф от тоя катър, ама нали е доверен човек...После са малко парите за трансфери. Жоржиньо струваше само няколко милиона повече, а е като смесица между Кака и Роналдиньо в зенита им спрямо Неманята. Защо не играят Фред и Перейра, а се мъчи тоя човек не знам...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Още с идването си бях твърдо против и многократно писах какво дърво е тоя човек. Вместо да търсиме човек, дето да играе с финес, с лекота в центъра, с поглед върху играта, ние пак купихме едно дърво тип Фелайни, ръгач-майстор, бикоборец. После защо няма кой да изнася топката. Да не говорим, че и в дефанзивен план е далеч от класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз бях против, но тук ми се нахвърлиха всички. Просто ми е пределно ясен, винаги е бил на приливи и отливи и за пореден път това се доказва. След приличния първи сезон, този до момента е ужасно слаб. Бавен, некоординиран с адски много грешки в играта си. Да се стяга, защото такива мачове не трябва да се повтарят, особено с предстоящите тежки двубои. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе добре си е Матич ако е във форма и има желание. Въпроса е че е доста непостоянен. И като влезе в дупка го държи с месеци.

И аз предпочитах дори един Фабиньо дето го спрягаха тогава аме не би.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Когато е във форма си е идеален, почти винаги е истинска стена, но както казах точно това, че е непостоянен му е основния проблем. Но може да се дължи на това, че играе в почти всеки един мач. Все пак, днес си беше просто ужасно за гледане, как го разминаваха и се чудеше кой път да хване. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Таман си викам абе Лукаку е 75 не 45 и видях в коя тема сме.

Ма то и за двамата е вярно. оня даже има бонус и раса и авер с другата скъпа звезда

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Излязох прав за него, ненапразно Челси го пуснаха, а за Уилиан не дадоха дума да става. Ама така е, като се надяваме на 30 годишен играч да ни бърше гъзовете, няколко сезона напред. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

миналия сезон Матич беше стожер, докато двете ни звезди не са били никога

Матич > Погби и Луки

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прекрасен играч, който не е във форма. И Челси го ценяха повече и от Канте, а Конте беше против продажбата му. 

Само човек, който не разбира от футбол, може да нарича Матич "дърводелец".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той не е във форма вече 1 година :mood (17):

Пълен дърводелец- само хора, дето не са се събличали по физическо, може да точат лиги по такива антифутболисти като тоя. Пред тоя сръбски дървар Фелайни изглежда като незаконен син на Пеле и Марадона :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

миналия сезон Матич беше стожер, докато двете ни звезди не са били никога

Матич > Погби и Луки

Да ако не броим месеците между Октомври и Февруари може и да е бил стожер ама тея 3 месеца бе в същата слаба форма като сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове