Jump to content
Sign in to follow this  
H17MAN

№31 Неманя Матич

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

ми 50/50. матич си е войник в армията на моуриньо, в идеална футболна възраст е и е доказал, че може да му се има доверие в това, което върши.

идването му обаче предпоставя погба да бъде изтикан напред и мата/мики отново тикани по крилата, което още допълнително ще охлаби и без това слабата атака.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чета по статии в интернет,че много фенове на Челси са недоволни от това,че Матич си е тръгнал и плюят ръководството им.Аз му желая успех и да мачка здраво !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами айде честито, съгласен съм с ss4 общо взето, утре прави 29 години. Единственото, което си пожелавам е никога да не ги виждам с Фелайни по едно и също време на терена, че ще ми стане твърде много. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ясно е, че матич не е желаното попълнение от форума  за мечтания халф, но тва ни е чергата за момента. 

нямаме CEO за Вератита/Кроос и разни други. стискам палци да си повтори формата от 2014/2015-та година.

Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито ни ново попълнение.
Предлагам да изчакаме и да видим как ще тръгнат нещата преди да ругаем и заклеймяваме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех на Матич, мисля че ще бъде успешен играч за нас. Жалко само, че Наркомана не можа да го уреди за турнето, но пък идва преди започването на първенството, което все пак е нещо. Сега Матич и Карик преспокойно може да изкарат целия сезон на тази позиция, нещо, което Моуриньо искаше от Майкъл миналата година, но се видя, че няма как да стане.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/ManUtdUpdates_/status/892047284640268292

https://twitter.com/ManUtdUpdates_/status/892047782747324418

https://twitter.com/ManUtdUpdates_/status/892047902268211201

https://twitter.com/ManUtdUpdates_/status/892048503538503682

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ми 50/50. матич си е войник в армията на моуриньо, в идеална футболна възраст е и е доказал, че може да му се има доверие в това, което върши.

идването му обаче предпоставя погба да бъде изтикан напред и мата/мики отново тикани по крилата, което още допълнително ще охлаби и без това слабата атака.

Да ни е честит, аз съм доволен от този трансфер!
Значи първо към сс4, той Мики ако не цъка дясно остава Джесито...
А иначе за ква форма от 2014/2015 става въпрос като миналия сезон през повечето време мачкаше с над 30 мача във втори шампионски сезон + че последният сезон във ВЛ има 7 асистенции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
баси, пак зачеркваме лафа србе на врбе от форума :mood (17):

Успех на Матич :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано мачка като бившия Неманя!  :chalga:

Честито! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сръбския търнокоп е изключително неталантлив играч. Не знам защо купихме отново дърво. Ако купим още 1 такъв може по всяко време с Фелата и Матич да образуват формация "футболна врата". Не знам, вместо да търсим голаджии, ние купуваме греди. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и аз предпочитах Фабиньо, ама квото такова стига негативизъм преди да е изиграл 1 мач..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Поредния малоумен трансфер е, 3 сезона ще играе на средно ниво и ще отиде в Бахурлайкъ за 6 млн. евро. Ако е толкова велик играч защо никой друг не се бореше за подписа му?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм доволен от трансфера. Матич е качествен играч. За мен най-важното е, че самият той е настоявал силно за този преход. Моу си изгражда армия, жалко, че не можем да повторим процедурата и с Уилиан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да му е честит трансфера,Моуриньо заформя глутница от верни и лоялни кучета,които ще оставят всичко на терена,Матич е опитен боец и доказан такъв,но нещо не ми се нрави стила,който се предвещава да изповядваме...ма Мауриньо все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Честито, аз ще му дам шанс да изиграе поне един мач и тогава да го коментирам. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм особено въодушевен, ма квот-такоа. Щом Моуриньо е преценил, че ще му свърши работа- така да бъде. Той е кормчията. Нито е най-добрия, нито най-слабия. Дано да бъде резонен в това, за което е взет. А то е солидност в центъра и подсигуряване на подстъпите към защитата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Добре е, имаме стабилност в средата, за мен привличането на Матич предполага и повече време за Перейра

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Царя ги сечеше хиляди такива като Матич и направи милиони, Моу сигурно от него го е взел.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В договара дали има точка, която го задължава на Коледа да е в базата окачен с играчки и гирлянди?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове