Jump to content
StreetSoldier

№9 Ромелу Лукаку

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Арееее, честито ве,Лукаку. Ако не вкара 30 гола - оставки и продажба още през зимата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не ме притеснява че няма да вкара 30 гола... притеснява ме че няма кой да му асистира...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех на Лукаку.

С него в състава може би ставаме един от най-силните физически отбори в лигата. Валенсия, Баии, Рохо,Линдельоф, Фелайни,Погба и Лукаку са все животни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не помня кой е последния качествен млад нападател, който сме купили. Може би Чичарито, преди това - не знам. Взимаме машина, която ще е в разцвета на силите си следващите години. Доказан голмайстор във Висшата Лига. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отварям форумО и гледам Лукаку си има тема, става ми едно готино. Набавяме си един от най-добрите реализатори в лигата, не знам от какво се недоволства. Бил негър, бил дърво, бил не знам си кво – шие като разпран, мен тва ме интересува. Всеки мач да гледам даб, щото той или Лабилето е зашил гол-два-три, боли ме кура. 

Важното е, че най-накрая имаме нападател. Белите курви щяха да ни въртят до края на лятото за резервичката Мората, халал да им е сега, ще го продадат за повече от 50-60 милиона, ама курец. И той нека си кара медения месец до следващото лято, и без тва ще счупи пейката на Бернабеу от стоене. 

Кур за белите курви. Кур за чукотките. Кур и за орките. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано му се получи, на мен определено мората ми беше фаворит, но реалността е друга.

нека стане гол майстор на лигата догодина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Благодарско на челси за интереса,че ни удариха едно рамо в трансфера и да ни е честит,МауринЮ да  му мисли кой ще му доставя и захранва с повечко положения,а във форума се откриват нови хоризонти и вече свободно ще се наслаждаваме на даб,което беше наказуемо допреди тоя трансфер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добър трансфер много съм доволен.Едно добро крило ,което да му асистира на мястото на Хесе и ще стане медено

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да ни е честит и редовно да вкарва на Орктауна

Редактирано на от _Rooney_

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има огромни качества, единствено ме притеснява характера му или по-скоро, че няма такъв. Никога няма да забравя как с Челси пропусна дузпа за Супер купата на Европа и заради това Челси загубиха и след това се н***а като малко дете. Затова колко добър е в отбор като Евертън трудно може да се прецени. Там няма напрежение, няма го задължението да се печелят трофеи, а при нас това напрежение е огромно. Другото, което е, не правим нищо по въпроса за крилата и ме съмнява сам като Ибрата да съумее да ни влачи на гърба си. Пожелавам му успех и дано разсее съмненията ми, определено е един от най-добрите млади нападатели. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Животно си е ! Да ни е честит и да ни радва с доста голове ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Окуражаващ трансфер.

За критиците му мога да кажа ,че пича преди 2 месеца е навършил 24 год. и тепърва му предстоят най-силните години. Малко са играчите с неговата визитка на тази възраст , при нас до 24 годишни все още ги водим "млади таланти" .

Пожелавам му успех и дано да достигне нивото на Дрогба в най-силните му години ,а защо не и да го задмине има всичките качества да го направи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Romelu Lukaku scored 25 goals last season, including 21 from open play (most in the PL), 12 left-footed, 7 right-footed, 6 headed. Hitman.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Айде да ни е честит! Няма да е достатъчен, но е едно добро начало. Надявам се да ни вади срещу дърварските отбори, защото е много важно да имаме такъв играч.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове