Jump to content
Sign in to follow this  
Wolfram

№2 Виктор Линдельоф

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Юнайтед привлече Виктор Линдельоф

nintchdbpict000331563513-e1497464449786.

Юнайтед финализира сделката за Виктор Линдельоф

Манчестър Юнайтед обяви сделката с Бенфика за Виктор Линдельоф, като той ще подпише 4-годишен договор, започващ от 1-ви юли, 2017г. с опция за още една година.

22-годишният шведски национален централен бранител, е поливалентен защитник  и ще направи своя дебют през юли на турнето в САЩ.

Жозе Моуриньо сподели: „Виктор е много талантлив млад играч, който има страхотно бъдеще в Юнайтед пред себе си. Нашият предходен сезон ни показа, че се нуждаем от опции и качество, както и дълбочина в състава и Виктор е първият от хората, който отговаря на този профил и се присъединява към нас това лято. Сигурен съм, че нашата прекрасна група играчи веднага ще го приветства и интегрира в състава, вече като един от нас.“

Виктор Линдельоф каза от своя страна: „Изумен и горд съм да се присъединя към Манчестър Юнайтед! Благодарен съм на Бенфика, прекарах хубави години там и научих много. Но сега е време да погледна напред към Висшата Лига и да играя на Олд Трафорд за Жозе Моуриньо. Нямам търпение да започна да играя и да помогна на отбора да печели трофеи!“

www.manutd-bulgaria.com

Спекулираната сума е около 30 милиона паунда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Желая му успех и най-вече да е фит . Нямам търпение да видя Байи и Линделььоф като двойка :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Желая му успех искрено и аз. Не знам какви качества има, но със сигурност ще е надграждане над Смолинг/Джоунс и тем подобна плява. Успех още веднъж и дано да остане за по-дългчико, като заформи дуо я с Ерик, я с Рохо!

между другото, има вид на убиец, което е обнадеждаващо :mood (17):

Victor-Lindelof-thumbnail.jpg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано се превърне в ТЕРМИНАТОР

https://twitter.com/PortuBall/status/873638918926848000

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бял, със сини очи.. кво повече?! :D

и татуси :mood (17): като за тебе :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
То вече няма такива без татуси... всички се омастилиха :D Редактирано на от Thirteen

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еееее бай хуй, това с темата е мн скаузърско ве ... що не изчакА?  :mood (17):  ако в последния момент се провали, щото (примерно) е казал на невинния "еби си майката с тая заплата, дето ми даваш" ... на теб ще го пиша  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ще разсекретим стенограмата от админския раздел и КСФС(консултативния съвет по форумна сигурност).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еееее бай ***, това с темата е мн скаузърско ве ... що не изчакА?  :mood (17):  ако в последния момент се провали, щото (примерно) е казал на невинния "еби си майката с тая заплата, дето ми даваш" ... на теб ще го пиша  :mood (17):

Абсолютно :mood (17): Или пък нещо не дай боже фейлне медикъла...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо интересно за шведа :

"Lindelöf was given the nickname ‘The Iceman’ by the Benfica fans later that season due to his confident, powerful displays in the run-up to the title win."

"Coldly and clinically efficient in his defending, the Scandinavian has earned the nickname ‘Iceman’ at Benfica."

Готин прякор :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито ни и тази година ще приключим бързо явно с трансферите :}

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-харесвам този тип трансфери като на шведа и Байи. В Бенфика играе лявостоящия защитник, така че си застава директно до Байи. Смятам че ще се допълват много добре. И двамата са достатъчно агресивни и борбени, но африканецът е по първичен, Линдельоф ще вкара малко мисъл и хладнокръвие. За целия минал сезон е изиграл 47 мача, 45 е бил титуляр и е оставал пълни 90 минути. За всички тези мачове има само 1 жълт картон.

П.П. След години на мечти относно Гайтан, Гарай и Ренато Санчес, най-накрая купихме футболист на Бенфика :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не помня да съм гледал негов мач. Пожелавам му успех при нас. Дано се окаже добър траснфер и се наложи в отбраната ни. Определено имаме нужда от стабилна централна двойка, а не всеки мач да ги въртим :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мяза на Видич. Дано и играе като него.

2 неща не харесвам на тоя трансфер. 1 - цената. Отново плащаме символичните 30.75 млн. паунда. Помните ли кой купихме за абсолютно същата сума?

2 - Линдельоф е лежал 3 месеца в затвора за побой над мароканци.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що не каза по рано.

Инстант легенда е вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти току-що го превърна в легенда на форума без 1 минута игра. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/AdamJosephSport/status/873811969463033856

може и крило да излезе от него :D

Редактирано на от OneBlackNinja

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Всичко хубаво, ама с тоя престой в ареста... не знам

Сподели това мнение