Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Анхел Гомес

Препоръчани публикации

Все още ми е чудно Анхел или Ейнджъл, но дебютантче е момчето, трябва да го има тук :) 

https://twitter.com/ManUtd/status/866324968560349184

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Последно братовчед на Нани ли е или не е въпроса  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бртовчед, девър, тъст, кой знае. малко е сложно при тях  :mood (17):  :mood (17):  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Коментатора каза, че е братовчед..

И тоя дебют не се знае колко е по заслуги и дали е защото е направил невероятно впечатление и е трябвало да влезе, а просто ей така, само за да го има...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Анхел ди Гомес. Братовчед на Нани, брат на Ди Мария.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За малкото време на терена ми направи впечатление, че търсеше топката постоянно. Пожелавам му успех. Все още е на 16 .. демн. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми то е 3-годишно дете да вкараш и то принципно ще търси топката. Това е футбол, тука всеки търси топката. Важното е, че поне част от гена на Нани и Анхел ди Мария продължава да твори на Олд Трафорд. Това май са първите братовчеди играли за Юнайтед. Наскоро четох интервю на Нани и там точно коментираше бъдещето на братовчед си. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Все още ми е чудно Анхел или Ейнджъл, но дебютантче е момчето, трябва да го има тук :)

Нито едното, нито другото, Пепи. :mood (17):  Аз преди си мислех, че трябва да е Анхел, ама - тц. Анжел трябва да е правилното, при положение че е с португалски корени. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аре стига с тия цигании...Анхел ще е, ако ще и корените му да са индийско-китайски.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нито едното, нито другото, Пепи. :mood (17):  Аз преди си мислех, че трябва да е Анхел, ама - тц. Анжел трябва да е правилното, при положение че е с португалски корени. 

Или Енжел :D

https://twitter.com/agomes_47/status/866571865304772612

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Contradicting reports suggest Gomes is either a cousin or family friend of former Manchester United winger Nani   

He became the youngest-ever recipient of the Jimmy Murphy Player of the year award in May, having scored 12 goals in 19 starts for the Under-18s.The following day, he trained with the first team ahead of possible inclusion in the squad for the final Premier League game of the season.

Определено се отличава от връстниците си,че и ги води с няколко обиколки дори,много е млад и ако до две години не е трета-четвърта резерва,значи няма да го бъде 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/agomes_47/status/872437749785276421

Keep up the work Angel. The talent is there. You can be one of the greats!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз от 2-3 дена не мога да спя, голям страх ме тресе, че човека с гнездото на главата ще разпери криле и ще отлети  :mood (17):

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Да и ще бъде game changer. Сега мечтите са му по-големи от нашия клуб и той спира своето развитие, заради изперкалия Жозе. Защо да чака своят шанс, като може да покаже на света, че е по-голям от Манчестър Юнайтед, и че един ден ще струва 106 милиона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изядохте го тва момче. :D

Утре, други ден, ше каже - "but the future? You never know" и ше усетиш тогава :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове