Jump to content
Wolfram

Зимните пътници в новия автобус на Моуриньо

83 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еми както се казва - нищо не разхубавява жената повече, от скреж по мустаците през зимата. Така, че ето и новата доза скреж, която ще "разхубавява" нашия форум тая зима.

С огромно нежелание ви казвам: нека виртуалните партенки запончат - СЕГА!

:greets (6):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Повече мароканци в нашия отбор - не ! Фелайни аут.. да влизат там, които Моу е викнал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аут за Фелейни, Мемфис, Шнайдерлин. IN -2 крила, 1 нападател.

винаги съм искал Юсейн Болт, а и той е наш фен
http://gph.is/2i88vGM

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя швед с кой крак я рита топката, за един приател питам ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

само бели с бръснати глави искам  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересна статистика - Юнайтед е похарчил 80% за трансфери през зимния прозорец последните 6 сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По-добре под наем за мен. Жалко за такива футболисти като него, които така и не си разкриват потенциала навреме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

жалко? жалко за ман юнайтед, че се набута да даде толкова пари за такова леке.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честно казано за него все имах надежда, че ще пробие и ще се наложи, но явно няма да стане. Отбора така и не може да си намери 7ца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=rrXvasv7LnM

Партенки, мартенки ама без клипче няма минем. :D

7-цата я даваме много лесно. Факт. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Надявам се да има из/вх трансфери и най-важното Моу да ги осъществи ,а не някой друг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

следващата седмица е погби маестрото  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След като лятото на 2015, а и на 2016 имах поводи да поскачам доволно, тази зима ще си порева. Поне да разкарат Мемфис и Фела предния ден, ако може. Малко справедливост да има.  :16ff1ded042b2088:

Някой от защитниците вероятно ще си ходи, ама кой ли? Ще е много криво, ако Смолинг си замине. Може да не е на нужното ниво напоследък, ама докато Джоунси си ближеше раните няколко години (с леки прекъсвания) в лазарета, Смо имаше не малко силни мачове. Някак си не ми се иска да си заминава точно сега. Преди месец очаквах Джоунс и Рохо да си тръгнат през януари или най-късно лятото, но ето че картинката се промени съвсем. Вече не е сигурно кой остава и докога. Блинд и той е забит резерва напоследък и почвам да се притеснявам. Въпреки, че той не би трябвало да е застрашен. Жозе дълго време разчиташе на него и не мисля, че го е разочаровал дотолкова, че да го разкара. Но май и самият Жозе вече не е напълно сигурен като какъв ще го ползва.

Мисля, че Матео трябва да остане и да продължават да му се дават шансове и вече лятото да се взима категорично решение. Към момент мисля, че се справя добре - има какво още да се желае, но като цяло оправдава гласуваното му доверие напоследък.

Като цяло не очаквам кой знае какви гръмки трансфери, да не кажа по-скоро никакви. :D

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да остане да си пазарува и за пролет/лято 2017

https://twitter.com/MirrorFootball/status/811160183816785922

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена