Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?!  

117 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

ба, тоя бобито изглежда, като не е спирал да пие от поне 10 години всеки ден по 4-5 ракии  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дейба якия ретроспектив на висшата лига, велико, от къде тръгнахме, до къде стигнахме. до тия червей по-горе, дето реал мадрид ги ебат, като кучки, ама си танцуват, като кучки, дейба стриптизорките черни. не мога да ги трая, не мога да ги гледам, честно, тва няма нищо общо с това, в което се влюбих, в това, в което се пристрастих. ебал съм ти и клоуните недъгави.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дейба якия ретроспектив на висшата лига, велико, от къде тръгнахме, до къде стигнахме. до тия червей по-горе, дето реал мадрид ги ебат, като кучки, ама си танцуват, като кучки, дейба стриптизорките черни. не мога да ги трая, не мога да ги гледам, честно, тва няма нищо общо с това, в което се влюбих, в това, в което се пристрастих. ебал съм ти и клоуните недъгави.

Между другото, рядко съм привържаник на мненията ти за черните, бая мрънкаш, ама това което си написал е точно това, буквално на 100%, което чувствам и аз за тоя отбор. Честно казано рязко ми спадна интереса Февруари месец и гледах мачовете от зор-заман. Точно заради ей тая шибана смехотворна показност. На терена им връзват панделки и ги порят на задна, ама те в съблекалнята се правят на шимпанзета видимо незаинтересувани и незасрамени. Ама иначе духа е много добър, морално сме шампиони. Тия хора НЕ РАБОТЯТ, абсолютен излишни са на човечеството.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Иначе на ретроспекцията право ми се насълзиха очите, благодарен съм, че можах да видя огромна част от тези успехи, щото явно сега ще е ходене по мъките и танци..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За съжаление тия времена никога няма да се върнат. Ще става и все по-зле с годините. Да му мислят тия, които тепърва ще се запалват по тоя спорт, поне ние сме видели и хубаво. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

най-тъпото е, че не сме само ние. всички са заразени от тая проказа. от моето детство тъпите арсеналци имаха - сиймън, ашли коул, мартин кион, виера, пирез, люнберг, беркамп, анри и тн и тн... майкооо, колко много ги мразех. ама в червата.

сега от арсенал мразя само уелбек, щото е мръсна черна гнида. другите са ми направо толкова безразлични, че не е истина. вижте им състава бе, вижте го и го сравнете с оня арсенал преди 15тина-16тина години.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С повечето е така. Футбола се изврати и стана в крак с модата - толерантен към педерастията, а.к.а. толерастия. 

Към тия изроди си пропуснал силван вилтор - мен тоя ме дразнеше в червата, още само като се сетя за него ми се повръща.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена