Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?!  

117 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

нз дали пловдвиското н3 ги има тия работи, в съединение (най-голямото село) съм ги виждал със сигурност. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм на кабелен оператор  N3 и имаме SK1 SK2 SK3  HD  по тях дават всички мачове.

Даже като има 2 или повече интересни мача по едно и също време разделят екрана на 2 и виждаш добра ситуация или гол-а от другия мач :)

От почти 2г ги гледам само по тия канали и съм много доволен :)

=========================

Това ако не се лъжа са сръбски канали. И мислиш ли, че щом нашите на могат да си позволят 11 милиона Евро, Сърбите или подобни ще ги платят? 

Ако не са сърби се извинявам. Преби време бях на Н3 и просто ми се върти, че бяха някъде от тоя край. 

Да Сръбски са тук http://mojtv.hr/tv-program/-2/sportski.aspx намерих програма ама нищо не разбирам къде са датите...

П.С. В Пловдив ги има а Съединение също е град хХ

Редактирано на от Eagle

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тия в София всичките са яко ретарди - вивакома, близуто, булсата, всичките мърши-монополисти, ега Омрат!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Xaxaxxaxa ебаси епичните мнения :D ма аре малко говорете за Борнемут, тва някой да го мести оттука, не е тука мястото.

От 35 мнения, 34 не са по темата, ако се изместят мненията, то направо да се трие темата.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тия в София всичките са яко ретарди - вивакома, близуто, булсата, всичките мърши-монополисти, ега Омрат!

Хаха и сега особено като Мтел купиха близуту, смятай :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имам BT Sport 1 HD по iptv-то. Имах и 2 и 3 ама ги махнаха xD
Та, там предават ли мачовете? 

765c34eb942845c491569526d204f2f7.jpeg

Ние сме единствената страна в списъка от уики, която има TBA статус за излъчване, т.е. ту би аноунсд или "водим преговори". 

Редактирано на от RedMaster

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя Окоре е нереално тъп негър, един автогол си заби, мислейки своята врата за противникова, после и втори щеше да си забие на същия принцип. А Ди Матео мач да не спечели, деба ментето. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трагични са Вила не знам как удържаха толкова дълго в ПЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е сега като вземат Морисън и ще се задържат ... по пъбовете и арестите. :mood (17): 

Иначе Габи, че и Лескът са свободни, а на нас нали ни трябва централен защитник? 

А Грейлиш много обещаващият талант, как така никой не извади парите да го вземе обратно във ВЛ?! Хммм ... ей сега ще има си пушат цигарките с Равелчо и да се търкалят пред пъбовете на воля. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не мисля, че има как да останем на тъмно и евентуално НОВА или М-ТЕЛ, да не закупят правата.Ама кофтито е, че винаги при нас става всичко в последния момент.Помня, през 2004-06 имаше канал Диема Екстра, който умря там даваха само дербитата в европа като Юнайтед-Пуул, Реал-Барса, Милан-Интер и такива ама даде фирата с един приятел се обзаложихме даже, че пак няма да изкарат много време с тоя платен канал.Въпросът обаче, е защо не платят исканата цена от Sky или BT ? Периода 2006-2015 година преди да пуснат пак платените канали си купуваха правата 2-3 пъти по-евтино, обаче сега плюсът им е, че 4 лева не са болка за умиране да плащаме феновете и те реално погледнато си връщат парите от платените канали.Примерно аз не мисля, че трябва да излъчват френското първенство не вярвам, че тук в България има хора ентусиазирани да гледат Лига 1.Сигурен съм, че българското първенство е по гледано от френското.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ахахахаа че кво лошо има в това да пушат цигарки и да се търкалят пред пъба :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък във фризера имам една мастика, а в хладилника - кисело мляко и краставици. Какво да правя с тях?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

с по-малък шрифт не можа ли да го напишеш?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз пък във фризера имам една мастика, а в хладилника - кисело мляко и краставици. Какво да правя с тях?

след като си заралия, предполагам е Верея млякото?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

с по-малък шрифт не можа ли да го напишеш?

Когато го копнах и поставих явно се променила големината, но не видях :) Извинявам се 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Кви са тия малки шрифтове , все едно сам на очен преглед .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Точно неделя съм на работа .. Някой да знае с какво приложение от телефон може да се гледа? 

Свали си Ace Player и в www.futbol-tv.com си има готини линкчета,с готино качество,където грам няма да ти засича.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С тоя ace player като кажете.... все едно е последното нещо на света. Еми не е така. Гледах мача с Лестър на Ace PLayer - насра се да ми насича, и не, нета не ми е лош. Пуснах руски ace stream - ташак, пуснах английския - 3 пъти по-голям ташак, накрая пуснах един испански стрийм, с който криво-ляво догледах мача. Не е толкова велико, колкото се изкарва.

И не Наско, тва не е лично за тебе, а просто чета за тоя Асе Стрийм от много отдавна тука, някои хора му придават ненужен легендарен статут, при положение, че въобще не е така.

И толкова с офтопика, всичкото се мести.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Аз на пича му го казвам това за да му помогна,не искам да го набутам да си къса нервите с няква бъгава програма.Аз от много време си гледам с Ace Player и нямам никакви проблеми,с Лестър и аз го гледах по испанската с хубаво качество без грам да ми сече,и други съм виждал да се оплакват от него и ми е странно,защото аз нямам никакви проблеми,не знам защо се получава така.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз нямам никакви проблеми с Аce Playera, почти винаги гледам на него с HD качество без насичания. За ПЛ ще има много повече и по-качествени стриймове.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ПЛ и КК взимаме тая година. 

Диемата до утре трябва да каже становище вече.

Редактирано на от RedMaster

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

От телефон с този player ще върви ли добре?

Да и с тела си го гледам,пак нямам никакви проблеми.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена