Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?!  

117 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

абе аз пак да се присмея на великото трансферно лято на арсеналците. хаха. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

айде Мустафи да реже сирийките и бай Венго изкъртения да се насочва към Джонката Еванс  :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

охоо, те с лузърите ли бе, баси. на некой сезона ще свърши още в неделя :D :D :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доста фенове на Английската Лига са адски бесни на Диема Екстра, че няма да излъчват първенството  :mood (17):  Доста си ги хранят, но и са прави! Тия смешници излъчват ЗВЕЗДНИТЕ ПЪРВА И ВТОРА ЛИГА НА БЪЛГАРИЯ, Френската лига и Чемпиъншип на Англия..... явно ще трябва по стриймове да гледаме този сезон :( А тия Нова ще разберат, че благодарение на Английската Лига толкова хора се абонираха и им гледаха смешната телевизиика, но ще е прекалено късно за тях, защото повечето хора ще са се отказали от пакета.

Редактирано на от Vanko_GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя Колодзейчак за 4 минути си изкара 2 жълти, бахти кухото парче. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз също съм навит да дам пари ако има читава оферта. Надявам се да стане, щото ми е писнало да гледам лагове и да псувам компа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Кажете на кои телевизии можем да разчитаме за предаването на мачовете и кой кабелен оператор може да ги хване (ако може въобще). За София става въпрос.

Ако само от стриймове ще ги гледаме, ще е яко мъка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чакай бе, тез мега алчни копелета от висшата лига направо да поискат 1 милиард за правата... направо да си местят и лигата клубните седалища някъде из азия и да си ги точат тия жълтури. ебах ги копелетата нещастни.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С такива трансфери от по 100 милиона и нагоре, тепърва ще става все по зле от към цени за права за излъчване. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В случая едва ли става въпрос за липса на желание от страна на Нова. Тук говорим за много пари и може би в момента(поне се надявам де) текат някакви преговори относно сумата, която излезе инфо че е три пъти по-висока от предишния пакет. Мен най ме дразни, че никой нищо не казва и сме в пълно невидение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чакай бе, тез мега алчни копелета от висшата лига направо да поискат 1 милиард за правата... направо да си местят и лигата клубните седалища някъде из азия и да си ги точат тия жълтури. ебах ги копелетата нещастни.

Нали се сещаш че ФА си е пуснала правата на търг и SKY са платили тея милиарди. После SKY продава правата на др ТВ.

Така, че щом има идиот който да плати милиарди за да излъчва Английското значи цената не е абсурдна. Както и с Погба. 

Щом има интерес и цената скача. Сега SKY как ще си избива парите е др въпрос - най-вече с високи цени и към другите ТВ. Нормално е.

Ще дойде момент в който цените ще са непосилни за много държави/телевизии и вариантите са два - или балона ще се спука или ще се гледа само SKY на скъм абонамент ако въобще е възможно от БГ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

както казах - скоро ще се преместят в азия да ги точат. без друго от няколко години не са релевантни в европа, европейските турнири са им под нивото. явно и европейските фенове вече.

кво ще стане, като балона се спука можем само да гадаем. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално цената да е такава. В Англия имаш по 4-5 суперинтересни мача на кръг, в първенства като немското, италианското и испанското в доста от кръговете и 1 няма. То не може да се събере цвета на треньорите, голяма част от суперзвездите играчи и т.н., и да плащаш жълти стотинки за правата. Продукта е абсолютния топ в света на спорта. Няма по-интересно събитие от Премиър Лийг, а специално тоя сезон се очертава да е абсолютна епика.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма значение, дали им искат 3 кинти повече. Екстрата от 4 на 12 кинта да става тогава. По-добре така, отколкото пък хич да няма нищо. Който иска ще си плаща. Аз друго не гледам по тв вече, освен мачове. Направо да пускат 3-4 първенства в 7-8 канала за 25 кинта и само тва ще плащам... 

П.С. Висшата лига на Англия по-скоро остава в българския ефир

Във фейса пише и че от фен клуба на Ливъра и от Мтел и Близу, вътрешни хора са казали, че ще има мачове.

Редактирано на от RedMaster

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За нас и 20 лв. да го направят, не е проблем, толкова сме запалени по отбора, че ще плащаме, същото важи и за феновете на другите отбори. Само дето има и хора, които си го плащат измежду другото, само защото им е кеф да седнат да изгледат я някой др. мач, я малко формула и т.н, точно не малка част от тях ще се откажат от тоя абонамент. И накрая като се тегли чертата, нещата излизат на кантар – по-ниски цени, но повече абонати= по-високи цени, но значително намалени абонати. 

Ако не клекнат на по-малко пари, не вярвам да се излъчва английското тоя сезон, ще остане на тъмно, което предвид индикациите за епичност, за които загатва преди началото на сезона, ще е загуба. Сега стриймове, путки майни, не знам си какво ще се хвърлят като алтернативи, но ТВ-то си е ТВ, поне за мен. Половин час преди срещата не се ровим за стриймове, а старателно си нареждаме масата с ядене и пиене.

Да не говорим за онзи момент, в който идва инфарктен момент и.... buffering. Или канала се прецаква.  :mood (12):

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За нас и 20 лв. да го направят, не е проблем, толкова сме запалени по отбора, че ще плащаме, същото важи и за феновете на другите отбори. Само дето има и хора, които си го плащат измежду другото, само защото им е кеф да седнат да изгледат я някой др. мач, я малко формула и т.н, точно не малка част от тях ще се откажат от тоя абонамент. И накрая като се тегли чертата, нещата излизат на кантар – по-ниски цени, но повече абонати= по-високи цени, но значително намалени абонати. 

Ако не клекнат на по-малко пари, не вярвам да се излъчва английското тоя сезон, ще остане на тъмно, което предвид индикациите за епичност, за които загатва преди началото на сезона, ще е загуба. Сега стриймове, путки майни, не знам си какво ще се хвърлят като алтернативи, но ТВ-то си е ТВ, поне за мен. Половин час преди срещата не се ровим за стриймове, а старателно си нареждаме масата с ядене и пиене.

Да не говорим за онзи момент, в който идва инфарктен момент и.... buffering. Или канала се прецаква.  :mood (12):

Така е 5-10-20 все няма да го платя - никога.

Но простото дигане на цената няма да реши проблема. Студията на Диемата и качеството на коментарите е рязко надолу последните 2-3 години.

Нито имат качествени коментаторi, нито студията са им интересни. Няма вече и интересни обзорни предавания. HD-то им е... joke. Да не говорим, че и сайта си заебаха. Бобката стана шефче и няма анализи, коментари и т.н. И на фона на това да искат повече пари айде не мерси.

Докато Драгоев им е коментатор аз и стотинка няма да им дам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално цената да е такава. В Англия имаш по 4-5 суперинтересни мача на кръг, в първенства като немското, италианското и испанското в доста от кръговете и 1 няма. То не може да се събере цвета на треньорите, голяма част от суперзвездите играчи и т.н., и да плащаш жълти стотинки за правата. Продукта е абсолютния топ в света на спорта. Няма по-интересно събитие от Премиър Лийг, а специално тоя сезон се очертава да е абсолютна епика.

висшата лига, като продукт, не е бучка сирене в магазина. 11 милиона евро са всичко друго, но не и жълти стотинки, особено за нашия жалкарски пазар, щом се кумят дали да купят правата, то печалбите им далеч не са сигурни? и що жалкарски ли? щото големите фенове на висшата лига мрънкаха като луди за 4 кинта абонамент, като поне 50% си пиратстват великия продукт от руските пирати и не съпортват грам. ако го направят 20 колко ще съпортнат великия продукт, в който се вричат? или ще пиратстваме от руснаците, ама иначе морално ще оценяваме висшата лига много високо.

в бг мога да ти кажа приблизително кой набор си и от кое поколение си с доста голяма точност, само като ми кажеш на кой отбор си фен. без излъчване и леснодостъпност сегашното поколение как да бъде фен на нещо, което не може да види?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Xaxaxxaxa ебаси епичните мнения :D ма аре малко говорете за Борнемут, тва някой да го мести оттука, не е тука мястото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@[member="ss4"]

Извинявай, ма ние българите сме свикнали да гледаме спорт без пари. Е по света такова животно няма. 4 кинта са смешна такса за подобен продукт. Една кутия цигари е 6 кинта, FFS. В Англия хората плащат по 60-70 паунда за Скай, отделно още и за BT Sports. Тука имаш елитен футбол, тенис, Формула 1 и кво ли още не за без пари почти. Е, сори, ма в един момент това няма как да продължава повече. Така че всеки си прави сметката.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма значение, дали им искат 3 кинти повече. Екстрата от 4 на 12 кинта да става тогава. По-добре така, отколкото пък хич да няма нищо. Който иска ще си плаща. Аз друго не гледам по тв вече, освен мачове. Направо да пускат 3-4 първенства в 7-8 канала за 25 кинта и само тва ще плащам... 

П.С. Висшата лига на Англия по-скоро остава в българския ефир

Във фейса пише и че от фен клуба на Ливъра и от Мтел и Близу, вътрешни хора са казали, че ще има мачове.

Никой от фенклуба на пуля не е давал такива изявления, тва ти го гарантирам.

Това, което го пишат в "статията" си го коментираха в техния форум. Останалото е свободно съчинение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм на кабелен оператор  N3 и имаме SK1 SK2 SK3  HD  по тях дават всички мачове.

Даже като има 2 или повече интересни мача по едно и също време разделят екрана на 2 и виждаш добра ситуация или гол-а от другия мач :)

От почти 2г ги гледам само по тия канали и съм много доволен :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм на кабелен оператор  N3 и имаме SK1 SK2 SK3  HD  по тях дават всички мачове.

Даже като има 2 или повече интересни мача по едно и също време разделят екрана на 2 и виждаш добра ситуация или гол-а от другия мач :)

=========================

Това ако не се лъжа са сръбски канали. И мислиш ли, че щом нашите на могат да си позволят 11 милиона Евро, Сърбите или подобни ще ги платят? 

Ако не са сърби се извинявам. Преби време бях на Н3 и просто ми се върти, че бяха някъде от тоя край. 

Редактирано на от RedVoooV

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В провинцията-да. Аз като ходя да се видя с родата чат-пат и те имат сумати спортни канали нелегално в тяхните кабелни- точно СК сръбската, разни испански, португалски, Скай Германия и т.н, ма в София тия работи няма как да ги имаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена