Jump to content
Wolfram

общи размисли и страсти за футболО

Оцени тази тема

кво ше спечелиме тоя сезон?!  

117 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

:chalga:
еми аре, време е :chalga:

както гласи поговорката: нов сезон - нова тема - нов нулебъл.

Поздравяват се този път 15-те човека, повярвали на най-големия ЕлВеГе (жалко, че го уволнихме), и съответно познали верния отговор - ФА! Кой би предположил??

Започваме обратното броене за новия Нулебъл - СЕГА! Време е за нов нулебъл, кво беше тва... ФА?!

:chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Скромно - само първенството за дЖоузе и компания.

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да не гласувам за предпоследния отговор- няма значение какво ще спечелиме, нали вече сме номер 1 по трансфери. Бранда расте, оборота хвърчи, какво друго му трябва на редовия фен. Ако може пък и да почнем да играем малко по-добре, би било бонус.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси ШЛ повежда с много пред другите отговори, яко intense :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма ПЛ и КК комбо.

Слабо

Добавен е, заедно с още 3 отговора

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Каква е тая анкета? Трябва да скролвам, за да си харесам нещо от менюто ... явно наистина необозримо бъдеще ни чака.  :D
Изкушавах се да избера: ФА и КК (уникален домашен дубъл, за който Венгер може само да си мечтае...)
Ама все си мисля, че ПЛ, ФА и КК са все неща, за които Венгер дори не смее и да мечтае. :mood (17):  Този вариант май го няма, аз поне не го видях. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да се разпиша на първа страница само. Миналата година избрах нулебъл , но не се получи. Тая година пак избирам и ако имаме късмет нищо няма да спечелим :chalga:

Редактирано на от vasil922

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз съм скромен , искам само ПЛ . Най-очакваният сезон от години насам , а няма ни дават по Бг ТВ , GG .

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А, @[member="Wolfram"] е добавил и ПЛ, ФА и КК (местно изконсумиран требъл) 

mood%20(28).gif 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Каква схема според вас ще наложи Жозето след взимането на Погбицата? Аз виждам 2 добри варианта:
4-3-3
                 ДДХ

Валенсия-Смо-Баи-Шоу
                Карик

Руни - Погба
 Михи                      Марсиал
                 Ибра

Или 4-1-4-1

ДДХ

Валенсия-Смо-Баи-Шоу
                Карик

Михи -  Руни - Погба - Марсиал

Ибра

За мен това ни е топа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

-Ибра-

-Марсиал-Рууни-Тарян-

-Погба-Карик-

-Шоу-Смо-Байи-Валенсия-

-Де Хеа-

Карик ще бъде по близо до защитата , докато Погба ще има повече свобода и ще може да се включва по често в предни позиции . А от първите срещи ми направи впечетление , че играем много компактно , разстоянието между защитниците е по-малко , също така бековете са близо до централните защитници и оставят фланга свободен и евентуално там биват посрещани от вътрешните халфове или крилата . Друго нещо което забелязах е , играчите не стоят статични , търсят топката , все още липсва синхрон и пасове в коридор , което ще дойде с времето . Също така , Ибра се връща дълбоко в средата на терена и отваря пространства за останалите . Има още един момент , този сезон мисля , че опонентите ни ще се страхуват от нас , за разлика от предните години когато идваха с нагласата да ни треснат , сега ще идват да не загубят .

Редактирано на от Hasheesh

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да най-вероятно това ще са титулярните 11. Лично на мен най би ми харесало 4-3-3 с:

ДДХ

Дармиан/Валенсия - Смо - Байи - Шоу

Ерера - Карик/Шнайдерлин - Погба

Мики - Ибра - Марсиал

Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

айдеее и схемите почнаха :D

Последният сезон при Луи нещо не се пишеха схеми  :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще играем 4-2-3-1, не редете каквато и да било друга схема, защото няма смисъл. На мен ми е много интересно Жозе като види, че Рууни вече просто е свършен и не е било от мениджър или просто от моментна форма, то какво ще направи :) По средата на сезона просто е много рисковано точно Рууни да изкара от състава, но не съм сигурен дали той може да помогне с нещо на отбора, колкото и жалко да е :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Требъл! Само в КК ще се издъним, щото там ще пусне децата, а те са слаби и не стават/.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И само на ПЛ ще съм доволен, но и Лига Европа аки вземем ще е супер :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена