Jump to content
Wolfram

Хенрик Микитарян

Препоръчани публикации

http://www.bvb.de/News/Uebersicht/Henrikh-Mkhitaryan-wechselt-zu-Manchester-United

Засега потвърждението е само от страна на Борусия Дортмунд, но всичко е въпрос на време.

Ъпдейти после.

По думите на спортния директор на Борусия Ханс-Йоаким Ватцке:

"Този трансфер се получи някакси на базата на една напълно нова ситуация със трудни перспективи за нас: Манчестър Юнайтед ни изпрати умопомрачителна оферта. Ако я бяхме отказали, договорът на играча приключва през 2017, и той щеше да си тръгне като свободен агент. Затова предпочетохме да приемем офертата на Юнайтед, въпреки че не искахме да се разделяме с Мхитарян. Беше въпрос на една година."

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво се случва? Играчите сами се обявяват, теми се пускат преди официалното представяне.....дойде Жозе и всичко се обърна :D

Честит ни Мики!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@[member="Wolfram"]

Идея си нямам от арменски, но май името му се чете ХенриХ Мхитарян. 

Резервиран съм към този трансфер, дано ни изненада приятно. Определено футболист с качества, който ще вдигне нивото на отбора.  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това, което Ватцке е казал, всъщност е наклонило везните. Кой знае Едито ква ретардирала оферта им е изпратил пак за 50 милиона :D

Дано да ме опровергае, нямам особено големи очаквания.
Успех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пожелавам му успех и дано му потръгне при нас ! Нямам огромни очаквания, надявам се да ни вдигне нивото все пак.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По принцип към играчи от които нямаме очаквания изненадват най-приятно. Така че пожелавам му само успехи при нас и дано покаже истинския си потенциал при Жозе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

@[member="Wolfram"]

Резервиран съм към този трансфер, дано ни изненада приятно. Определено футболист с качества, който ще вдигне нивото на отбора.  

По скоро е Хенрих Микитарян

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Михтарян бе :D Иначе уважих поправката на ХенриХ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Михтарян бе :D Иначе уважих поправката на ХенриХ.

Имаше клипче в нета където той самия обясняваше как се произнася името му още като отиде в Дортмунд,защото и в Германия не знаеха как да му викат и той каза че се произнася Микитарян.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доверявам се на Наско :D
Ако някой има още възражения по името на тоя арменец - да се обръща към Наско :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@[member="Wolfram"]

Защо си резервиран, а казваш играч с качества, който ще вдигне нивото на отбора?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо си резервиран, а казваш играч с качества, който ще вдигне нивото на отбора?

той принципно няма навика да мисли много

Иначе и аз съм резервиран, както за него, така и за Ибра. ИНтересно ми е много в каква схема ще играем с двамата + Рууни, Марсиал и РАшко евентуално

Редактирано на от FullTimeDevil

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Доверявам се на Наско :D
Ако някой има още възражения по името на тоя арменец - да се обръща към Наско :D

Аз се доверявам на Мики :) както и да е,надявам се да го използваме 10-ка където е най полезен,така или иначе Мата ще си ходи,а Рууни какво ще го правим тогава не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Да но при този бърз футбол в Англия не мисля,че там ще е толкова полезен колкото 10-ка,но ако Рууни влиза в плановете на Моу като 10-ка,Мики може да играе и на крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хенри Х-и Микимаус

Честит да ни е, със сигурност си е сериозен ъпгрейт спрямо с това с което разполагаме по крилата. Идва и за приемлива сума (26 м  поне според спекулациите) , доволен съм.

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Как се казва последно тоя ся? :D

Чесно казано и аз не знам вече :D  :D  гледах пак клипчето и като че ли казва Хенрик Махитарян :) 

https://www.youtube.com/watch?v=nAd-gb2ryOA

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хенрих Мхитарян се пише и се произнася М(и)хитарян с нямо "и". От достоверен източник е хаха

Ако вземе номер 14, ще поръчвам тениска...

Редактирано на от Forza

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86

Хенрих Мхитарян се пише и се произнася М(и)хитарян с нямо "и". От достоверен източник е хаха

Ако вземе номер 14, ще поръчвам тениска...

На клипчето ясно се чува че казва Хенрик,а второто е или Мхитарян или Махитарян :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове