Jump to content
Wolfram

Златан Ибрахимович

103 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еййй Ибра да го беше взел Фърги преди няколко години да играе със Сколс, Гигс, Видич, Евра, Фърдинанд, Ван дер Саар и Роналдо...

:champs (15):  +  :champs (15):  +  :champs (15):   = ТРЕБЪЛ!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

та това е елементарно, няма ли серия клипчета как си облича потника?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как може да не се прекланяш пред атлетизма и гения на нашия 35-годишен таран?! #ZlatanTime

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Zlatan Ibrahimovic has set a new kit sale record in the 1st week after the unveiling of the 2016/2017 home kit.
worldwide 7.6 million shirts have been sold with Zlatan's name on it generating £76.3 million.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Една тениска с име не струва 100 паунда. Грешни са сметките. Освен ако не са купували и оригиналните тенсика за играчи а не само оригиналните реплики от офи сайта.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С потника е само Балотели .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

добре че е златан за 3 дена да избие 150-те млн. за погБа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Zlatan Ibrahimovic has set a new kit sale record in the 1st week after the unveiling of the 2016/2017 home kit.
worldwide 7.6 million shirts have been sold with Zlatan's name on it generating £76.3 million.

Да да да и как става тая работа? Уж продаваме около 3млн тениски на сезон общо, а според някои източници са даже 2, а сега изведнъж само Златан почти 8млн. Силно ме съмнява... може и да са толкова с китайските фалшификати, но тях няма как да ги проследят колко са.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да да да и как става тая работа? Уж продаваме около 3млн тениски на сезон общо, а според някои източници са даже 2, а сега изведнъж само Златан почти 8млн. Силно ме съмнява... може и да са толкова с китайските фалшификати, но тях няма как да ги проследят колко са.

Аз до колкото четох Марсиал има продадени 2млн и е на трето място след Меси и Роналдо за миналата година .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Не знам, във фейса го мернах, не съм разсъждавал много преди да го постна :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.skysports.com/football/news/11661/10279992/chelsea-sell-more-shirts-than-manchester-united-in-2015-16

3465594.jpg

Ето един източник има и други с още по малки цифри, не знам кой е верен ако въобще има верен такъв. 

А и е доста съмнително Челси да продава повече от Юнайтед и Реал.

Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мамка му, какъв футболист трябва да си, за да започнеш кариерата си в новия отбор по такъв начин.. Уникален Златан !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Many in the country have doubted his talents after he seldom shone against Premier League clubs in European competition but, not for the first time, the view in England doesn't tally with the rest of Europe. There, the Swede is revered, especially in Italy, for his strength and skill, which led one journalist to describe him as "half ballerina, half gangster."

:D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма да вкара 50 гола! Спокойни сме :D

Не знам за 50 , ама ако вкара поне 20 сме шампиони!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам за 50 , ама ако вкара поне 20 сме шампиони!

Не и ако защитата ни е комична, отново.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ибра за Рууни, почваме да хейтим Златан, щот се кефи на Рууни.. 

Мисля, че всеки голям играч може да играе с други големи играчи. За мен това не е проблем. Разбира се това зависи и от треньора, но според мен с Рууни ще постигаме само успехи. Още преди години бях казал, че за мен Рууни е перфектният партньор в атака, защото той никога не играе само за себе си, а за целия отбор и съм много щастлив, че ще мога да играя заедно с него. Възхищавам се на това, което прави Рууни в Юнайтед. Той е в топ клуб вече 12 години и продължава да играе на най-високо постоянно. Повечето играчи идват и си отиват от такива отбори, но той си е все тук. Кариерата на Рууни е фантастична. Не всеки играч може да постигне големи успехи, но той е един от тези, които са са го направили. Надявам се, че ще успея да му помогна да постигне още успехи. Рууни е пример за това какъв трябва да бъде един футболист, ако иска да постигне нещо значимо в кариерата си. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Златан май не е гледал последните години мачове на Юнайтед. 

Иначе не знам доколко ще си паснат или по-скоро доколко ефективно дуо ще са след като и двамата не са особено бързи. Дано не се окаже проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Направили са му интервю специално за бенефиса на Рууни. Остава и да каже истината.

Сега ще има толкова четки за Рууни тоя месец, че ако и сега не заиграе както трябва ще е такава котва в атака че не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Къв бенефис, тва не се ли прави след като се откаже :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове