Jump to content
Wolfram

Златан Ибрахимович

103 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Добър сезон направи, много жалко, че така се контузи към края на сезона...

успех 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Легендарен! Удоволствие беше да го видим в нашия екип.

П.с.
Само не разбирам как толкова играчи, класни, минаха през отбора за последните 4-5 години и все се оказваме с Йънги, Майк и Джоунси да градим около тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Цяла една страница в LA Times. Топ Гъзар е Златан. 

29497431_1668341443235006_39389929262881

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=DZoOTeWvMYw

Благодаря за прекрасните моменти, макар и за малко... твърде малко, баси. Обичам го тоя човек, бе. Реве ми се..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изключителен..дори и характера му подхожда точно на Юнайтед. Жалко,че беше за кратко..но пък никога няма да го забравя.

:a45a0353a574588f:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много ме е яд, че си тръгва по подобен начин. Тази контузия обърка всичко, а как хубаво вървеше сезона за него. Можеше да изкара преспокойно и този и следващия сезон на високо ниво, но уви не му бе писано. Щеше да е много яко, пасваше перфектно в Юнайтед. Сега ще разцъка за спорта в САЩ и ще се пенсионира...тъпо.

Дано се върне в националния на тре крунур за Световното, току-виж изригне и обърка нечии сметки в последния си голям футболен форум.

Благодаря! Ред ледженд!  :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С на Моу насраната игра срещу Андерлехт де продължения трябваха да се играят. За тва и се контузи. Отново Моу е причината.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мое е виновен и ,че играхме в ЛЕ миналия сезон.

И за глобалното затопляне е виновен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е как продължения с колоса Андерлехт. Супер труден съперник. Би озорил дори Реал и Барса.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе не знам ама всичко около Баретата се разви много съмнително напоследък. Някой знае ли или има ли статия какво точно е станало?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Контузията му беше просто малшанс при приземяването. Според мен тя реално сложи край на кариерата му на топ ниво. Но ще видим де, особено ако реши да се върне в националния за световното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше слух, че се е скарал нещо с Моуриньо. Може и в това да има някаква доза истина. Щото верно, че беше бая слаб като се върна преди 3 месеца и нещо от контузията, ма след това мина много време. Златан какъвто и да е, със сигурност знаем, че е професионалист до мозъка на костите си и за това време все щеше да влезе в няква що-годе прилична форма, която поне да му позволява да сменя чат-пат Лукаку за по 15-20 минути, или да започва в някой мач за ФА Къп примерно с по-слаб съперник. Не знам, и на мен ми е странно. Ако пък е чак толкова приключил, едва ли щеше да направи тоя трансфер в ЛА. Има си доза мистерия около тия събития, със сигурност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше слух, че се е скарал нещо с Моуриньо. Може и в това да има някаква доза истина. Щото верно, че беше бая слаб като се върна преди 3 месеца и нещо от контузията, ма след това мина много време. Златан какъвто и да е, със сигурност знаем, че е професионалист до мозъка на костите си и за това време все щеше да влезе в няква що-годе прилична форма, която поне да му позволява да сменя чат-пат Лукаку за по 15-20 минути, или да започва в някой мач за ФА Къп примерно с по-слаб съперник. Не знам, и на мен ми е странно. Ако пък е чак толкова приключил, едва ли щеше да направи тоя трансфер в ЛА. Има си доза мистерия около тия събития, със сигурност.

Именно това имах предвид.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Даде много за кратък период от време. Във формата от миналия сезон, сега щяхме да се борим здраво с дюнерите за титлата и да сме на 1/4 финал в ШЛ. Малшнас за нас както винаги....

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

На мен ми изглежда логично да отиде в ЛА да разцъка просто ей така за спорта и да се пенсионира знаейки че е приключил с футбола на топ ниво.

Едит: А може и да не е искал да е резерва на Лукаку...Определено има нещо което остана скрито от камерите за да напусне сега.

Редактирано на от Diablo Rojo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Днес е бил на базата,да се сбогува с момчетата.. :a45a0353a574588f:

https://twitter.com/ManUnitedZone_/status/979030109570195456

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Дейба, що не дойде по-млад бе... Стареца с Червения нос е виновен за всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=bt6TEInpQk4

https://www.youtube.com/watch?v=h7558NzwLkM

61' - LAFC 3-1 LA Galaxy

71' - Zlatan subbed on

73' - LAFC 3-2 LA Galaxy

77' - LAFC 3-3 LA Galaxy (Zlatan ⚽)

91' - LAFC 3-4 LA Galaxy (Zlatan ⚽)

Zlatan Ibrahimović has now scored on his debut in:

✅ Champions League