Jump to content
Wolfram

Златан Ибрахимович

101 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Марсиал като минава 3ма по крилото  тоя път ще има към кого да центрира... :D Залагам също,че ще вкараме поне 2 гола от корнер този сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Много голям удар . Просто съм без думи въпреки че се очакваше.

Чакам офи сайта и поръчвам .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никога не ме е кефил.Още си спомням като се изцепи, че спирал с футбола, ако бием Челси в едно дерби преди година и нещо.Дано ме опровергае и се представи добре в отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мхм аре само Марсиал да не играе на крилото, а?

Според мен е супер ефективен на крилото . Създава много шансове,остър е , може да мине двама без проблем и от нищото да сътвори нещо за разлика от Мемфис. А и при наличието на Ибра и Рашката мисля,че е закономерно да е на крилото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

--Ибра--

--Марсиал----Ерера--Микихтарян--

Аз нещо такова смятам , че ще бъде този сезон . Ибрата на върха , а зад него играчи с много енергия които ще помагат в дефанзивен план и ще пресират яко .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ВЕЛИКАНА ИДВААААААА!!!

618x618.jpg

Най-хубавото в този трансфер е яснотата, че не е идва заради парите, а идва за да се докаже на най-високо ниво! Идва за да победи!

Избрал е нашия клуб за да го направи! Избрал е Манчестър Юнайтед!

Това в сезон, в който не сме в Шампионската Лига! Е този факт говори сам за себе си какъв легендарен клуб сме и каква притегателна сила има Манчестър Юнайтед!

Редактирано на от mode

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ibrahimovic has turned down several offers to join Manchester United, including an astonishing £1m -a-week deal from China [Telegraph]

Няма Шампионска лига, няма нечовешки договори има само СЛАВА!!! Дори за един сезон да е, но да размята всички подред - Чеп, Конте-Монте, баба Венга, Клопич!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано не повтори Фалкао.

Дано не е само силен на приказки, интервюта и пресъри.

Дано вкара поне 15 гола.

Дано успее.

Амин! Няма какво да допълня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първо клуба да го потвърди, после отваряйте шампанското.

Принципно съм изцяло "За" Златан, ама е тъпо е да го обяви преди клуба. Не е професионално, освен ако разбира се не е някаква нова маркетингова стратегия и тоя ход е съгласуван с клуба (което ме съмнява).

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Първо клуба да го потвърди, после отваряйте шампанското.

Принципно съм изцяло "За" Златан, ама е тъпо е да го обяви преди клуба. Не е професионално, освен ако разбира се не е някаква нова маркетингова стратегия и тоя ход е съгласуван с клуба (което ме съмнява).

Златан не го обявяват, Златан обявява следващия си клуб :D  Точно такъв човек, с такава харизма ни е нужен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Златан не го обявяват, Златан обявява следващия си клуб :D  Точно такъв човек, с такава харизма ни е нужен.

Този коментар е право в 10-ката.След този трансфер ми е през кура,кой ще е следващия и дали ще има други.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече не ме ебе дори и да предложат доживотни договори на Йънг, Валенсия, Джоунс, Нани, Клевърли и т.н. !! ИБРА ИН ДЪ ХАУС !! :chalga:

ПС: Кога ще имаме емотиконка Ибра :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако беше обявил решението си след последната среща на ПСЖ, въпреки че му остава договор с тях за още месец и половина, макар и да бе ясно, че напуска, тогава нямаше да е професионално. Ако беше обявил решението си по време на самото европейско, също нямаше да е професионално, защото щеше да измести акцента в лагера на шведите. 

Сега нито е обвързан с клуб, нито има ангажимент, нищо не му пречи да го стори, все пак е свободен агент. Ако ставаше въпрос за преговори м/у нас и ПСЖ, трансферна сума и т.н, тогава нямаше да е професионално, спрямо нас, но и най-вече спрямо французите. В случая на никой не прави ''сечено'' с това свое обявяване, поне аз съм на такова мнение. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе много ми дреме какво е казал за английския футбол на младини или когато и да е,важното е,че винаги играе с голяма мотивация за отборите си и печели трофей с тях,нашите младите лигльовци като говорят всяка седмица как тренират все повече и повече,как продължават напред и колко са мотивирани,а накрая ги чакам да вържат един точен пас 90 минути.Мачкай Ибра!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако беше обявил решението си след последната среща на ПСЖ, въпреки че му остава договор с тях за още месец и половина, макар и да бе ясно, че напуска, тогава нямаше да е професионално. Ако беше обявил решението си по време на самото европейско, също нямаше да е професионално, защото щеше да измести акцента в лагера на шведите. 

Сега нито е обвързан с клуб, нито има ангажимент, нищо не му пречи да го стори, все пак е свободен агент. Ако ставаше въпрос за преговори м/у нас и ПСЖ, трансферна сума и т.н, тогава нямаше да е професионално, спрямо нас, но и най-вече спрямо французите. В случая на никой не прави ''сечено'' с това свое обявяване, поне аз съм на такова мнение. 

А защо клуба не го обявява? Сто процента още се доизчистват някакви неща по договора и това е просто начин Златан и агента м уда ни извият допълнително ръцете. Представи сега как Златан поисква от Еди повече кеш като бонус за това, че е свободен агент. Еди отказва? Не, тъй като това ще хвърли петно върху клуба и ще стане за смях, че е изпуснал Клюна.

А бе, възможно е и Златан просто да е нетърпелив(помня че Азар също обяви в социалните мрежи, че избира Челси, преди клуба официално да го потвърди), но ме съмнява. 

Иначе тука май има повече фенове на Златан, отколкото на Юнайтед. Златан е пичага и съм много за неговото идване, ама никой, не е по-голям от Юнайтед. 

Тема за размисъл е как очакваш да реагира САФ, ако беше начело в същата ситуация. Какво би казал на Златан при първата им среща? Аз залагам, че би му нашокал канчето здраво.

Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе много ми дреме какво е казал за английския футбол на младини или когато и да е,важното е,че винаги играе с голяма мотивация за отборите си и печели трофей с тях,нашите младите лигльовци като говорят всяка седмица как тренират все повече и повече,как продължават напред и колко са мотивирани,а накрая ги чакам да вържат един точен пас 90 минути.Мачкай Ибра!!

ей тва 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо клуба не го обявява? Сто процента още се доизчистват някакви неща по договора и това е просто начин Златан и агента м уда ни извият допълнително ръцете. Представи сега как Златан поисква от Еди повече кеш като бонус за това, че е свободен агент. Еди отказва? Не, тъй като това ще хвърли петно върху клуба и ще стане за смях, че е изпуснал Клюна.

А бе, възможно е и Златан просто да е нетърпелив(помня че Азар също обяви в социалните мрежи, че избира Челси, преди клуба официално да го потвърди), но ме съмнява. 

Иначе тука май има повече фенове на Златан, отколкото на Юнайтед. Златан е пичага и съм много за неговото идване, ама никой, не е по-голям от Юнайтед. 

Тема за размисъл е как очакваш да реагира САФ, ако беше начело в същата ситуация. Какво би казал на Златан при първата им среща? Аз залагам, че би му нашокал канчето здраво.

То и самият Ибрахимович ще стане за смях, ако нещата не се получат. За мен всичко е договорено, даже и няма да се учудя вече да си е сложил подписа в/у договора. Дори и очаквам до края на деня да го представят, ако нещата се проточат с дни обаче, ще има абсолютен резон в думите ти. Иначе относно ''извиването на ръцете'', все си мисля, че ако парите му бяха приоритет, щеше да отиде в Китай, където щеше да бъде позлатен. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като чета някои постове и имам чувството, че някои потребители не знаят за кой пишат ... все едно не знает колко нетипичен за познатите рамки на клуба играч и личност е този човек. 

И не, не мисля, че има фенове, които чак толкова величаят Златан, че да го поставят преди клуба. Обаче няма как да не се радваш, когато най-накрая в този отбор идва лидер, човек с характер - обичан или мразен, просто няма как да си безразличен към него именно защото е личност с позиция. Е, най-накрая! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове