Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Юнайтед привлече Байи

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Юнайтед привлече Байи

Манчестър Юнайтед обяви трансфера на Ерик Бертран Байи от Виляреал. Ерик подписа четиригодишен договор с опция за още две.

22-годишният котдивоарец записа 47 мача за Виляреал, след присъединяването си към Жълтата подводница през януари 2015г. За родината си централният защитник има изиграни 15 мача и беше част от отбора на Кот д'Ивоар, който спечели Купата на африканските нации през 2015, участвайки във всички шест мача.

Байи заяви: "Сбъдната мечта е да се присъединя към Манчестър Юнайтед. Единственото, което съм искал е да играя футбол на високо ниво."

"Искам да се развивам и да стана още по-добър и вярвам, че работата ми с Жозе Моуриньо ще помогне за правилното ми развитие в правилния клуб. Очаквам с нетърпение срещата с новите ми съотборници."

Моуриньо заяви: "Ерик е млад централен защитник с природен талант. Развитието му до момента е много добро и той има потенциала да се превърне в един от най-добрите защитници."

"Очакваме с нетърпение възможността да работим с него, да подхраним суровия му талант и да му помогнем да реализира потенциала си. Ерик се намира в правилния клуб да продължи развитието си."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове