Jump to content
CR7

№3 Ерик Байи

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

надявам се от него да видя много добри представяния и никакъв рап.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отдавна сме нямали африканец в отбора , последния май беше Диуф .  Желая му да се превърне в топ защитник , може би той е новият тъмнокож Иванович .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано се развие подобаващо и се утвърди като стълб в защитата. Честно казано нямам НИКАКВИ наблюдения.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми.. не е Бейл, Бейли е. :D

Шегата настрана, но много силно се надявам да му потръгне, защото открай време си ни трябваше стабилен централен защитник, със Смолинг дано оформят добро партньорство. Изглежда стабилен, дано и при нас е така !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано да е онази черна върлина, която ще всява страх във всеки, само като го види срещу него. С мощна физика, добро пласиране, без контузии, с добри умения.

Успех! Силно се надявам да се наложи като титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Оставяйки настрана майтапите за цвета на кожата му, за расизма и т.н, дано се окаже удар, дано ни изненада също толкова приятно, колкото и Марсиал. Нагледахме се на достатъчно недоразумения и компромисни варианти в тази зона, време ни е да видим и солидност, и мощ, и безкомпромисност, които трябва да излъчва един защитник на Манчестър Юнайтед. Дали цената му е 30, 40 или 140 милиона, мен лично въобще не ме вълнува, стига да си върши работата както трябва.  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, дано това да е правилният човек! Нямам никакви наблюдения над представянето му до момента, но с интерес ще го следя на предсезонната. Силно се надявам с него да си решим проблема в центъра на защитата, въпреки че вероятно е твърде рано да го обременяваме с подобни очаквания, а и 22 години не са кой знае какво за централен защитник. 

Сега се надявам и да има един треньор за пример като Рио и ... кой знае, може отново скоро да имаме стабилна защита доближаваща се поне малко до най-доброто, което сме имали през последното десетилетие. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не знам, двамата със Смолинг десничари .. въобще не виждам как ще играят заедно  :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има потенциал да се превърне в много добър защитник.Успех му пожелавам, дано се окаже точно това,което ни липсваше в защита.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=dNFxlyMcMbQ

Като цяло много мразя подобни неща, ама наистина има впечатляващи отигравания. Личи си, че е як. Дано.

А за колко го купихме като пари?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

едвам се сдържам дееба :D

дано поне да ги изнася кат се изправят срещу него

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тези 30млн са с бонусите ала Марсиал мисля.

Реално го вземаме за 19 или 20 четох някъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мда, би трябвало така да е ... а и такъв е пазара в днешно време, кво да правим, треа се свиква

https://twitter.com/IanDarke/status/740530037812830208

хм, тва сигурно е на испански .. но ще изчакаме да видим англичаните как ще го произнасят в коментарите си и смятам да използваме тяхното произношение

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Той е от Кот д'Ивоар , тоест произнасянето идва от френски .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честит ни трансфер! 

Абе тоя очите му що са жълти да няма "kidney failure" :D

Дано този трансфер окончателно заздрави защитата и да сформират добро партньорство със Смолинг. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ами не крия, че не го исках. Най-малкото, защото нямам наблюдения над играта му, а точно на тоя пост ни трябва стабилен играч. Все едно е малко да вземем някой на 28 и да играе 5 години за нас ;) Пример давам просто, но според мен такъв човек ни трябваше. А и някак не ми се връзва да изпуска по месец точно в средата на сезона. Много специфична позиция заема и не знам как ще се отразяват такива отсъствия. 

Може да не го исках, обаче му пожелавам само добро. Добър играч е поне от клиповете, надявам се действително да има толкова голям талант, както казват и да успее да го разгърне при нас. Много се радвам, че ще имаме може би най-бързата двойка централни защитници в лигата, а и са доста височки, което е много добре, защото в най-важните мачове тоя сезон точно това ни изигра лоша шега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Един защитник ако не си му гледал няколко цели мача не можеш да определиш що за стока е.От разни клипове,в които са представени най-добрите му изяви нищо не можеш да разбереш.Сигурен съм,че и наш Джоунс има страшна компилация в youtube,от която можеш да решиш,че е световна класа.Мисълта ми е,че просто трябва да изчакаме известно време и да видим какъв играч е,без да имаме високи очаквания,че идва и ни решава всички проблеми в защита.Дано само да се опази от контузии,че при нас има един такъв синдром на уж здрави физически,които още на първия месец се трошат.Успех!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове