Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Важно! Анкета: Най-мразен/непоносим админ/мод

Оцени тази тема

47 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

@[member="Wolfram"] Гласувах за тебе, ама не от лошо. Просто може би твоите коментари са ми едни от най-интересните (след тези на екзито, разбира се  :mood (17): ), особено по времето на "философията"  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тука ми се струва, че малко губите смисъла на анкетата. тя е с отрицателен отенък, не с положителен :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И както е тръгнало, да кажа и аз за моя избор: 

– Wolfram и Sir Bobby Charlton са пичове, H17MAN долу-горе, а от ab22v лошо не съм видял. Нито е проявявал расизъм  :african: (Wolfram) mood%20(13).gif, нито е сипвал на Моуриньо (Sir Bobby Charlton), нито трудно му се е разбирало написаното (H17MAN). mood%20(17).gif

– Pepinka я изключвам, защото знам на какво е способна женската злоба... mood%20(17).gif  

– в крайна сметка дадох моя глас за StreetSoldier, защото беше с 0 гласа...

В общи линии в тая анкета нямаше за кого да гласуваш на 100%, но не така ще бъде след няколко дни в другата, там моя избор за ретард е ясен, за година не ми се е променило мнението, неговото също. :mood (17):  

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо Боби-то е събрал толкова гласове :mood (17): може би щото хейтва Жозе :mood (19):

Иначе In Sir Bobby we trust! 

Или може би защото не се кефи на hugs and kisses, stick together, spanish matador и т.н.

Мюфка, то се иска определен интелектуален минимум за някой неща. Не се предавай, има надежда някаква и за теб. :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
промених си решението, вече вицмена ме дразни повече.. а и е леко неграмотен :D пък и така малко по-успорвано :D

а тея които хранят БГ футбола колко са ми долни... като майните сте ми, ей!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хабил си се да пишеш пълни глупости. Нищо от това, дето си пльоснал не е вярно, ма нищо. Особено за Мата и Рууни. Другото даже и не го коментирам, там са съвсем свободни съчинения. Но то още с глупостта за Рууни и Мата ти увисва тотално "мнението". Това лесно може да се провери. Много мразя едно- хора да пишат глупости. Сигурно и затова такива като тебе са гласували за мен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ето затова гласувах за теб. Не знам какъв ти е проблемът, но със сигурност има такъв :)

И не ме "бутай" към някакъв типаж и още по-малко да ми казваш какъв съм :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Точно така СърБоби. Не се предавай. Борбата е жестока и те настигнах.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ма какво ме брига за кой си гласувал ? Ти си никой за мене, някакъв непознат човек от някакъв форум. Още повече ти в тоя форум си абсолютна анонимка и никой. С нищо не си известен, с нищо не си запомнящ се. И 100 мнения нямаш, а и тия, дето си ги писал, с нищо не са се отличавали по никакъв начин. Просто си писал пълна глупост и аз веднага те разобличих. Тоя форум има архив, на всеки мненията могат да се видят. От там олекваш тотално. Много пъти съм критикувал и Рууни след слаби мачове, както и доста пъти съм хвалил и Мата, когато е бил на ниво. Следователно ти си лъжец, освен всичко друго.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Пич, ти си бил яко тъп, наистина съм бил в грешка, че можеш да мислиш. Казваш кой е гласувал за теб да се появи и да каже защо, тъй като ти би направил това. Ето, аз казах наистина защо го направих, без да се заяждам или нещо такова. Ти явно не носиш на критика. След като не си съгласен, то дори и това не е. Предпочете обаче да започнеш да ме обиждаш. Осъзнаваш ли колко глупаво изглежда мнението ти ?

За какъв форум говориш, бе човек? Аз го написах без грам цел да се заяждам, да продължавам да се обяснявам или нещо такова, а ти взе, че се садна съвсем сериозно. Нямал съм мнения във форума, не съм бил запомнящ се, бил съм анонимка.... леле, човек, това сериозно ти го пиша сега - не приляга на човек над 12 години да пише такива неща, наистина. 

Нищо от това, което съм писал не е било с цел обида, с цел да започна някаква безсмислена дискусия с теб или нещо такова. Факт е, че ти си дървен философ и не искаш да погледнеш по-далеч от носа си, винаги знаеш твоето и никога не приемаш чуждо мнение.  Не разбрах с какво съм разобличен :) Наистина нямам желание да продължавам тази дискусия, затова нека спрем в този момент, в който си мислиш, че си ме разобличил и си "победил"........

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доводите ти са абсолютно лъжливи, следователно ти си лъжец. Ако беше казал нещо, което да е вярно, Ок. Но ти пишеш глупости. Ще се извиниш ли, че си лъжец, или не ? Поне за това имаш ли доблест ? Тия дни ще ти изровя поне 10 мнения, които те уличават в лъжа, относно това което написа. Ще си загубя много време, но ще го направя. Обаче се разбираме така- като ги пейстна тука, ти банвам акаунта  ? Навит ли си на такава сделка ? Да видим имаш ли топки, или освен лъжец, си и заешко сърчице.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тая тема е велика, Митака отново наля масло в огъня. Иска да внесе новите правила в действие от самото начало, ебати хитрата лисица.

Обаче и аз да се изкажа - тъй като този мармот StreetSoldier така пренебрегва моето съществуване (следователно и съществуването на форума), от днес този човек за мен не съществува, абсолютна анономка, на всичкото отгоре неактивен и без чувство за хумор. Сменям гласи си за Хитмена, защото той гласува, че аз съм бил ретард миналата година, а аз помня. По този начин помагам на сър Боби, който е заслужил моите уважения с хейта си към Моуриньо и любовта към Рууни.

И наистина, какви са тия 10 гласа за сър Боби бе, тука има някаква наговорка. 

Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Толкова ли я искаш тая победа бе СърБоби, че скачаш пак бързо, бързо. Фитила ти е по къс от на измръзнал китаец пишката :shocked:

"Ти си лъжец. Имаш ли доблест". Абе тея турски сериали са ви е*али мамата.

#извинисебе

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е аз за кво коментирам тука? За доблест и морал ли?

Преди да се обадя в темата бях с останалите далеч зад СърБоби. Гласa, с който водя, си е моя BTW. :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

правете тема за най-мразен съфорумник и гледайте кво става.. там ще се ебат майки :Д

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То имаше подобна само че се казваше за Ретард на форума. Тоя над тебе я спечели.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

правете тема за най-мразен съфорумник и гледайте кво става.. там ще се ебат майки :Д

или най-доблестен...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this