Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Важно! Анкета: Най-мразен/непоносим админ/мод

Оцени тази тема

47 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

е .. то в тия времена в тоя форум, #кой .. то навремето с пебълса и останалите малки не бе осъществено, та сега ли 

аз на Светлана не съм й виждАл очите, ти за мократа фланелка питаш  :mood (17):

Може ли да гласувам повече от един път за един и същ? Или поне за двама?  :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кой е гласувал са Сър Боби бе, тва е единствения трезвеник в тоя форум, отгоре на това е против расизма. 

Аз гласувам за това момче уличния войник. някакси избягва моите коментари, не влиза в словесни битки с мен, отделно не е много активен. не знам кой му е дал права, трябва да му бъдат свалени и дадени на мен, само в рамките на една седмица форума ще се завърти на 360 градуса. 

Митака ми е спестил доста банове, така че моя глас няма да отиде там. Малко не ми харесва как игнорираме ab22v, който някакси оставa в сянката на модераторите, че дори и в сянката на някои обикновенни потребители. Държи се културно, избягва спорове, пише грамотно... не знам, иска ми се да му видя и тъмната страна.

Нормално, пишеш ебати глупостите и поне по 5 пъти на ден си трия написаните коментари, отговарящи на твоите глупости. Нямам време и нерви да се занимава с теб, а и зор те понасям. 

Глас за Жоро, че него се налага да не го понасям и във фб и в Мърфис и направо си е*ало мамата  :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

и аз за пепинка гласувах :D

Що сами си забивате трън в задника, не мога да разбера? Имате късмет, че тя вече не е толкова активна и може и да не разбере, не че се съмнявам в колегиалността на останалите присъстващи в анкетата.  :mood (17): 

Добре, че на време се отървах, че сега всичко щеше да излезе наяве.  :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз мисля, че модераторите си вършат добре работата и са готини. Май ще пропусна анкетата. Ще я следя де :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абе Джордж кво печели тоя, който се окаже най-мразен? :Mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кой се смели над ab22v и гласува за него? да си признае веднага :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука усещам два трима големи четки правят. С тва мазнене нищо няма да постигнете. Трябва си нещо сухо иначе само си хабите времето. :devil1:

Иначе СърБоби гледай плана ни как сработи. "Кавгата" от миналата седмица виж как ни изстреля напред. Тва стадото колко лесно се маниполира :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Победителят печели кръгче с жигулката на Динчо, която е със специално газово от Италия. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да и Екзи с БееМВьету ще го гони да му чете морал какъв расист е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нормално, пишеш ебати глупостите и поне по 5 пъти на ден си трия написаните коментари, отговарящи на твоите глупости. Нямам време и нерви да се занимава с теб, а и зор те понасям. 

Глас за Жоро, че него се налага да не го понасям и във фб и в Мърфис и направо си е*ало мамата  :D

а ти колко си долен ... нищо, аз ше остана пич и нема ти го връщам, и съответно нема се възползвам от правото си на глас  :cool:

Може ли да гласувам повече от един път за един и същ? Или поне за двама?  :mood (36):

ако щеш вярвай, бях готов да се закълна, че ше получа глас от теб ... ма той оня предател се издаде...некви игри играеш, ма нимоа ти фана спатиите още  :mood (17):

П.С. епаа награда, награда .. ква награда .. мое се кипри с титла "лошото ченге на форума" известно време, ако иска де :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз обаче хванах вашите спатии ... тази анкета е с цел да изгоните Сър Боби, усещам аз. Както е тръгнало ще събере най-много гласове и вие най-безочливо ще му заявите, че не може в екипа ви да има толкова "мразен" потребител, който да подронва авторитета на ръководството. Ах колко сте долни! И изборите са уредени, то се вижда. Мафия!

Аз обаче си пазя моя решаващ глас - Десо, ще те спасявам, ако се наложи, знаеш! Те не те мразят, просто ти завиждат.  :mood (17):

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тука усещам два трима големи четки правят. С тва мазнене нищо няма да постигнете. Трябва си нещо сухо иначе само си хабите времето. :devil1:

Иначе СърБоби гледай плана ни как сработи. "Кавгата" от миналата седмица виж как ни изстреля напред. Тва стадото колко лесно се маниполира :wub:

Е аз съм сравнително нова във форума, от 2014 година. Не че искам да четкам, но такова мнение съм си изградила. Иначе може да се спретне някакво мезенце за месоядните :P

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

слабо, хванала си на Крали Марко ... спатията  :mood (17): ама биваш за сценарист на български сериал .. от сорта на Дунав мост  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Издигаш се, издигаш сеее ... още малко и ще гласувам.  :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз обаче хванах вашите спатии ... тази анкета е с цел да изгоните Сър Боби, усещам аз. Както е тръгнало ще събере най-много гласове и вие най-безочливо ще му заявите, че не може в екипа ви да има толкова "мразен" потребител, който да подронва авторитета на ръководството. Ах колко сте долни! И изборите са уредени, то се вижда. Мафия!

Аз обаче си пазя моя решаващ глас - Десо, ще те спасявам, ако се наложи, знаеш! Те не те мразят, просто ти завиждат.  :mood (17):

Глупости. Тука половината номинирани искат да са номер едно и му завиждат.

Трябваше двойна анкета и Админите да са отделно от Модераторите. Сега на Десо му се разминава

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси, по-голяма тъпотия за анкета не можехте ли да измислите :mood (17): Утре анкета, кой има най-много косми по гъза няма ли да има ? А и е тъпо, че е анонимка. Така мирише на ДС-арщина. Хубаво е всеки да застава с името си, когато казва, че мрази някой. Аз примерно ако има анкета кой ви е най-дразнещия потребител, с удоволствие ще кажа кой е и няма да се крия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

шоу да става бе, цирка е пълен .. заливам се от смях  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси, по-голяма тъпотия за анкета не можехте ли да измислите :mood (17): Утре анкета, кой има най-много косми по гъза няма ли да има ? А и е тъпо, че е анонимка. Така мирише на ДС-арщина. Хубаво е всеки да застава с името си, когато казва, че мрази някой. Аз примерно ако има анкета кой ви е най-дразнещия потребител, с удоволствие ще кажа кой е и няма да се крия.

u mad bro? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не разбирам защо Боби-то е събрал толкова гласове :mood (17): може би щото хейтва Жозе :mood (19):

Иначе In Sir Bobby we trust! :wub:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз ще ти кажа защо гласувах за теб. Не те познавам, но определено може да се изгради някакво мнение за човек, който пише редовно. Определено не си глупав и опитваш да мислиш, но дразни това, че имаш любимци и такива, които мразиш и никога, ама наистина никога към тях няма реализъм от мненията ти. Просто или хвалиш първите или солиш вторите, дори без да има повод - ей така, решаваш, вадиш някакви си твои "факти" и започваш. Друго - никога не съм видял да се замислиш над дадено мнение на човек, който не те подкрепя в даден случай и т.н. 

В случая с Рууни - когато Рууни наистина е най-слабият на терена, когато наистина само пречи, то не видях да напишеш, че е изиграл слаб мач. Когато пък Мата вкара гол, направи асистенция или просто се справи добре - не съм видял да кажеш, че той е играл добре. На мен ми е през кура и за Рууни и за Мата, както и за всички други в тоя отбор, стига да печелят, да ме радват и т.н. Обаче това дразни. Аз винаги съм гледал реално и когато Рууни вкара хубав гол, играе добре - то не ми пречи да го кажа. Когато Мата е слаб или който и да било друг, също не пречи да го кажа. Същото и когато е обратно. Ми, по принцип тва всичко е за цирк и да не е скука, знам го много добре, ама все пак да ти кажа ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бобито е пич :D по-големия му проблем е, че е от грешния отбор в българия :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

проблемът е че изобщо "е от отбор от България", ако питаш мен :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

@[member="ss4"] недей се опитва да тестваш све правила на форума за 1 вечер и то в деня, в който бяха introduce-нати :mood (12):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this