Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

Важно! Анкета: Най-мразен/непоносим админ/мод

Оцени тази тема

47 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еми не ме бива в уводите като Митака, така че няма и да се опитвам като него .. 

Нека видим ... #Кой се е взел за Господ Бог, едва ли не хванАл Моисей за жезъла, само и само щото някакси се е докопал до някви "права" в некъв интернет форум .. и се е променил в сравнение с това какъв човек е бил преди това?

анкетата е анонимна, да не кажете, че нещо е целенасочена и има заговор с/у вас  :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:blink:

що така реагираш бе адаш, шоу да става, да минава времето до Еврото ..  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

що така реагираш бе адаш, шоу да става, да минава времето до Еврото ..  :mood (17):

Ми можеше нещо мис мокра фланелка да се измисли, а-у.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е .. то в тия времена в тоя форум, #кой .. то навремето с пебълса и останалите малки не бе осъществено, та сега ли 

аз на Светлана не съм й виждАл очите, ти за мократа фланелка питаш  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

е .. то в тия времена в тоя форум, #кой .. то навремето с пебълса и останалите малки не бе осъществено, та сега ли 

аз на Светлана не съм й виждАл очите, ти за мократа фланелка питаш  :mood (17):

Грях е да не попитам, знаеш. ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия анкети трябва да не бъдат анонимни, то вярно после всички гласували ще си починем от форума малко, но все пак... нека екшън да има.  :mood (17):  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Намирам анкетата за крайно неподходяща. Всички модове са супер готини, пичове на място, само супер готиното отношение към всички. Мечта за всеки един форум. Най-доброто място евър. Отказвам да гласувам.

пс / отварям си вратичка ако джоунси остане в отбора догодина :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

всички са раЗисти

tbh

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тия анкети трябва да не бъдат анонимни, то вярно после всички гласували ще си починем от форума малко, но все пак... нека екшън да има.  :mood (17):  

ми давай бе, кажи за кой си гласувал, като си искаш екшън.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

споко, другата по-важна и по-интересна анкета няма да е анонимна, имаме думата на @[member="Wolfram"]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гласувах за Wolframa, понеже е пич и смятам, че всички трябва да са пичове като него! Наздраве шампионе! :greets:  

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Хххахааха наздраве пич, нз дали е сарказъм или мислиш, че анкетата е позитивна, но важното е да сме живи и здрави :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

кой е гласувал са Сър Боби бе, тва е единствения трезвеник в тоя форум, отгоре на това е против расизма. 

Аз гласувам за това момче уличния войник. някакси избягва моите коментари, не влиза в словесни битки с мен, отделно не е много активен. не знам кой му е дал права, трябва да му бъдат свалени и дадени на мен, само в рамките на една седмица форума ще се завърти на 360 градуса. 

Митака ми е спестил доста банове, така че моя глас няма да отиде там. Малко не ми харесва как игнорираме ab22v, който някакси оставa в сянката на модераторите, че дори и в сянката на някои обикновенни потребители. Държи се културно, избягва спорове, пише грамотно... не знам, иска ми се да му видя и тъмната страна.

Редактирано на от Exitence

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

наздраве пияници

победителят да сподели шампионското шампанско с останалите си другари, че да не осъмне без права  :mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Глас за пепинка... чувството и за хумор е с отрицателен знак

иначе и вицмена е бастун :D

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за CR7 защото много ме дразни, че само на неговите постове не може да се гласува  :mood (12): 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за себе си. Щот си викам само на Енцо и на СЪрБоби на гласовете да разчитам няма да стане. :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гласувам за Десо,понеже и двамата сме родени на една и съща дата,а тази година едно чрд не написа.

И двамата сме тръгнали от най-долната прослойка на обществото,но това,че някои успяха да се качат до най-горните етажи на властта не трябва да ги главозамайва.Някой,ако държи връзка с него,нека го върне на земята,славата и парите наистина променят хората.

Наздраве :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз гласувах за себе си. Щот си викам само на Енцо и на СЪрБоби на гласовете да разчитам няма да стане. :mood (19):

Няма да са само те, дишай спокойно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена
Sign in to follow this