Jump to content
Wolfram

Жозе Моуриньо

Препоръчани публикации

Жозе Моуриньо е новият мениджър на Юнайтед

CjcyrmfVEAA2a4g.jpg

Жозе Моуриньо е новият мениджър на Манчестър Юнайтед, подписвайки тригодишен договор с опция да остане в клуба поне до 2020г.

53-годишният Жозе е ръководил отбори от най-високото ниво на европейския футбол повече от десетилетие и е спечелил титли и купи в четири различни страни (Португалия, Англия, Италия и Испания), включително и два пъти Шампионската Лига - през 2004 с Порто и през 2010 с Интер.

При обявяване на новината за назначаването Ед Уудуард заяви: "Жозе определено е най-добрият мениджър в днешно време. Печелил е трофеи и е вдъхновявал играчи из Европа, а освен това познава Висшата Лига доста добре, печелил я е три пъти."

"Искам да използвам тази възможност да го приветствам в Манчестър Юнайтед. Успехите, които е пожънал, са идеални, за да поведе клуба напред."

Жозе Моуриньо каза: "Да стана мениджър на Манчестър Юнайтед е изключителна чест в тази игра. Това е клуб, който е познат и уважаван по света. Има загадъчност и романтика около Юнайтед, с които никой друг клуб не може да се сравнява."

"Винаги съм имал aфинитет към Олд Трафорд, той е бил домакин на някои важни моменти за мен в кариерата ми и винаги съм се радвал на разбирателство с феновете на Юнайтед. Очаквам с нетърпение да бъда техен мениджър и да се наслаждавам на великолепната им подкрепа в следващите години."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито! Дано пожъне само успехи с нашия клуб, да даде път на младите и да разкара ненужните. Най-накрая ще имаме подходящ мениджър.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бързам да пиша, че сигурно ще се умъртвя тая вечер.

Сигурно ще се повторя за стотен път, но тая лига загуби своя КРАЛ през лятото на 2013-та, обаче неговият подгласник все още е на сцената, а след като Сър Алекс се оттегли, тая лига еднолично е на Моуриньо, пък говорете си каквото искате, фактите са си факти. Най-висок процент победи, не малко счупени  рекорди, не малко титли, мрази в червата орките, прави си пишка с Венгер където го хване, мотивиран да го сложи на Абрама, да смаже Гуардиола в новото им съревнование, да си оправи срината репутация, да се завърне на голямата сцена, основите изглеждат надеждни, остава и да му се получи. 

Краткосрочното бъдеще на Манчестър Юнайтед изглежда светло, но дълготрайното е поставено на карта, защото трябва да видим един нов, взел си поуки, Жозе Моуриньо. Това и ми е основното притеснение, защото на това най-много се надявам, да видим различен Моуриньо, защото ако го стори, намери правилната формула за дълготрайно пребиваване на едно място, вън от съмнение е, поне за мен, че ще наложим хегемония в Англия, защото ще се повторя за сто и първи път, но той е този, който знае 2 и 200 в тая лига след Сър Алекс Фъргюсън. 

Най-накрая сбъдва своята мечта, пожънал успех в повечето големи чужди първенства, очевидно, поне и по негови думи, има желание да се застои на едно място, да пусне корени. По-добро място от Манчестър Юнайтед за нещо подобно няма как да намери, тук той ще намери подкрепа, ще намери доверие, ще намери търпение, власт, уважение, остава той да изпълни своята задача, която няма да е никак лесна.  Дано го направи, защото мишките вече налазиха, време им е да се завърнат отново по дупките, време е тронът да бъде зает от Манчестър Юнайтед, който не го предоставяше на въпросните мишки в най-силните си години, а само тогава, когато беше в транзитен период, след което отново заставаше на него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам велики очаквания. Отборът е на дъното, няма кво да се лъжем. Моуриньо също е на дъното на кариерата си в момента. Дано заедно да изплуваме от тоя гнусен кръговрат, в който се завъртяхме. Смятам, че Жозе има качествата да го направи. Дано!

Успех и късмет, Жозе!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нещо ми е хубаво да я видя тази тема във форума :drool:

jm295sst.gif

Редактирано на от BLINDER !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.facebook.com/www.JOE.co.uk/videos/vb.365076723656400/678709515626451/?type=2&theater

ааа не мога :D :D

Добре дошъл ,Жозе !!! Дано има късмет и върне отбора на върха,където му е мястото !!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да ни е честито, момчета! Дано той успее да ни върне там, където ни е мястото! GGMU! WELCOME, JOSE!  :mood (26):

Редактирано на от Vanko_GGMU

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Класа, амбиция, стремеж, победа на всяка цена, страст и арогантност. Тва е Жозе Мауриньо, това е и Юнайтед.

По-добро назначение нямаше как да има. Мечта. Само напред и нагоре и още от другия сезон съм сигурен, че ще се завърнем там, където ни е мястото. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Класа, амбиция, стремеж, победа на всяка цена, страст и арогантност. Тва е Жозе Мауриньо, това е и Юнайтед.

По-добро назначение нямаше как да има. Мечта. Само напред и нагоре и още от другия сезон съм сигурен, че ще се завърнем там, където ни е мястото. 

Ти и за ЛВГ така ласкаво се изказа, пък ... :a45a0353a574588f:  :D

Аз пък в на ония сладур темата се разписах на изпроводяк, така че тук бързам да дам своя принос за позитивния старт. Добре е дошъл и успех му желая. А честитките малко по-нататък. Искам да видя резултат, да забележа скоро осезаемата разлика, а признанието ще си го получи. 

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма какво да се обърка!

И ти си прав, освен да размени позициите на Давид и Марсиал ... друго вече няма какво да се обърка.  :mood (17):  Отсега-нататък само положителни промени - класиране в ШЛ, титла, Антонио ще заиграе с левия, Блинд ще се научи да бие корнери, Рууни ще вземе Златната топка, т.е. явно и Екзи ще заобича Моу. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само да не се върнем на тая страница след 1 или 2 години с присмех, подобно на ЛВГ. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дееба, умря кариерата на Ашли като нападател... А имаше толкова потенциал...

Успех на Жозе. Сигурен съм, че ще се справи отлично! Чакаме Ибрата

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако Блинд остане да центрира корнерите да подава оставка на входа на ОТ.КЕФ МИ Е,ГОТ МИ Е ,кур за Ливърпул,два за Венгер,ГГМУ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми.... опита се. Не успя да привлече Ибра в същия ден, в който пристигна, така че - оставка. Време е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това ми звучи толкова познато, от първите страници след назначението на предния мениджър :mood (17):

Иначе мене ми е най-добре- win win съм. Ако успее- добре, значи ще си върнем позициите. Ако се провали- няма да тъжа особено. Разбира се, все пак желателно е да се случи първото. Бъдещето ще покаже. Едно е сигурно- новия сезон ще е най-интересния в историята на Премиър Лийг. Толкова наранени грандове, толкова големи имена в треньорската професия, а вероятно и ще дойдат още няколко големи звезди на световния футбол да играят в лигата. Bring it on !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Остана да си пожелаем @[member="Sir Bobby Charlton"] в края на сезона да си сложи аватар на Моуриньо, както и да започне да се обръща към него с ''Г-Н сетубалски манго'' това ще означава, че сме спечелили титлата минимум.  :mood (17):

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не харесвам Моу, но нещата при нас бяха стигнали дъното и трябваше да се реже до кокал. Макар да не очаквам нищо, тайно се надявам смяната да се отрази ударно, още през първите месеци на новия сезон. Отношението към него ще е същото, като предишните двама, давам му време до ноември 2017 да оправи кашите на предишните сладури, след това ще получава стабилна критика, стига да я заслужава. Омразата, която ще докара към себе си и отбора, само може да е от полза. Най-мразени бяхме в най-успешните ни периоди. Нямам търпение да мине еврото, нямам търпение да идват нови момчета и да почва сезона и да видим поне до Коледа как ще изглеждаме и дали ще имаме изграден характер и формация.

Успех, Жозе. Ще ти е много нужен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове