Jump to content
CR7

Летният риболов на едно финансистче 2016

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

В тоя форум последното нещо, което може да се срещне, е расизъм, не знам някои от вас на какви наркотици са, за да говорят подобни простотии. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам въобще какво се мисли за печалбите от тоя трансфер,дори да е неуспешен,дори 10 такива неуспешни да има - клуба ще продължава да е машина за пари.

:mood (31):

Точнo така. И аз съм на мнение, че не трябва да ни пука кви пари хвърляме за играчи. Достатъчно умни глави има в клуба, които се грижат за тия неща. По добре 120 млн за Погба, отколкото 35 млн за Садио Мане :mood (19):

Редактирано на от fi4eto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако някой е гледал интервюто на Моу, той нито потвърди нито отрече, казано по друг начин, потвърди с недомлъвки. Ако не се инт от него, щеше каже не ме вълнува. Погбю е вътре - all in! Колкото за парите, кво Ви/ни пука, както каза колегата, има кой да ги мисли тези работи. 

Утре от 15-00 ли беше мача.... тря взимам личния лап-топ на работата да гледам.... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам, ма това кюфте Мино Райола яко дразни. Щом Сър Алекс в Leading директно си пише, че това е най-отвратителния агент, който е виждал и е изпитвал истинско чувство на отвращение от него и че му бил пълна противоположност като характер и не можел и секунда да седи в стая с него, ми е ясно що за човек е оня.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хахахах. На тоя туит на Райола някакъв му е отговорил - Who the fuck are you? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Остана и офи туитъра на нашите да излезе с изявление – няма и да има 25 милиона панди за Минчо, бла бла бла. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Мен това, което ме притеснява относно ненормалната сума, която евентуално ще платим, са очакванията, който идват след толкова много изхарчени пари. Малко отбори могат да харчат, колкото нас и би било провал ако не сме в топ 3-4 отбора в света, а в момента може би не сме дори и в топ 10. Вярвам, че Моу ще се справи, но не искам и да си представям колко подигравки ще отнесем ако след тези трансфери отново направим сух сезон. Иначе нека пръснат и 400м, но различни биха били очакванията при трамсфери като Ибра, Мики и Погба и трансфери като Мане, Вайналдум и някой др средняк. При подобна ситуация една загуба от Лузърите би била много много по-болезнена.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.gol.bg/juventus/2016-07-21/ot-barsa-priznaha-ne-izdarzhahme-na-tempoto-na-yunayted-za-pogba

Сметни... Сега остава освен на пазарния прозорец, да мачкаме и на терена. 

Редактирано на от FL0PY

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Липсват Блекет, Варела и Уилсън – бъдещето очевидно им е ясно вече. 

Номерата за мен по принцип нямат значение, но Марсиал взема свещена фланелка, да не си помисли за напускане.  :mood (17):

https://twitter.com/ManUtd/status/756163589019430912

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не ми се щеше да спамим тая тема с тия номера, ама айде карай ... да кажем, че имат косвена връзка с трансферите

иначе уж са "временни", ама едва ли ще има много промени накрая .. изглеждат логични повечето 

6-цата я пазят за Погби, а? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

6-цата се пази за Погби , ама като гледам и 2ката може да бъде за Фабиньо или някой друг нов бек .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

6-цата се пази за Погби , ама като гледам и 2ката може да бъде за Фабиньо или някой друг нов бек .

:mood (26):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Варела се спряга за наем във Франкфурт, а Уилсон също под наем, доста желаещи има уж(Суонзи, Хъл, Уест Бром, Фулъм). Това според последните спекулации. Блакет може би под наем в Рединг при Яп Стам. Кийн най-вероятно ще бъде продаден.

Бортуик не е на турнето заради контузия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За всички зомбирани от Перез които все още си мислят че големите трансфери се избиват с тениски... да прочетат статията... ето и част от нея..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Според мен пък добър трансфер направиха Барса,трябваше ние да го вземем преди месец като се спекулираше и да се приключва

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако тоя Гомеш, струва 50 милиона то нормално Погба да струва 100 +.Гледах им и на двамата изявите и 2-мата не бяха особенно на Евро-то ама поне Погба е 4 пъти шампион.

EDIT: Нещо уж от Златан

"All I'm hearing is Pogba is too expensive, this and that, well, My jersey sales alone will pay for Pogba" - Zlatan Ibrahimovic

Редактирано на от UnitedEmpire

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
 Di Marzio: Raiola flies to Miami to meet Paul Pogba

Дебелакът  Райола започва отново да дразни. Фърги с право не го долюбваше. Такива като тоя са вредни за футбола.

The 73-year-old revealed that he distrusted Raiola, whose clients also include Zlatan Ibrahimovic and Mario Balotelli, 'from the moment I met him.'

И Юве не стига, че им даваме рекордна сума, а на всичкото отгоре искат да плащаме и цялата комисионна на дебелия, ше ги еба у несретниците. Да умират в адски мъки!

Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми то какво им дреме на тях, реално те не искат да продават. С радост биха го задържали, но явно той е казал че иска да напуска и щом е така, само едно ремарке с пари може да ги стимулира да продават. Тъпо е че го взеха за без пари и после му искат 100 млн от същия отбор, но като могат да се възползват естествено, че ще го направят. И все пак кур за Юве един от най-противните отбори на света.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Били сме в тяхното положение с Бекс и Ронката, че дори донякъде и с ДДХ. Не искаш да продаваш играча, нямаш нужда от парите, ценен ти е. Ако толкова иска да го купи другия отбор, трябва да играе по твоята свирка. Юве са в силната позиция, Еди се е нагъзил (както винаги). Накрая ще клекне, ще даде 20 милиона и на Райола, щше му врътне с***ка и в следващите прозорци играч като Флеа ще ни излезе не 30, а 45 милиона. Не Юве, ми Еди дано гори в адски мъки.

Ще те помоля да избягваш такива коментари.

Редактирано на от CR7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена