Jump to content
CR7

Летният риболов на едно финансистче 2016

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Добре де Митак, кажи къде точно е обидил някой? Изразил си е мнението и това как ги е почувствал нещата тогава. И нека да бъдем честни, всеки на негово място ще се почувства доста кофти да види, че има шанс за него в даден мач обаче се дава шанс да играч, на който очевидно тази позиция не му е типична. Ние тук два сезона се нагледахме на играчи играещи къде ли не, но не и на типичните си позиции и сме недоволни, а какво остава за едно хлапе жадно за игра и нетърпеливо да покаже пред света какво може?! Бил възмутен, отвратен - негово право е да се чувства както си пожелае. Сър Алекс от своя страна пък е проявил нетърпение и дори в известна степен нежелание да се пребори с агентчето за вниманието на Погба - пак негово право. Пак казвам - никой никого не е обиждал, разминаване на очакванията, нетърпение и от двете страни (Погба бърза да играе сред големите, сър Алекс не желае да се занимава с агента) и кой печели от всичко - агентчето. Това, че на нас ни излезнаха криви сметките, а ония се облагодетелства с милиончетата не е по вина на играча. Виновен е дотолкова, че е бил нетърпелив - нещо съвсем очаквано за един пубер, всички сме ги имали тия периоди, някои цял живот ги тресе.  :mood (17):

Обаче да го нарочваме и нареждаме само, защото някъде нещата са се прецакали в преговорите и после той си е изразил разочарованието от неразвилата му се при нас кариера ... е, не го разбирам. Ама си е право на всеки да ги приема нещата както иска, обаче аз обективна причина за тоя хейт не виждам. 

:mood (33): Какво заяждане? Каквото и да напишеш или аз да напиша, знам/ш че няма да е лично, спокойно. Просто на мен твоите позиции относно някои теми са ми крайни ... тая Германия има пръст в цялата работа. Не ти се е отразил добре престоя там - ето на с чувствата на хората не си ОК.  :D

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Залозите за Погба в Скайбета се прекратиха. Мамка му, май наистина ще се случи

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен е абсолютен гаф да допуснеш един играч да си тръгне като свободен агент и впоследствие да броиш 100млн паунда за него. Колкото и богат клуб да е Юнайтед, това е истинска лудост. Погба може и да е уникален футболист(нещо с което всъщност хич не съм съгласен), но един път тръгнал си без да вземем и стотинка за него, би трябвало да затваря вратата му към Олд Трафорд завинаги. Едито се опитва да бъде коренна противположност на Гил и Фърги, което няма да доведе до нищо хубаво. Един клуб трябва да има финансова дисциплина и граници, които не бива да прекрачва, колкото и богат да е.
За 100 милиона би следвало да вземеш играч, който ще бележи по 50 гола на сезон или ще ти решава всеки втори мач. Някак си не виждам как Погба ще окаже подобно влияние от центъра на терена.

THIS!

Ако не бяхме го изтървали за без пари нямаше да ми пука особено, но така е леко тъпо. Е разбира се тея пари най-вероятно ще се избият след 3-4 сезона в посока Реал, щото силно се съмнявам да остане повече особено с тоя агент. Всъщност те ще се избият и ако мачка и е ключова фигура в отбора и има основен принос за потенциални титли.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре де Митак, кажи къде точно е обидил някой? Изразил си е мнението и това как ги е почувствал нещата тогава. И нека да бъдем честни, всеки на негово място ще се почувства доста кофти да види, че има шанс за него в даден мач обаче се дава шанс да играч, на който очевидно тази позиция не му е типична. Ние тук два сезона се нагледахме на играчи играещи къде ли не, но не и на типичните си позиции и сме недоволни, а какво остава за едно хлапе жадно за игра и нетърпеливо да покаже пред света какво може?! Бил възмутен, отвратен - негово право е да се чувства както си пожелае. Сър Алекс от своя страна пък е проявил нетърпение и дори в известна степен нежелание да се пребори с агентчето за вниманието на Погба - пак негово право. Пак казвам - никой никого не е обиждал, разминаване на очакванията, нетърпение и от двете страни (Погба бърза да играе сред големите, сър Алекс не желае да се занимава с агента) и кой печели от всичко - агентчето. Това, че на нас ни излезнаха криви сметките, а ония се облагодетелства с милиончетата не е по вина на играча. Виновен е дотолкова, че е бил нетърпелив - нещо съвсем очаквано за един пубер, всички сме ги имали тия периоди, някои цял живот ги тресе.  :mood (17):

Обаче да го нарочваме и нареждаме само, защото някъде нещата са се прецакали в преговорите и после той си е изразил разочарованието от неразвилата му се при нас кариера ... е, не го разбирам. Ама си е право на всеки да ги приема нещата както иска, обаче аз обективна причина за тоя хейт не виждам. 

Не е хейт,а по-скоро неразбиране на думата "изтървахме го". Както виждаш - и ти и аз сме изложили най-основните точки. Пропаднали са преговорите, но не е било само по вина на Фърги нали? Ето - ти сама си стигнала до тоя извод. Това е положението. Тука с лафа "изтървахме го" се има в под над предвид, че Фърги е дявола, сатаната и ретарда, задето просто го е "оставил" да си тръгне.И някои хора са готови да заклеймят и обидят Фърги, заради това, което е абсурдно. Аз искам ей тоя мит да се разбие завинаги.

Апропо, ако сега Рашко си тръгне (недай си Боже), след като ни "подари" тоя прекрасен сезон - виж, ей тогава ще мога да кажа с ръка на сърцето -"еее деба маа му, изтървахме го това момче".

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ПОгба не е топ супер Гига мега звездата, която да заслужава толко пари.Накратко
За 100мил паунда трябва да е играч,който собственоръчно да ни носи ,тип Неймар Кристиано меси и тн.Погба не е такъв играч. Не ги плащам аз парите, но най-малкото няма клауза За откупуване от Юнайтед като бивш клуб. Много прехвален, с нищо недоказан, малко на балотелката прилича. Твърдо не ме кефи и съм против- ама мен никой не ме пита. Кур за Реал , да плащат и да го домат..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И пак Х млн били много за еди кой си, все едно ние ще ги даваме. Като не харчим - защо не харчим? Като харчим - що пък толкова харчим? И на мен тия суми не са ми много по вкуса, но пазара много се промени и играят едни суми, които отдавна вече са приети за нормални в света на футбола, колкото и скандални да са ни на нас. А и честно казано не мисля, че Погба не би могъл да ги оправдае.

Не е хейт,а по-скоро неразбиране на думата "изтървахме го". Както виждаш - и ти и аз сме изложили най-основните точки. Пропаднали са преговорите, но не е било само по вина на Фърги нали? Ето - ти сама си стигнала до тоя извод. Това е положението. Тука с лафа "изтървахме го" се има в под над предвид, че Фърги е дявола, сатаната и ретарда, задето просто го е "оставил" да си тръгне.И някои хора са готови да заклеймят и обидят Фърги, заради това, което е абсурдно. Аз искам ей тоя мит да се разбие завинаги.

Апропо, ако сега Рашко си тръгне (недай си Боже), след като ни "подари" тоя прекрасен сезон - виж, ей тогава ще мога да кажа с ръка на сърцето -"еее деба маа му, изтървахме го това момче".

А, изтървали сме го ние ... просто ония го извози, извози и нас. От мен хубава дума за тоя тип неговия агент няма да се види. Иначе Погба е бил, дано вече не е, недорасъл, за да се усети, но пък и сър Алекс не е най-хладнокръвния и лесен характер. Объркаха нещата и двата и ония се възползва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво сме го изтървали...Тогава кой беше Погба, хлапе с потенциал което искаше сигурно титулярно място...Нямаше как да стане...Андреас Перейра как стой от 3 сезона всеки мач на пейката, като има желание къде ще бягаш.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
И това е така, ама детски акъл е бил ... агентчето може и донякъде със собственото си влияние да го отведе от Юнайтед, но се надявам, че ако ще го връща ще е изцяло по волята на Погба. Иначе няма нужда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво сме го изтървали...Тогава кой беше Погба, хлапе с потенциал което искаше сигурно титулярно място...Нямаше как да стане...Андреас Перейра как стой от 3 сезона всеки мач на пейката, като има желание къде ще бягаш.

Ей тва е....

Както и да е.

Иначе за парите ми е през оная работа. Важното е, да са добра инвестиция.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И като стои 3 сезона и търка пейката как си е развил потенциала? Перейра е много ама много талантлив и ако играеше редовно само един бог знае на какво ниво щеше да е в момента.Мислиш ли че не съжалява че повярва на главуна като каза че ще му даде шанс? Момчето не заслужава да търка пейката и да се гаврят с таланта му по този начин.Погба искаше да се развие и това че някои отбори са готови да пръснат много милиони само и само да го вземат говори само по себе си. Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Залозите за Погба в Скайбета се прекратиха. Мамка му, май наистина ще се случи

Напротив.
Коефициента дори се покачва - сутринта беше 1,40, на обяд - 1,50, а сега е 1,83.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За 100 милиона би следвало да вземеш играч, който ще бележи по 50 гола на сезон или ще ти решава всеки втори мач. Някак си не виждам как Погба ще окаже подобно влияние от центъра на терена.

ей тва е точно тука. за тия пари трябва да дойде голмайстор и играч от най-голяма световна величина, който ще ниже по 50 гола на сезон, както го правят в барса неймар и суарез и в реал роналдо и бейл. 

ние нямаме такъв играч, ще направим трансфер за 100 милиона лири и пак няма да имаме такъв играч. ей тва е най-големия проблем на тоя трансфер. че е черен и с прическа е бонус. 

реал и барса си купуват вътрешни халфове кроос и ракитич за по 30 милиона, а звездните нападатели за по 100. ние хвърляме 100 за вътрешен халф. едно време като футбола беше прост и нямаше футбол мениджър нападателите бяха най-важната част на отбора и именно те правеха атаките, а не бековете. ние взимаме един нападател свободен трансфер, на който бек ъп-а ще му е рашко и рууни и хвърляме 100 милиона за вътрешен халф. 

като са решили да го взимат - ок. ама утре ако дибала, примерно, е следващото голямо нещо във футбола и решим да го вземем трябва пак да чупим рекорди за по 200 милиона паунда. и ние така се сетваме с трансферната си политика, че или ще оувърпейваме супер много или няма да вземем нищо. едката така се насади. 

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

100 гущера за Погба? Поразгледах в сайтовете и не видях някаква фрапантна разлика в Tackle, Passing, Assist и т.н.. Влезнах в goal.com и гледам там процентите: Pogba: http://prikachi.com/images/224/8827224S.jpg Да видим за Верати: Veratti:  http://prikachi.com/images/225/8827225f.jpg . Сигурен съм, че той ще излезне много по-евтин, но не се вдига толкова шум около него. Неговият профил ми е супер подходящ за Юнайтед, отколкото Погба. Ако някой заслужава 100 милиона:  http://prikachi.com/images/227/8827227C.jpg . Може да направи разликата във всеки един мач. Колкото и да е луд пазарът, дават се такива пари за играчи, които те карат да седнеш пред телевизора заради играта им, а не заради прическата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ей тва е точно тука. за тия пари трябва да дойде голмайстор и играч от най-голяма световна величина, който ще ниже по 50 гола на сезон, както го правят в барса неймар и суарез и в реал роналдо и бейл. 

ние нямаме такъв играч, ще направим трансфер за 100 милиона лири и пак няма да имаме такъв играч. ей тва е най-големия проблем на тоя трансфер. че е черен и с прическа е бонус. 

реал и барса си купуват вътрешни халфове кроос и ракитич за по 30 милиона, а звездните нападатели за по 100. ние хвърляме 100 за вътрешен халф. едно време като футбола беше прост и нямаше футбол мениджър нападателите бяха най-важната част на отбора и именно те правеха атаките, а не бековете. ние взимаме един нападател свободен трансфер, на който бек ъп-а ще му е рашко и рууни и хвърляме 100 милиона за вътрешен халф. 

като са решили да го взимат - ок. ама утре ако дибала, примерно, е следващото голямо нещо във футбола и решим да го вземем трябва пак да чупим рекорди за по 200 милиона паунда. и ние така се сетваме с трансферната си политика, че или ще оувърпейваме супер много или няма да вземем нищо. едката така се насади. 

Тва ако можеше да е pinned...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Guest AtanasM86
Защо трябва да си голаджия за да си мега добър и да струваш майка си и баща си,другите постове не са ли от значение,нашия играч на сезона(Де Хея) няма 1 гол,давай да го продаваме за жълти стотинки.Шави ако сега беше в пика на кариерата си при тоя пазар нямаше да си заслужава едно 100 млн. ли,въпреки че не беше голаджия.Футбола не е само статистика и не винаги голмайсторите санай полезните играчи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо трябва да си голаджия за да си мега добър и да струваш майка си и баща си,другите постове не са ли от значение,нашия играч на сезона(Де Хея) няма 1 гол,давай да го продаваме за жълти стотинки.Шави ако сега беше в пика на кариерата си при тоя пазар нямаше да си заслужава едно 100 млн. ли,въпреки че не беше голаджия.Футбола не е само статистика и не винаги голмайсторите санай полезните играчи.

Така е, но ДДХ не струва 100 млн паунда. Най-скъпият защитник май е Луис за 40-50 ли колко беше. Не, че той точно заслужава тая титла, но е показателно, че пазара си има своя логика и винаги, най-скъпите играчи са атакуващи футболисти. 

А и извнявай, ама да сравняваш Шави и Погба... Добър е Погба, много е добър даже. Ама не е дори в една лига с Шави. 

Аз също съм против такъв трансфер. За тези пари взимаш играч, който променя стила и облика на отбора. Играч тип Кантона. То Златан е примерно е такъв играч, стига да играе често. Погба е просто едно талантливо хлапе, което тепърва има да се доказва. Да изсипем такава сума пари ще е грешка. И да, не ги давам аз тия пари, но ако клуба фалира ще ме е*е. А ако се хвърлят такива суми и всеки си позволява да ни цоца както си иска, точно това ще се случи. Еди е най-лошото нещо, което се е случвало на тоя отбор. Подлогата на глейзър.

Редактирано на от Jedi Master

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

може би тая логика идва от факта, че футбола се играе на голове, а не на точни пасове. шави в пика на кариерата си ако е струвал 100 милиона, меси по същото време е струвал 500. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не че нещо, ама ако го е оплювал както казваш, какво пък желание ще има да осъществи тоя трансфер ? Нещата изглеждат сериозни и няма как да не сме доволни ако привлечем толкова класен играч. Оставете другите неща, нека се концентрираме върху това, че вмомента Погба е сред най-добрите в света, а да не кажем и най-добрият.

Погба не е ДОРИ най-добрият френски полузащитник. толкова е прехвален.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ще вдигне ли нивото на халфовата ни линия? Ще вдигне. Ще повлияе ли това в/у финансовото ''здраве'' на отбора? Няма да повлияе. Точка. Имало и по-добри варианти, по-добри варианти има във вашите глави, очевидно в концепцията на Моуриньо именно Погба е най, щом е така, нека той да бъде. Тоя човек 2 трансфера на време искаше в Челси, Коща и Фабрегас, получи ги... след което еба гърбовете на конкуренцията. За това Ед трябва да му изпълни всичко под ''План А'' за дадена позиция в списъка на Жозе. Счетоводството е хубаво нещо, но не му е тук мястото. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми дали ще вдигне нивото не знаем.

Примери много, но давам само два - Поборски и Верон. И ако чеха не влиза в категорията голяма звезда, макар че много ме кефеше, то Верон си дойде баш като ебати името и беше флоп.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми дали ще вдигне нивото не знаем.

Примери много, но давам само два - Поборски и Верон. И ако чеха не влиза в категорията голяма звезда, макар че много ме кефеше, то Верон си дойде баш като ебати името и беше флоп.

Със застаряващите Карик и Швайни, все още адаптиращия се Морган, дали няма да е надграждане? Не е малка вероятността. Винаги има риск, независимо за какъв играч говорим, дори и да има 10 сезона зад гърба си в Англия, но аз лично вярвам на Моуриньо. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За тия пари ще вземем Гризман и Канте

Сами си направете сметката кой е по-добрия избор.

Редактирано на от adr

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това са 100 млн паунда. Толкова не струваше дори и Неймар, дори и Бейл, дори и Роналдо, а Суарес даже и на 2/3ти от тая сума не дойде на Барса. Вие осъзнавате ли какво ще значи да пръснем такива луди пари за 23 годишен обещаващ играч, централен полузащитник, който дори не е най-добрия в света на позицията си. Това значи, че вече ако искаме да направим трансфер на играч от супер калибър, като примерно някой от класата на тия 4ма по-горе, всеки ще каже "ма вие дадохте 100 млн за Погба, как да ви продадем еди кой си за по-малко от 140-150", примерно ? Вече всеки един човек, който ще го искаме, ще ни струва космически суми, всеки ще знае, че Юнайтед грам не мисли като плаща и могат да им бъдат искани луди пари. Пък и ако верно му дадат 300 хилки на седмица, малеее, ми то вече всеки дърводелец ще почва от поне 150 при нас. Даже някой английски катър да вземем да запушва дупки, ще иска 150 на седмица. Юношките и те ще искат по 100, като направят 5-6 мача на ниво и трябва да преподписват. Еди Кретена съвсем ще съсипе и структурата на заплатите в клуба, ще нанесе огромни щети на бъдещата ни трансфера политика, с две думи- ще ни такова майката. Всичко над 60-65 млн паунда за Погба ще е грандиозна тъпотия и ще има силно негативен ефект върху клуба в дългосрочен план. Моля се тия слухове да не са истина.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена