Jump to content
CR7

Летният риболов на едно финансистче 2016

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Еми като гледам това е новината от снощи и пише, че до 48 часа ще се случи, така че все още не можем да ги ругаем

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аре 50 милки за абсолютния бездарник стоунс и да съм спокоен, че няма да акостира при нас

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Снощи хвърлих едно око на няколко клипчета на Погба в тубата. Еми момчето прави неща, на които няма почти вътрешен халф в света, който да е способен. Да, знам на клипчета и Лингард ще изглежда като Неймар ама все пак съм гледал и доста цели мачове на Погба. Като цяло не виждам халф в света, който да се доближава до неговия талант и да е толкова млад. Момчето има още доста да се развива все пак е само на 23. Така че е доста вероятно с един подобен трансфер да притежаваме най-силният вътрешен халф на планетата до година-две. Иниеста вече не е този играч, Модрич и той е на възраст, Верати като цяло е по-дефанзивен. Парите са доста наистина, но мисля, че момчето притежава достатъчна доза непукизъм, за да се справи с тази тежест.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

мани ги тия сайтове... докато не го видя на ТВ-то по БТВ или евроспорт - не вярвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Снощи хвърлих едно око на няколко клипчета на Погба в тубата. Еми момчето прави неща, на които няма почти вътрешен халф в света, който да е способен. Да, знам на клипчета и Лингард ще изглежда като Неймар ама все пак съм гледал и доста цели мачове на Погба. Като цяло не виждам халф в света, който да се доближава до неговия талант и да е толкова млад. Момчето има още доста да се развива все пак е само на 23. Така че е доста вероятно с един подобен трансфер да притежаваме най-силният вътрешен халф на планетата до година-две. Иниеста вече не е този играч, Модрич и той е на възраст, Верати като цяло е по-дефанзивен. Парите са доста наистина, но мисля, че момчето притежава достатъчна доза непукизъм, за да се справи с тази тежест.

Сега е модерно да се хейти и да се сипва на Погба колкото може. После като го вземем вече ще има контрол и ще хвърчат БАНани и хората ще се кротнат и ще завалят коментари колко е добър и твоето мнение ще си дойде на мястото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

#rooneymarto ПРАВИЛНО. Не знам защо толкова много ревем, вместо да се радваме, че можем да цакаме Реал на пазара... До преди години ревяхме, че не харчим и не можем да си позволим звезди, а сега пак ревем. То няма угодия. Нима в Юнайтед не си дават сметка, каква е ситуацията на пазара и дали могат или не могат да платят 150 милиона??? Седнали сме тук да правим финансови отчети и анализи на това, как трябва да се харчат парите, могат ли да платят или не, кое е правилно и кое не... Стига моля Ви, това е несериозно! 

Погба напълно си заслужава парите и както каза колегата, няма друг с неговият потенциал на този пост! На 23 години и вече е спечелил и доказал, че може да е един от най-добрите. Единственият му недостатък е шибаният му лайф-стаил, който е като на типичен М****Л. Но с толкова пари и Вие ще се развалите, че погледнете Меси на какво заприлича.... трагедия. 

Така че нека да го обявяват и да затваряме темата! : ) 

Редактирано на от Adriano77

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-лошото ще бъде, ако се платят тези луди пари за Погба и накрая не покаже нужната игра. Футболния свят направо полудя...а преди няколко години 30 милиона за Фърдинанд бяха много, а сега в днешно време са нормално нещо, ако ли не дори малко...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Трансферите винаги се правят на база показаното досега и никой не може да знае какво ще стане и дали ще оправдае тази сума. Сигурен съм, че дори и да не играе по начинът, по който се очаква ще можем да си избием голяма част от парите с трансфер към Реал или Барса след един-два сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В италианския La Stampa днес: Pogba will join MUFC for €115m. €100m to Juventus & €15m to Raiola. The clubs now only need to agree a payment structure.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Погба и евентуален  трансфер при нас следва хейт , парите много у-а , Погба евентуален трансфер в Реал следва хейт , защо сме го изпуснали а-у . И само още нещо да вметна , Погба не е дефанзивен полузащитник , защото много хора го бъркат .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако го вземем, много се надявам Жозе да го ползва малко по-напред от другия халф в центъра, че Погба на няколко пъти играеше дефанзивен халф на Евро 2016 и не беше хич добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам ,но на мене Погба изключително много ми напомна на Марио Балотели.......Много шум за нищо реално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При всички случаи ще се счупи рекорда за най-скъп трансфер, въпроса е ние ли ще го направим или Реал. Играчи като Кроос и Йозил излезнаха на Реал по 20 млн. евро. Аз лично не виждам с какво Погба е кой знае колко по-добър от един Ерик Дайер, който едва ли би струвал и 1/4 от цената на франсето.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Manchester United have joined West Ham United FC & Valencia CF in the race to sign Beşiktaş midfielder Oğuzhan Özyakup. [Deporte Valenciano]

SSC Napoli could reportedly make a move forManchester United defender Matteo Darmian this summer. [La Gazzetta dello Sport]

Последната новина нещо не ми харесва...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Can't believe there are still United fans who don't want Pogba.....happy with Fellaini running the show like a giraffe in porridge?

Има резон в  тия думи  :mood (11):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При всички случаи ще се счупи рекорда за най-скъп трансфер, въпроса е ние ли ще го направим или Реал. Играчи като Кроос и Йозил излезнаха на Реал по 20 млн. евро. Аз лично не виждам с какво Погба е кой знае колко по-добър от един Ерик Дайер, който едва ли би струвал и 1/4 от цената на франсето.

Надявам се това сравнение с Дайер да е иронично.
http://youtu.be/s-exVbMRW3o

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не излезе ли по евроспорта, заеби тея туитове, митове...

Старата школа сме така. :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Има резон в  тия думи  :mood (11):

... like a giraffe in porridge  :mood (17):  Много добро сравнение.  :mood (17):

Тоя Райола обаче се ненаяде. От пицар до милионер, а може и да е милиардер вече ... т`ва и турците ще му завидят на "търговския нюх". 

Ние обмисляме уж и Матюиди, ама и за него ще ни изнудва агентчето. 

Верно ли бил агент и на Манолев?  :D

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малко е рано, но Погба ще играе най-добре в 4 3 3 като един от халфовете с по-свободна функция.

Примерно за мен най-добре ще е - Карик/Швайни/Шнайдерлин като дефанзивен и Ерера и Погба със свободна функция.

Но пък в тая схема няма място за Рууни, което ще е проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Нищо чудно трансфера да е факт отдавна, просто да се изчаква печката да му свърши почивката. Всички тези инстаграм снимки да са част от поредната ПР стратегия на Едката.

Чакаме ги тия 48 часа, белким се приключи най-накрая.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ерик Дайер в дефанзивен план е доста по-класен от Погба. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ерик Дайер в дефанзивен план е доста по-класен от Погба. 

Той и Джемба-Джемба е по-класен!  :bow

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щом се сравняват Ерик Дайър с Погба, значи може спокойно първият да е 80-90 милиона. Няма проблем.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Малко е рано, но Погба ще играе най-добре в 4 3 3 като един от халфовете с по-свободна функция.

Примерно за мен най-добре ще е - Карик/Швайни/Шнайдерлин като дефанзивен и Ерера и Погба със свободна функция.

Но пък в тая схема няма място за Рууни, което ще е проблем.

не са измислили схема, в която да има място за рууни в тая му форма :D

къде ще го мъчим тоя сезон направо не знам :D

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена