Jump to content
CR7

Летният риболов на едно финансистче 2016

89 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

Све за Ибра, Гайтан, Снайдер, комбо офертите за Бейл, Неймар и Тиаго - тук! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някакъв централен защитник, нападател, крило, а като бонус може и вътрешен полузащитник, че нашите много чупливи.

Невъзможните ми надежди са свързани с Варан, Верати и Обамеянг.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тая тема колко я мразя... :D Като знам, че 90% от спекулациите, които ще се пускат тук ще са пълни измислици и нищо общо с реалността...защо не го направят трансферния прозорец само за 1 месец... :mood (36):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да курне Реал за Бог Давид, пък другото квото' дойде. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен ЛВГ няма да бърза с трансферите, преди края на европейското не очаквам активност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С идването на Мауриньо, тази тема ще придобие смисъл. 

И без ШЛ, Моу е достатъчен авторитет, за да придърпа малко класа. Още не е подписал, а Ибра чука на вратата. 

Кабинет на Карингтън за Мендеш. Мухъла да си гледа спонсорите. 

Искам само класа. Средняци от средняшки отбори си имаме достатъчно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/BBCSport/status/735081442481430528

Става сериозно, тия като нищо ще ни сервират двете новини наведнъж. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хахахах силна тема. Снайдер и Гайтан да идват.

Ромеро - в тигана.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моу ако докара и Варан +Златан това ще е най-епичното начало на трансферен прозорец някога.

имаше спекулации и за Матич по едно време. Аз лично съм против имаме си Морган а и никой от Челси не искам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ибра кадабра. Неймар бъдещата топка златна, Стоунс, Деле Алито. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Моу ако докара и Варан +Златан това ще е най-епичното начало на трансферен прозорец някога.

имаше спекулации и за Матич по едно време. Аз лично съм против имаме си Морган а и никой от Челси не искам.

Споделям мнението ти. Мисля, че Моуриньо може да хареса Морган и минимум да му повъзвърне формата от Сотон, а защо не и да го усъвършенства и да го превърне в стълб в халфавата линия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Споделям мнението ти. Мисля, че Моуриньо може да хареса Морган и минимум да му повъзвърне формата от Сотон, а защо не и да го усъвършенства и да го превърне в стълб в халфавата линия.

Или просто ще си реши проблема като си привика любимеца Матич?  :mood (17): Реално и двамата в момента биха били предизвикателство - нито един от двамата не е в най-добрата си форма, но Морган поне вече се предполага, че се е вписал в отбора.  И аз си мисля, че Морган има сигурно място в стартовия състав на Жозе, но кой ще е до него е по-важният въпрос. Мисля, че и Мемфис ще тръгне в правия път при него и по-скоро ще се харесат.

Играчите, чието бъдеще в отбора не е ясно са Карик, Мата, Йънг, Джоунс, Лингард, Рохо, Фелайни, Варела и Ромеро. Една част от тези ще си замине. Интересно ми е какво ще прави с Блинд и Ерера. Миисля, че ще ги остави, но се чудя дали ще премести Блинд в центъра или ще го остави резерва. Ерера - в центъра вероятно. 

А ако позагърби поне мъничко егото си и се разберат с Мата ще е чудесно. Ще погледна с други очи на на този човек, определено.

Не мисля, че ще вземе който и да било от Челси - не и след последния сезон. Твърде горчив вкус му оставиха, че да погледне към някой от тях. А и не би било добър ход - излишно напрежение.

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен Ерера може да е каквото беше Рамиреш за Челси. Супер енергия в центъра както в дефанзивен така и офанзивен аспект. 

Може да асистира и вкарва. Играе със страст и прави добри шпагати и се бори. Дано му потръгне.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с "Lanna" с изключение, че не искам да виждам Мата за напред титуляр...или някаква резерва или Моу да го маха. От както е при нас с малки изключения изобщо не оправда парите си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То кой ли оправдава парите си. Само Де Хеа и Марсиал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен Ерера може да е каквото беше Рамиреш за Челси. Супер енергия в центъра както в дефанзивен така и офанзивен аспект. 

Може да асистира и вкарва. Играе със страст и прави добри шпагати и се бори. Дано му потръгне.

Аз по-скоро Ерера си го представям като еквивалент на Оскар в евентуалния състав, който може да сглоби. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А защо не и Шнайдерлин, и Матич? В Челси бекъп на Матич бе Микел, при нас такъв на Шнайдерлин липсва, може да не е точно Матич, но нищо чудно да потърси такъв на пазара. Да не говорим, че ще има срещи, в които ще избира двама типично дефанзивни играчи в центъра. В Челси редовно играеше с Фабрегас-Матич в центъра, а Оскар пред тях, но имаше и случаи, в които пускаше Микел/Рамирес до Матич, а Фабрегас изнасяше по-напред. Един вид Ерера се явява нещо като Фабрегас, който освен централен, както е споменал @[member="H17MAN"], го виждам и в ролята на 10-ка, даже повече, защото идеално се вписва в концепцията на Жозе. Силна в двете фази на играта 10ка, в тоя ред на мисли Мата както отпадна от Челси, така навярно ще отпадне и при нас. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/VRodriguezlaw/status/735086459544346624

Видях някъде инфо и че Карик не искал да преподписва ако ЛВГ ни е мениджър и следващия сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Баси закво никой не е гласувал за Косатка...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Щот си имаме Коса и риба. За кво ние некъв хибрид между тях.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя смешник Гарай - не, мерси.

Толкова ли е трудно един Варан, Гризман или Обамеянг и Верати бе, бах.. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена