Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

UFC

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

jpYM2Yt.jpg

Тук ще става мазало,3 страхотни битки

Залагам на Кормие,Диаз и Коща

Редактирано на от MUnited1878

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ДС, Диаз, Ромеро, ez :mood(17):

Ромеро искам да му откърти главата на назобеното бразиле. Оня отворко го раздава, време е за хъмбъл пай. 

Искам да видя Ромеро да се върне малко към борбата тоя мач, тоя човек в UFC-то не се е борил никога. А е може би най-добрия борец със Сехудо като credentials. И е на 42. Любимец ми е, както и ДС, както и Диаз. Тримата ми любимци в една вечер - рай.  Борачиня ще гледа да го нокаутира, реално друг шанс няма да вземе победата. Според мен обаче чичо Йоел ще го накаже жестоко 2 и 3 рунд. 

Диаз - Петис, брутален бой. Това ще е по-голямо шоу от Конър-Диаз. Очаквам единодушно решение за Диаз, ако беше 5 рунда без проблем ще го събмитне, но за 3 не се знае. Петис е кораво *****. 

ДС - Кормие, реално ДС-то ще го смачка от бой и ще го събмитне 3-4 рунд. Не ме надъхва особено тоя бой, видяхме какво стана преди година и не беше късмет. ДС е съвсем друго измерение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той Ромеро щото изобщо не е назобен :mood(17):  няма 1.80 и едва си влиза в категорията а е само мускули.

Аз пък искам Коща да го бие,на Ромеро времето му свърши,някой трябва да свали от трона Уитъкър,а не ми се иска да е мега дразнещия Адесаня.

Петис не виждам с какво може да изненада Диаз,на земя няма шанс,в стойка също не знам дали ще издържи на темпото,на оня главата му е от желязо.

ДС е фаворит но Миочич изобщо не трябва да бъде подценяван,мисля че си е взел полука от първия мач и сега ще играе повече от дистанция,ще видим

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 28 минути, MUnited1878 написа:

Той Ромеро щото изобщо не е назобен :mood(17):  няма 1.80 и едва си влиза в категорията а е само мускули

Коста е същия juicy slut. Това ще е дербито на спринцовките или както от UFC казват - genetics.

Уитакър е страшен пичага. Не знам какво има да не му се харесва на него. Дано изчисти пода с Адесаня Октомври месец.

• Харесвам 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Йоел Ромеро има огромна, огромна вероятност да не е ползвам стероиди никога. Наскоро осъди компанията за хранителни добавки, от които е тествал позивитивно и са проверени от USADA. Да не говорим, че кубинците генетично са най-здравите копелета на света и нищо не се доближава до тях атлетически. Не се заблуждавайте, че мускулите стават само с инжекции.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Знам го случая с добавките, но никога не може да си 100% сигурен. Все пак човека е на 42 години и със всяка следваща година не се мени с грам. Уитакър примерно е със много добра физика за 185 и не стъпва на малкия пръст на Ромеро. Т'ва със Джон Джоунс 3 пъти да го хващат с допинг и всеки път - dick pills, tainted supplements, trace material from last year.  TJ Dillashaw да не мислиш, че само за мача с-у Сехудо е бил на ЕПО. Сигурно е зобел още от TUF насам, но не са го хванали.

Everybody's on steroids.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това, че се биеш на 185 означава, че си минимум с 7-8 кг. отгоре, някои дори 16-17. За Ромеро естествено, че не се знае, но ако отидеш в Куба из улиците ще видиш, че масово мъжете (дори момчета на по 16-17) имат съвсем различна структура от общоприетата. Спорта им е в кръвта, не случайно са едни от най-добрите в бокса и борбата. Системата им за развитие в сферата на спорта е много сурова и изискваща. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не можем да бъдем сигурни дали взима или не, но толкова изчистен с такава мускулна маса на 42 години...Кефи ме Йоел, но ако гледате двубоите с Уитакър ще видите, че само краката му са 1/3 по-големи от Роб без дори да говорим за торсото. Не знам как дори са в 1 категория. Тогава беше пред хоспитализация Йоел като сваляше за реванша. Рокхолд и Уитакър и 2мата викат, че да риташ Йоел е като да риташ торба с бетон :D Не знам ... не знам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-големия обир в тая категория. Йоел спечели КАТЕГОРИЧНО 29-28. Направо съм бесен. *** ЗА СЪДИИТЕ. Йоел се гавреше с него последните 2 рунда. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ужас... ДС го загуби, можеше да приключи Стипе, но нещо го подцени бая. Сега пак клоунски изпълнения от Стипе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И Диаз доста добре  за без бой 3 години някъде, мислех че ще загуби

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не знам как беше unanimous за Коста. 2рия беше 50/50 като Йоел го повали в последните секунди. Коста нонстоп агресира, но ако беше 5 рунда за мен щеше да загуби. Йоел както с-у Уитакър след 2 рунда се подобри значително, но разликата беше, че Роб се биеше със счупена дясна ръка втория. Нямам търпение за UFC 243.

Жалко за DC. Дано си прекрати кариерата защото на тая възраст по-добре да си живее живота със семейството вместо да рискува. Стипе - Нгану е следващия двубой в HW, но не виждам какво повече Нгану може да направи на Стипе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ромеро и Коща си беше равностоен мач,все пак Ромеро отнесе доста повече удари в тялото.А най ме издразни номерата които пак взе да върти,още в 1 рунд Коща трябваше да го приключи,видя се от едно от повторенията че удара изобщо не беше в слабините а си беше в корема,циганските номера между рундовете да спечели глътка въздух също не ми харесаха,бъркането в окото също да не забравя,което също не ми се видя много неволно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ДС не трябва да спира точно сега. No brainer е триология със Стипе. Не се сещам последно време някой така да е подарявал победа. До 4-тия рунд беше 3-0 за ДС, но нещо много започна да го подценява. Ръцете долу, искаше пак да го нокаутира, а първия рунд буквално го размаза на земята. Адски разочарован съм, направо съм бесен. Същото и за Ромеро. Съдийска грешка му коства титлата, втория мач с Уитакър абсолютно си го спечели, а сега не му дадоха и тая важна победа. 2 и 3 рунд бяха негови. Трябваше да го довърши, не знам защо пусна газта, особено в третия рунд. За Диаз беше ясно. Хитро call out-на Масвидал, лесна победа е за него това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Миочич си спечели мача стратегически в 4 рунд,тези удари в корема му дойдоха като гръм от ясно небе на ДС,тотално го разконцентрираха и свали гарда.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма спор, но яде страшно много бой до тоя 4-ти рунд и оцеля на късмет. Нищо стратегическо нямаше в това да те размазват 15 минути. Тук таме промъкваше някой удар, но нищо интересно. Няма да е дълго в него титлата.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове