Jump to content
Sign in to follow this  
Exitence

UFC

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Няма такава тема, като гледам се намират хора във форума, дето го следим, така че - voala.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Според мен следващия мач на Конър трябва да е с Алдо,голяма крачка е Dos Anjos много е добър и не мисля че ще може да го победи.Нека първо нацепи канчето на Алдо отново

Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мда, и аз така мисля... феновете ще искат Алдо, но и Франки заслужава мач с него. Но след туитовете на Алдо на 99% това ще е мача, въпроса е кога. Дейба, адски тъпо ми стана днеска... но евала на Нейт, свърши си работата перфектно и то без подготовка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Изгуби се и шанса за реванш между Раузи и Холм. Сега шампионка е Тейт, а Ронда нея я потроши на два пъти вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И кво ся, всички уж са фенове на Конър, а кво стана? :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не съм фен на Конър , но всеки губи в този спорт. Въпросът е дали ще се вдигне , или ще падне психически и ще запише нова загуба.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да биеш всички в тоя спорт, всеки има неудобни съперници, колкото и да си добър... иначе Тейт е ебати пичката и като нищо ще бие Раузи вече.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

UFC 200 ще е брутално... Кормие - Джоунс, Едгар - Алдо... остава да видим Нейт и Конър дали ще го бъде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да бъдем честни , Макгрегър печелеше оня мач докато Диаз не го разлюля с един удар. Оттам вече просто Ник беше по-свежия и си го изигра перфектно.

Преди това Конър доминираше и можеше лека полека да го обработва, но пък глупаво изгуби.

Редактирано на от vasil922

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

баннат е екзито, като се върне ще каже предполагам :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече отговори, т.е. потвърди, че ще отговори.  :mood (17):

Екзи, вървяла ти е математиката ми се струва ... поне събиране и изваждане. Гледам някои често са на червено през последните дни.  :D  

Да не спамя в другите теми, ама ако ви се играят футболни игри от типа на прогнозите и букмейкъра, време е да се задействате и някой да пуска темите. Казвам го в случай, че разчитате отново аз да пускам темите и да се занимавам с класиране - не се подвеждайте, няма да съм аз, така че преценявайте играе ли ви се и кой ще се заеме с нещата.  ;)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

аз нямам нищо против да ги няма тия игри :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То като гледам май няма и да ги има. :mood (17):  Не знам има ли или няма интерес, щом досега никой не се е сетил явно няма. Повдигнах въпроса не за друго, ами да не стане като миналата година - да има недоволстващи защо толкова късно се пуснали темите и да са малко участниците, защото са разбрали по-късно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако ми намериш от някъде мача ще си златен :D Нямаше как да го гледам

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лошото е, че са блокирали сайтовете, в които ги качват... чакам и аз някъде да го гледам, направо се побърках... толкова време я чаках тая карта и накрая разбрах резултатите преди да съм гледал мачовете

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ютюб (но само на Конър мача, не целият 202), за сега работи:

Клик

Редактирано на от hell_keeper

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гледах го и аз тъкмо.Голям бой си метнаха,уникален мач стана

Сподели това мнение

Връзка към мнението