Jump to content
jizzlie

Жозе, the United way и други глупости

Моуриньо за следващ мениджър?  

188 потребители са гласували

Нямате право да гласувате или да виждате резултатите от гласуването. Please sign in or register to vote in this poll.

Препоръчани публикации

А к'во нашите оставиха вълка да вършее овцете и след като е останала само вълната, сега са почнали да се оплакват защо няма мляко...мммда...звучи като план...ще спасим сезона...на фифата евентуално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лоооол, стига бе... можеше и ние да се пробваме за него. Моу вече е абсолютно задължителен!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

При Мойса още 1-вия сезон се рева и го махнаха.
При Гала 2-рия сезон се реве и лятото го махат.
Идва вашия Моу на бял кон. 1-ия сезон ни вкарва в 4-ката и догодина в ШЛ. 2-ия сезон ни прави шампиони, както го прави във всеки друг клуб. 3-тия сезон ни прави макс 4-ти или 17-ти и почвате да го гоните. Така ги виждам аз нещата. А и освен това, ще играем скучен и тактически футбол, с който целта ще е да спечелим мачовете си с гол разлика. Моу не изкарва повече от 3 год. в 1 клуб, вие това ли искате!? Да идва за 3 год., да ни прави шампиони и след това да сме в посредствеността отново? Станахме като Реал направо. И ще изгони сумати и футболисти...
Гигс, Тухел, Конте, аз предпочитам тези пичове. Млади и амбициозни. Дай им 300 милки и гледай футбол братче, ще станем английската Барса и пак ще играеми финали в ШЛ. Ама мене никой нема ме чуе за жалост, както винаги ;]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

бих добавил Емери или дори безработния Сампаоли енд уатч дъ дифърънс

забравих нещо фундаментално нямат опит на острова..

п.п Почетино след края на сезона също не би отказал такава оферта

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

едно фундаментално нещо при Гигс ,а и Гари Невил - те въобще нямат опит.

качеставата им като треньори- силно съмнителни. едно е да правиш хубави анализи на тъч скрийна в скай спортс, ама е друго като си на скамейката.

Редактирано на от jizzlie

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
п.п Почетино след края на сезона също не би отказал такава оферта

Как си представяш Леви да го пусне ей-така. Контракта му е до 2019та, ще иска немалка сума за неустойка. А и отделно самия Поч е на прага на нещо голямо с Тотнъм, има силна връзка с феновете, харесва му в Северен Лондон, не го виждам да загърби всичко и да почва наново в Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Как си представяш Леви да го пусне ей-така. Контракта му е до 2019та, ще иска немалка сума за неустойка. А и отделно самия Поч е на прага на нещо голямо с Тотнъм, има силна връзка с феновете, харесва му в Северен Лондон, не го виждам да загърби всичко и да почва наново в Юнайтед.

Подобно на Бербатов с купища пари,поемаме му неустойката и да си ги завира в еврейския гъз,а отделно не мисля,че Почетино би се задоволил дълго с настоящата си позиция, предвид възхода,който бележи,особено при интерес от някой футболен гранд,а той е поредното доказателство за успешен мениджър без натрупан дълголетен стаж на острова Еспаньол<Саутхямптън<Тотнъм<Манчестър Юнайтед..защо не

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В момента Юнайтед с нищо не превъзхожда Тотнъм. Не виждам за какво ще напуска Лондон, за да идва в Манчестър. Дай да не живеем с миналото и историята като ония тупани от Пуля. Юнайтед в момента е един отбор, мъждукащ между 5-7мо място в лигата. А Тотнъм е отбор, борещ се за титлата. Единството нещо в наш плюс е, че имаме повечко пари за трансфери, щото Тотнъм почват да строят нов стадион и в следващите 4-5 години ще са доста скромни на трансферния пазар. Това ни е единствения плюс пред тях. Като основа на отбора и организация на клуба в момента сме зад тях, определено.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ако Сити поискат Почетино, ще го имат, но Юнайтед едва ли. Тъжната реалност... Затова е важно да не изтърваме Моу, просто според мен той е единственият, който може да се противопостави на Пеповце, Симонета, Клоповце и т.н.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

В момента Юнайтед с нищо не превъзхожда Тотнъм. Не виждам за какво ще напуска Лондон, за да идва в Манчестър. Дай да не живеем с миналото и историята като ония тупани от Пуля. Юнайтед в момента е един отбор, мъждукащ между 5-7мо място в лигата. А Тотнъм е отбор, борещ се за титлата. Единството нещо в наш плюс е, че имаме повечко пари за трансфери, щото Тотнъм почват да строят нов стадион и в следващите 4-5 години ще са доста скромни на трансферния пазар. Това ни е единствения плюс пред тях. Като основа на отбора и организация на клуба в момента сме зад тях, определено.

Моментното ни състояние е показателно,че е далеч от това което беше и не отговаря на името и реномето на клуба,но дори и сега,едва ли Почетино смята Тотнъм за по-голям клуб от Юнайтед,а за да си голям и доказан мениджър имаш нужда именно от такова предизвикателство.

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Излезна информация, че Гигс не иска да бъде временен мениджър на Юнайтед за втори път и като прибавим отказа на Моуриньо да ни поеме сега, то сега вече има логика тоя кратун да е още начело ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Излезна информация, че Гигс не иска да бъде временен мениджър на Юнайтед за втори път и като прибавим отказа на Моуриньо да ни поеме сега, то сега вече има логика тоя кратун да е още начело ...

Къде пише за този... "отказ" на Моуриньо?!!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ми от толкова четене по тая тема може да съм се объркал, но мисля, че бяха питали Ди Марцио и той беше казал, че сделката е за лятото.

пс / пловдив24 чета :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако заради тоя кикипръч Гигс ни напусне, много ще го псувам, ама много

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ми наистина имаше някъде инфо че Моу иска да почне на чисто с отбора и да почне от лятото а не от сега.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако наистина Гигс не иска да е пак временен, то губи само той. 

Опит няма как да си купи!!!!

Дават му 10+ мача, ей така.

Никой няма да го обвинява, все пак щеше да ни спаси от пешеходния " ритане на топка".

Редактирано на от DetkovGK

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз имам два въпроса, на които не мога да си дам отговор:

1. До кога ТОП4 ще ни бъде цел?

2. Още колко стотици милиона трябва да бъдат похарчени, че да се започне да се говори за титла – 200, 300, 500, милиард, колко?

Майка му да еба, как може да се говори за място в четворката след над 250 милиона похарчени? Цел минимум трябваш да бъде само една – борба за титлата, следователно паралелепипедът трябваше да е аут още в момента, в който бе аут в борбата за нея, т.е някъде през Декември. Как така ще бъде аут едва тогава, когато и теоретично шансовете за ТОП4 изчезнат? Кви 5 лева, кви путки майни? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Докато отбора има шансове за трофей, едва ли ще го махнат. Топ 4 също все още е теоретично възможен, особено ако Шити продължат да се сриват.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Добре бе,някви спекулации,снимки,чаршафи,нещо?Само мнения на журналисти,че трябва да бъде уволнен.Еби му и мазохизма,т'ва не е реално.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена