Jump to content
Lanna

Нов договор за Камерън

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Камерън: Не изпитвам притеснение преди мачове

Камерън Бортуик-Джаксън признава, че всичко напоследък се мени много рязко докато той се старае да остане част от първия отбор на Луис ван Гаал в Манчестър Юнайтед.

18-годишният роден в Манчестър младеж направи своя дебют като резерва при победата с 2-0 над Уест Бромич Албиън миналия месец, а също така влезе като резерва при загубата в Шампионска Лига от Волфсбург. След като бе отличен с похвали от мениджъра след своя старт срещу Борнемут, нещата се развиха много бързо за някой, който не е записал нито едно участие за отбора до 21 години през сезон 2014/15.

Попитан от United Review дали повиквателната за сблъсъка с дроздовете е била като шок за него, той отговаря: „Беше невероятно! Бе ми казано в деня преди да дойда в отбора, а след това да излезна на терена бе просто сбъдната мечта.“

„Мениджърът просто ми дава възможност, така както на Пади (МакНеър), Джеси (Лингард), Тайлър (Блакет) и на още няколко момчета. Бях толкова щастлив и горд. Не мислех, че дебютът ми ще бъде тази година и бе малко неочаквано, но трябва да си подготвен за това.“

„Не се притеснявам преди мачове. Дори и за този с Уест Бром. Изумително е, когато излизаш да играеш пред 75 000 фенове на Олд Трафорд и си мислите, че бих бил наистина притеснен, но всъщност това не ми повлия. Просто го блокирах в съзнанието си и се заех с играта.“

2015г. върви към своя край и Бортуик-Джаксън може да бъде изключително доволен от своя прогрес, но какво подготвя 2016г. за спокойния защитник?

„Предполагам, че просто бих искал да бъда постоянна част от първия отбор. Това е което имам за цел, да получавам редовно минути игра в отбора на Манчестър Юнайтед. Трябва да бъда сигурен, че съм в плановете на мениджъра и ще продължавам да работя упорито. Трябва да съм готов за всичко и въпреки че съм млад и все още се уча, смятам, че мога да стана постоянна част от отбора един ден.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Що някакви шокиращи грешки ли е направил? Или щом има странна походка, това автоматично го прави трагичен играч? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

17 годишен и се влачи като парцал по терена, не може да гледа след полувреме игра. очевидно не е изобщо близо до мъжкия футбол, за да бъде оценяван и сравняван с мъжете. тва е некво негро лапе, от което ван гаал се надява да стане нещо, за да го превъзнасят за гении, ама...

отделно се казва бортуик-джаксън и има походка на патка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

SS44 си мрънка за всичко, вероятно работи като държавен служител. Или бакшиш :)

Джаксъна не е виновен, че не е АРИЕЦ, като сс5.2 и Швайнщайгер.

ss4.3 ако го видят от арийското братство, как мрънка по 24/7, ще го изгонят.

Редактирано на от DetkovGK

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

яж ми хуя бе нещастник

По-спокойно.
United Moderators

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Забранявам да плюете по играчи на академията преди да са записали поне наполовина на мачовете, които има Клевърли за първия отбор! Туй то!  :mood (13):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бортуик-Джаксън спечели наградата до 21г.

Феновете на Манчестър Юнайтед избраха Камерън Бортуик-Джаксън за Играч на годината до 21г.

Защитникът беше важен играч за шампионския отбор на Уорън Джойс и бе възнаграден за доброто си представяне с шанс за изяви в първия отбор през ноември.

Камерън, който е в Юнайтед от шестгодишна възраст, получи повече гласове в онлайн анкетата от другите номинирани Доналд Лов и Джеймс Уиър, които бяха номинирани от техния мениджър.

Именно Уорън Джойс връчи наградата Дензъл Харуун на Бортуик-Джаксън за фантастичния му прогрес през сезон 2015/16.

На сцената Камерън заяви: „За мен е огромна чест, че печеля тази награда. Невероятно е. Затова мечтаеш като малко дете, да спечелиш награда с Манчестър Юнайтед.“

„През всичкото това време мечтаех за това. Успях да премина през всяка една възрастова група в клуба и да достигна до първия отбор.“

„Не се притеснявам. Знам, че е трудно да се повярва, когато излизаш да играеш пред 75,000 зрители, но наистина нямам притеснения преди мач. Просто блокирам публиката и влизам в играта.“

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито на Бортуик! Рашфорд е с награда за юноши U18 :)

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нов договор за Камерън

Камерън Бортуик-Джаксън подписа нов договор с Манчестър Юнайтед, който ще го задържи на Олд Трафорд поне до юни 2020г. с опция за още една година.

19-годишният Бортуик-Джаксън е продукт на Академията на Юнайтед и дебютира за клуба в мача срещу Уест Бромич Албиън във Висшата Лига през ноември. Камерън записа 14 мача за Червените Дяволи през изминалия сезон. Феновете на Юнайтед го определиха за Играч на годината до 21г.

Изпълнителният вицепрезидент Ед Уудуард заяви: "Камерън е един от младежите, които дебютираха за първия отбор миналия сезон. Това е нещо, които нашият клуб винаги е правил. Промотирането на младежи от Академията е нещо, с което всички свръзани с клуба се гордеят. Радвам се, че Камерън подписа нов договор и очаквам да го гледам в състава дълги години."

Камерън Бортуик-Джаксън заяви: "Израснах в Юнайтед и се наслаждам на всяка минута тук. Миналият сезон беше невероятно изживяване, да дебютирам за клуба е сбъдната мечта за мен и семейството ми. Мисля, че това ме поставя в добра позиция да продължа развитието си в Манчестър Юнайтед. Ще продължа да работя усилено и да се уча от съветите на мениджъра и треньорския екип, за да ставам по-добър с всяка тренировка."

www.manutd-bulgaria.com

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Който е гледал Гаринча знае че финтовете на футболистите с особена походка много трудно се хващат от защитата.Люлее се като патка и не го знаеш на къде ще избръмчи особено ако има и малко по-вече скорост, а нашия има.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове