Jump to content
CR7

№9 Антони Марсиал

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Пожелавам му да продължи с головете, от мен каквото зависеше го направих, този кръг го махнах от фентъзито.

ето това вече е фен на отбора, който поставя отборните нужди пред своите собствени изгоди. браво! :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Марсиал прави това което всички очаквахме то Мемфис.

Дано и лалето последва примера на малкия

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Anthony Martial in the Premier League; 3 starts 3 goals 1 assist 1 MOTM 1 Player of the Month

CRb8AWGWwAAEoiS.jpg

Редактирано на от Alan_Smith

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/MattSav7/status/656931175706030080

майтап няма  :mood (17):  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
https://twitter.com/mufcdevilupdate/status/656946119172337664

Стряскащо !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Абсолютен звяр е...а от всичкото най ме радва факта колко е спокоен и професиэналист..сякаш е на 30 години с 20 титли и три златни топки..само да е здрав и да не го урочасаме ще мачка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И както вчера се видя: определено му пука за отбора. Беше гузен за грешката си дори и след края на мача, въпреки че с отбелязването на гола по някакъв начин се извини и я поправи. Но да го ползваме като крило, когато имаме адската нужда да е нападател ... отвратително решение! Ако искаме да се възползваме оптимално от качествата му, от формата, в която се намира просто трябва да е на върха на атаката. Поне аз съм на това мнение и съм абсолютно убедена, че е най-доброто решение на проблемите ни на този пост в момента.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Задължително да застава на върха на атаката. Няма право да играе никъде другаде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лично на мен изражението на Марсиал по време на мачовете  ми изглежда като на човек, на когото много много не му пука и не си дава зор, а всъщност с играта си показва точно обратното.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз най се радвам като вкара как се усмихва,  през останалото време е много сериозен . Дано се усмихне утре три пъти .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прекрасно е играл доколкото разбирам, само където в момента заедно с колегите си и още хиляди хора не може да напусне Стад дьо Франс. То дори на самия стадион се е чула едната експлозия ... дано всички се измъкнат живи и здрави от там и да няма повече жертви.  :(

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Congratulations to Anthony Martial for the birth of his second child. He's only 19, married & has 2 kids!

12243076_919035378172526_890838474221341

:mood (25):
  Кога свари..

Честито все пак! Да му е живо и здраво!  :)

Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

:D :D :D

няма да кажа нищо, за да не прозвучи расистко. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Та само аз ли се сетих за Стърлинг след тая новина? :D Сега вече няма да върви бъзика с него по тая тема :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Е добре, абстрахирайки се от тва, че е черен - що не? Тва, че е супер богат на тия години може само да го радва и да му позволи да си има дете, което да храни без да го е страх ше може ли един ден да го заведе на море или не... А и тва, че нормалните хора по принцип на около 26-7-8 си мислят за деца е плод на тва, че те я учат, я бачкат и си скъсват гъза да осигурят живот на евентуални наследници. А подобни футболисти в подобни отбори за тях нещата са още по-лесни.
То закво говорим щом едно недоразумение като Божинов може да си позволи охолен живот, да има 2 деца, всякви коли и там курви, па кво остава за хора от отбор като Манчестър Юнайтед.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчето не е курвар просто. Да са му живи и здрави децата, нищо, че тука го възприемаме като дете и ние. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

готина дискусийка ... за нещо, което не е вярно :D

снимката била стара (на първото му .. и засега единствено)... вчера, които я бяха разпространили из фб и туитър се извиняваха, че са се заблудили  :laugh:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Aйде, на 3тото му което ще е след 2 години, може да е снимката.

Като все още тинейджър има държави в който е забранено да имаш деца, е има и такива дето ти дават милиони за тва де.

И като е имал първото (сигурно на 15-16) не е бил богат.

Не че ме интересуват неговите outfield activities. :)

Редактирано на от man.utd:forever

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Марсиал има само едно дете - дъщеря, която мисля дори още не е навършила годинка. Антони следващия месец навършва 20 години, т.е. когато е станал баща вече е бил на 19. Какво толкова ненормално има да станеш баща след като си пълнолетен, самостоятелен, отговорен и си срещал половинката си и явно си достатъчно зрял за това?! А и вече на няколко пъти е казвал, че е домошар и не си пада по излизания, нощен живот и т.н. Това, че някои съзряват, решават да имат семейство или могат да си позволят лукса да имат деца на 30, че и по-късно е друг въпрос.

Ние сами си го сравняваме със Стърлинг и подобните му от измислици, а момчето явно няма нищо общо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Марсиал има само едно дете - дъщеря, която мисля дори още не е навършила годинка. Антони следващия месец навършва 20 години, т.е. когато е станал баща вече е бил на 19. Какво толкова ненормално има да станеш баща след като си пълнолетен, самостоятелен, отговорен и си срещал половинката си и явно си достатъчно зрял за това?! А и вече на няколко пъти е казвал, че е домошар и не си пада по излизания, нощен живот и т.н. Това, че някои съзряват, решават да имат семейство или могат да си позволят лукса да имат деца на 30, че и по-късно е друг въпрос.

Ние сами си го сравняваме със Стърлинг и подобните му от измислици, а момчето явно няма нищо общо.

Къде е това интервю, имаш ли идея, че явно съм го изпуснал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове