Jump to content
CR7

№9 Антони Марсиал

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Желая му много здраве , голове и успехи с червената фланелка .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

1/2 от Анри да стане, ще съм доволен. Много го хвалят, надявам се да има за какво. Дано бъде успешен трансфер и да вкара 10тина гола този сезон :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми дано му потръгне и развие потенциала си! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Успех му пожелавам от сърце!! Да е здрав и да вкарва!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано това да ни е силната 9-ка, че този номер не е виждал достойно представяне от ... да не казвам откога, че някои няма да се съгласят, а не ми се спори на тази тема. Просто искам най-накрая да се възроди този номер. Да е здрав, търпелив (а не като повечето хлапета, които искат да покоряват света преди още да имат психиката за това) и да се развива в правилната насока, а резултатът ще последва.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Леко съм скептично настроен за този трансфер, но въпреки това му пожелавам да се опази от контузии и да развие потенциала си. Много голове и успехи с Юнайтед. Като за първи сезон 10тина гола мисля, че би било добро начало.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Честито. Дано се превърне в страхотен нападател и ако го направи да не си и помисля да ходи към Испания :D

Някъде четох, брат му да казва, че му викали Анри от малък щото и двамата имали странно оформена глава :D, но да кажем че е заради стина на игра, който го е гледал повече ще каже. В същата статия пишеше и за леко несериозното му отношение към тренировъчния процес, дано това е в миналото.

В крайна сметка сериозна сума, дано я оправдае. 

Редактирано на от Shinji

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

80 мил. евра за човек с бяло по остата още... Не знам ама върху него трябва да има ебахти напрежението. То Бейл с неговата колосална сума имаше космическо напрежение, но все пак единият е анонимник, а другият доказан играч. 

На малко, а много скептичен съм. Извратен свят и ръководство. Дано не е Уелбек номер 2.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Цената е 36 млн-а паунда което е около 50 млн-а Евро, достатъчно много са няма нужда допълнително да ги увеличаваш :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

за 36 милиона паунда колко гола тряа вкара тоя сезон?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успех и дано разгърне докрай потенциала си, в интерес на всички тука е ! :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Черен... има РрррРРрр в името, струва много

анти конти трансфер, ега не е уелбек ъндърковър

Редактирано на от Enzo

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За тия пари Арсенал взеха Санчез. На момчето му стоварват голям товар на раменете, направо не мога повярвам какво направиха Ван Гаал и Еди-то.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сега видях , че Жорже Мендеш е агент и на Антони Марсиал ето защо струва толкова много това момче , а може Мендеш да е подлял вода на Реал с Де Хеа и ние да му плащаме парите чрез Марсиал .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Доволен съм от трансфера,винаги е хубаво,когато привличаме млади обещаващи играчи,които имат какво да доказват,нахъсани и жадни за успехи,определено ще внесе живец в изтормозеното ни,апатично нападение и въобще очаквам положителен ефект върху целия тим,тея сравнения са неуместни с Уелбек,първо че франсето е много по-уравновесено,дори на тая възраст действа,като зрял и опитен футболист,най-важното влага мисъл в играта,а Уелбек освен да пресира и бяга,като чифтокопитно с друго не се отличаваше.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хорхе Мендеш трябва да бъде вторият убит човек на света, веднага след Джорджано!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успех с червената фланелка, дано да се окаже добър трансфер, както стана с Дармиан! :mood (31):

Редактирано на от BLINDER !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз следя Монако и още миналата година ми направи впечатление. Бърз, мощен, малко е лаком, но като цяло има потенциал. Странното е, че той не е типичен централен нападател. За мен той е футболист точно тип Мемфис. Не знам каква е идеята на ЛВГ, но подозирам, че може да го плейва на дясното крило, а Мата да играе зад Рууни. Като централен нападател не го виждам някак.

Що се отнася до трансфера... Марсиал е добър, даже доста. Заслужава си да го имаш в отбора си. Единствения пеоблем е цената. Ако го бяха взели за 20млн. щяхме да хвърляме шапки и да викаме къв магьосник е Ед. Хубавото в случая е, че останалите 16 не ги плащаме ние, а отбора, който си остана с доооста непохарчени пари :) Така че не виждам какво ни пука (изкл. Тролл футбол

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Стига го мислихте толкова - 1-2ма най-много да са го гледали, ама всички сте компетентни. За последните 2 години сме с над 1 милиард приходи и то в паунди, пък за трансфери чисто са дали малко над 100млн. Не ги мислете янките, те много добре са си предвидили работите. Ако трябва и 100 млн ще се дадът за Марсиал, щом ЛВГ го иска.

Редактирано на от picco

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да не говорим, че те си избиват парите от трансфера само от тениски в 5 китайски града за 2 месеца :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове