Jump to content
CR7

Последният оцелял 1

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

А при равен какво правим :D :D

Отпадаш :D

Толкова много гръмнаха - the opening day is complete unknown :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ти как мислиш? Дали е справедливо някои да отпаднат, а ти директно да се класираш за втори кръг? :mood (17): Не може така, всички минават през ситото и както виждаш пресяването става много бързо. Във всички останали форумни игри можеш да се включваш по всяко време, само не и в тази. ;) Не се разсейвай обаче, така като гледам останаха има-няма пет човека ... след два-три кръга ще има нова игра.  :mood (17):

Най-мразя да изгора заради Х. Мане, защо не се разписа в последните минути бе?! :waiting: Честито на доверилите се на светците и баркодчетата - изгоряхме дружно!  :mood (27):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А мога ли да се включа след като съм изпуснал 1вия кръг?

понеже ме ебаваха брутално в началото, и аз не разбирах кога :D ше ти кажа:
Когато тая игра свърши, демек когато остане само 1, който познае, демек всички, които са казали Юнайтед 4-5 човека, засега продължават, същото важи и за един, дето е казал Лестър. Та тия няколко засега продължават да си играят, докато изгорят и остане само 1 накрая, който евентуално печели и се започва наново играта, тогава вече можеш да се включиш, само че историята помни кански мъки, докато остане само един, така че кога ше стане тва никой не знае :D .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове