Jump to content
Sign in to follow this  
CR7

№20 Серхио Ромеро

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Още един верен войник :) Успех и да не отказва да играе за Резервите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=ZynS7SMoCiY

ами ... добре  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, има ли нужда да си припомняме и първите два сезона на де Хея при нас?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

сравнението е крайно неуместно, нелепо и абсурдно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този ще е голяма сила. Трансфера на лятото.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали? Аз си изказах вече мнение, че по-добре да разчитаме на Бен Еймъс или Сам вместо тоя, ама те. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нали? Аз си изказах вече мнение, че по-добре да разчитаме на Бен Еймъс или Сам вместо тоя, ама те. 

Остана само Сам, Бен си замина :)

Абе като втори избор става.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да е, не знам вече кой на кого е бекъп братче. Валдес, Линдегард, Джонстън, Де Хеа, Ромеро.... еби му майката. В края на краищата ме интересува само ДДХ да е на вратата доживот, другите да се спасяват кой както може.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

противоречив герой е определено,но вече е доста опитен и твърд титуляр на гаучосите открай време,дори бих му се израдвал повече от необходимото ако е стратегически ход за оставането на АДМ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, има ли нужда да си припомняме и първите два сезона на де Хея при нас?

Тоя пич е на 28 години и през последните няколко сезона е допуснал грешки каквито Давид и в школата на Атлетико едва ли е допускал със същата честота.

Този трансфер за мен е крачка назад и ще е най-слабият на Ван Гаал при нас, напълно убедена съм още отсега. По принцип не съм предубедена и винаги изчаквам поне половин сезон и тогава си изказвам мнението, но за този съм категорична. Линдегаард с липсата си на игрово време и разколебаната си увереност, Сам с малкото си опит ... и двамата са по-добър вариант за бекъп. Просто не го виждам как ще оцелее във ВЛ.

Някакъв пич с розов екип да ти вкара подобен гол - по-добре обрисувана представа за това какво ни чака с подобен вратар не мисля, че е възможно и да получим. Не смея да си представя какви ще са му реакциите срещу играчи като Азар и Агуеро след като с титаните на Палермо не може да се справи. Досега нищо не успя, но определено е по силите на този човек да накара една част от феновете да се влюби в защитата ни. Колебливата ни защита направи Давид още по-добър, накара го още по-бързо да дръпне в развитието си, защото имаше повече работа за вършене ... е, от Ромеро очаквам да направи защитната ни четворка бетон. 

А се критикуваше Давид ... karma is a bitch! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Успокойте се. Момчето ще е резерва на Давид. Сложена е цена на Де Хеа, която Реал няма да плати. Именно това се намеква от думите на Ван Гаал, отбора прави всичко възможно да го задържи.

Няма как да се разделим с двамата ни вратари в едно лято. Като прибавим и калпавата ни защита, то това ще бъде катастрофа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Сантиаго Мунез? :D

Силен трансфер.

Евала, голямо мнение!
Подкрепям, Велик трансфер, ще стане легенда! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е, че Давид остава и този сезон - остава, поне така изглежда. Но следващия сезон? Всъщност аз едно не мога да разбера: миналия сезон Давид изигра 99% от мачовете, за Валдес, Сам и Андерс шансове клонящи към нула. Сега се очаква да играем в ШЛ. Повече от ясно е, че Давид ще изиграе възможно най-много мачове. Останалото ще бъде поделено между Сам и Андерс взависимост от моментната форма. Сега и Ромеро? Как по-точно ще си вдигнем нивото на резервните вратари като досега мачовете оставащи за бекъпите не бяа по-голям брой от самите бекъпи. Положението дори и с ШЛ няма да се промени особено.

През сезон 2011/12 - 11 участия. 2012/13 - 13 участия Все още Сър Алекс правеше ротации на вратарския пост. 2013/14 - 3 участия; 2014/15 - познайте? ZERO!

Бен Еймъс - 2011/12 - 4 участия; 2012/13/14/15 - под наем

Сам - все под наем до този момент

Валдес - 2014/15 - 2 участия

Да кажем, че ако Давид е ОК и си играе максимално редовно ще останат около десетина мача за резервните вратари. Между кои от тримата ще се разпределят? Или между кои двама, защото някой измежду Сам и Андерс може и да не е на разположениеДа кажем, че пратим Сам под наем отново, остават Андерс и Ромеро ... на първия формата е под въпрос, втория ми е направо въпросителна с удивителна. Втори вариант - Андерс най-накрая се решава и си тръгва и оставаме със Сам и Ромеро, за мен да се държи Сам пейка е абсурдно. 

През последните три сезона направихме следното: създадохме един вратар-чудовище, който колкото и да не ни се иска да признаем още тогава знаехме накъде ще погледне. Жалко, но факт. И през това време направихме огромната глупост да позволим голям спад във формата на втория ни вратар, който каквото и да си говорим е най-добрия бекъп, който сме имали. Допреди сезон-два Давид и Андерс бяха първи и втори избор мечта. Първия е изумителен, втория - винаги може да се разчита, така и не се размрънка (да му се чуди човек, но това си е негово решение). И ние вместо да се стремим да поддържаме и двете си опции в един момент тотално игворирахме втората. Някой ще каже: така е, но ситуацията беше особена, САФ се пенсионира, започнаха проблемите, мачовете намаляха. Да, има го и този момент. Но за един сезон - 0, нула, zero! мача. Айде, моля ... Мойс започна да му дърпа килимчето, а ЛВГ довеждайки Валдес само и само да го приюти и да имаме още една звезда, тотално би шута на формата на датчанина.

Какви са ми опасенията сега? Такива, че същото го очаква и Сам ... ние нямахме нужда от нов и то не особено стабилен вратар. Давид остава, дай възможност на останалите като ще е някой под нивото на испанеца. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лана обаче с големия черпак сипва....не си спомням скоро да е било такова чудо за друг играч :mood (33):

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Линдегаард и Сам Джонстън не са адекватна конкуренция на Де Хеа. Това е. Колко пъти Ван Гаал трябва да повтори, че иска да има по двама играчи на пост, които да се конкурират ? Първия цял живот ще бъде втора или дори трета цигулка и това му харесва. Голям вратар от него няма да стане и само ти си мислиш, че пред него имало по-добро бъдеще. Ако имаше амбиция за нещо повече отдавна да си е тръгнал.  Втория го видяхме каква паника е на турнето, момчето не може да си оправи краката, когато получи топката, чак било абсудно да търкало пейката ... Ще бъде пратен под наем и толкова.

Титуляра на аржентинския национален отбор го изкарахте втория Божо Митрев. Като за втори вратар мисля, че е повече от страхотно. Проблема ще дойде ако е взет за заместник на Де Хеа, но лично аз не го вярвам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Интересен ти се получи поста обаче. :mood (17): Значи напомняш ни факта, че ЛВГ иска по двама равнопоставени за пост, а Сам и Андерс не са му на нивото. Затова пък взимаме Ромеро, който ще е бекъп, но недай си Боже нещо повече, т.е. и той не му е по-равнопоставен и излиза че просто стигаме до извода: защо по-точно взехме Ромеро? Пределно ясно е, че всеки след Давид е крачка назад, но какво повече предлага като качества Ромеро, освен опит, който не само аз поставям под съмнение и ние по какъв начин си подготвяме бъдещето като режем Сам от сметките, след като аржентинеца ще е бекъп и ще търсим другото лято нов титуляр. 

Аз всъщност дори се чудя в момента на себе си ... какво съм се активизирала в темата, като така или иначе не очаквам Ромеро да се задържи. Е, вероятно за по-дълго от Валдес, но не и колкото Боснич.  :mood (17):

Титуляр в националния ... толкова му е и конкуренцията. А той и Джо Харт е титуляр, но в последно време Фростър го слагаше в малкото си джобче. Сега сигурно спи далеч по-спокойно докато Фрейзър е контузен.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Няма как да имаш двама world class вратари в един отбор . На Де Хеа реалната му конкуренция е Нойер, Буфон и Куртоа .

Казах адекватна конкуренция. Ромеро е по-добър от Сам Джонстън и Линдегаард със сигурност.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За момента няма индикации да е повече от резерва, не знам какво са се разпалили тука някои и пишат романи. И на мен не ми харесва повече от Линдегард примерно, но ЛВГ явно е решил, че е по-добър избор от него и Джонстън и толкова.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ЛВГ е решил да си го вземе, шото си го познава от АЗ Алкмаар. Тва е. Щом миналата година Линдегард не изигра нито 1 минута е ясно, че се превръща в 3-ти вратар в момента. Колкото до Джонстън - наем и после мнима продажба. Същото беше с Еймъс, Фостър, Хийтън и све вратари от школата.

Факт е, че вратарския пост от най-сигурното ни и най-бетонираното ни място ще се превърне в най-големия шит рано или късно.... В периода между Шмайхел и ВДС страдахме брутално с вратарите, дано не се задава пак подобно нещо след ДДХ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нямам никва представа що се случи тоя трансфер. Никва. Сменихме безработен шаран с безработен шаран. Не останаха вратари по света, та оптяхме до тоя.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове