Jump to content
CR7

Бастиан Швайнщайгер

Препоръчани публикации

Екзи, не че нещо, ама не говорим за трагичната напоследък форма на Рууни или безумните и неводещи до нищо егоистични изпълнения на Мемфис, т.е. чак пък нужда от оправдания за въпросния няма. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Идеята ми е, че не може треньора да се вини за това, че Швайни не бил стрелял към вратата... имаше поне 5 много добри възможности тоя сезон, всеки път реши да търси пас. Точно в тия моменти колкото и тъпо да звучи бяга от отговорности го е страх да вземе нещата в свои ръце, което е тъпо. Всички знаем какъв играч е и на какво е способен. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е да бе, да. Той е Световен шампион, многократен шампион с Байряма и носител на ШЛ. Дали го е страх да поема отговорности? Абсурд. Тва ако не е указание аз не виждам реална причина. Достатъчно силна фигура е, за да се нагърбва с отговорност. А всъщност, ако не го е страх от указанията и от ЛВГ, от какво точно го е страх?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми не знам, питаш грешния човек. Играта му показва това. Според мен още не се е отпуснал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/BSchweinsteiger/status/672798315596161024

:Deutschefussballmeister:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://gong.bg/football-sviat/anglia/van-gaal-s-ostra-kritika-kym-shvajnshtajger-355868

тва ако е вярно?! и то след като Бастиан стана Играч на Ноември ?!?!

Тва е поредния играч, който го diss-ва на всеослушание в медиите, ебаси, кво е тва  бе? За колко други играчи пак отявлено в медиите и най-фрапиращото ми е онова за Ерера, дето не успял да завърши както трябва и той го питал що.....
Ако тва наистина е вярно и ако той си позволява да критикува открито в медиите една от легендите на Световния футбол, значи нещо му куца не само в треньорските методи, а и в главата като човек... пълен потрес.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мислех и аз да го поствам това,ама реших да си спестя нервите.

Швайни е ясно,че вече няма да поддържа нивото от най-добрите си години,ама открито да критикуваш един от малкото играчи,които знаят за какво са на терена,лидера на отбора ти,играча на месеца и човека,който ти спаси задника в последните два мача от ВЛ е НЕДОПУСТИМО.А в същото време други се ползват с такъв имунитет и закрила,че чак е жалко...

Явно доста взе да поизпуска контрола ван галето.И най-жалкото е,че от месец насам нищо градивно не се случва около клуба.Нито игра,нито интервюта,нито отговори за лошото положение,нищо.Ама нека сипваме на лидерите и можещите играчи,евала философе.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя тиквеник може ли да е толкова неадекватен? Интервютата му са от неадекватни по-неадекватни, все си мисля, че е ударил дъното с поредното си безумно интервю, но не след дълго ме опровергава с още по-безумно. 

ОК, аз също съм на мнение, че Швайнщайгер може и повече, играе на едно 50% от реалните си възможности, но кратуната защо не се замисли коя е причината за това? Шибаните му, безсмислени и неефективни указания. Немецът притежава изключителна тупалка, и в Байерн е късал мрежи от 25-30, та и повече метра, но при нас не го прави, ЗАЩО? Сигурно е загубил силата или точността на удара си, ей така... за едно лято. 

И най-тъпото е, че ако за Марсиал, Ерера, Мата и ко, сиреч играчите, от които лъха футбол, има пред тях време, то за Швайни такова няма. Има едни оставащи година, две, три (примерно) футбол на високо ниво, но няма да може да ги покаже, защото меренджея му е тотален тиквеник. И за това ме е страшно яд. Да видя играч като Швайнщайгер с нашия екип си бе мечта от бая години, видяхме го, но по всяка вероятност няма да можем да го видим в най-добрата му светлина, вие ще се досетите заради кого... 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този след всеки мач сочи някои персонално с пръст и обявява: ей тоя е виновен.

Сигурен съм просто, че тва изказване идва в светлината на пропуска на Швайни срещу Уест Хям. След него беше демонстративно изваден от игра, въпреки, че до тоя момент ни беше най-добрия играч.

Ван Гаал изглежда все по-жалък и по-жалък с всеки изминал ден начело на отбора.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ахахахах, а колко пъти е казвал, че не обича да дава индивидуални оценки... особено като го питат да похвали някой  :mood (17): , докато накрая не изкопчат 1-2 имена от него, ма го казва с половин уста "ма то такова, нали .. по принцип да, ма то тва му е работата" :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя е ненормален. Първо го извади, след като беше най-добрият на терена, сега го критикува...кво излиза, следващият мач резерва? Тоя е пиян денонощно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Момчета по-сериозно от алкохол ще е. Тоя си баца лсд-та ли, не знам, живее си в няква негова вселена и всеки друг му е виновен за малоумната философия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Този след всеки мач сочи някои персонално с пръст и обявява: ей тоя е виновен.

Сигурен съм просто, че тва изказване идва в светлината на пропуска на Швайни срещу Уест Хям. След него беше демонстративно изваден от игра, въпреки, че до тоя момент ни беше най-добрия играч.

Ван Гаал изглежда все по-жалък и по-жалък с всеки изминал ден начело на отбора.

Тва след оная тупалка от дъгата ли го извади верно? Понеже аз малко се разсеях след удара на Швайни и отидох до другата стая, после изведнъж във форума прочетох, че тоя безумец го е изкарал.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Едно от малкото позитивни неща под ръководството на Ван Гал бяха големите имена, които успя да докара. Но явно и това няма особен смисъл, след като постоянно сере върху всички. Ако си изпълни договора докрай, нищо чудно и да загубим играчи точно по негова вина и цялата тази покупкопродажба ще е пълна безсмислица. Мекошавия мимо, колкото и да го плюем всички, накрая дори ще излезе, че не е изцяло негова вината. Просто отношението на Ван Гал към играчите е под всякаква критика. Нищо чудно дори и да не общува с тях. Сигурно само праща по някой служител да им показва страници от тефтера и това е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тва след оная тупалка от дъгата ли го извади верно? Понеже аз малко се разсеях след удара на Швайни и отидох до другата стая, после изведнъж във форума прочетох, че тоя безумец го е изкарал.

да

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/ManUtd/status/674990013621366784

потвърждение на това, което се очакваше

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

на тая фа мога да и сера в устенцата. за кво бе, даже не го удари или нещо, 3 мача. да ви еба майката дърти боклуци. сигурно дядото на бастиан им е изнасилвал жените през втората световна на тия мръсни дядки, дето са в тая фа и тия ся си отмъщават. най-путкенската организация в целия свят. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

много тъпо направи Басти. Сам се насра. За кво му беше да го прави? Са 3 мача как ще закърпим центъра един Бог знае.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=XjozV1qtjPM

абееее ту партс съм ... по време на мача си мислех, че червен картон ще е пресилен .. ся колкото и да го гледам, пак съм на тва мнение, ама на някои повторения не изглежда добре .. най-малкото им даде повод на ония отрепки и беше излишно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Такива стълкнования стават секи мач, майка ви дееа... Кво са гледали тия бастуни бе, точно когата ония се надени в ръката на Швайни, той гледа настрани към топката и това просто е борба с ръце, нито посяга умишлено да го удари нито го е бутнал силно

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

За мен най-важното е следното: съдията викна при него играчите, т.е. видял е ситуацията и е взел решения. Тия путьовци откъв зор ще го наказват, нали се наказваше от повторения, само ако съдията не го бил видял...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Manchester Utd have lost all 3 PL matches in which Schweinsteiger was suspended, but only lost two of the first 15 PL games with him #MUFC

"Philosophy" Редактирано на от John

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове