Jump to content
Pepinka

№10 Маркъс Рашфорд

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Аз отдавна съм казал че тоя е единствения футболист който като вкара гол и почва да играе по зле.

Дига самочувствието спира да се старае и вече е звездата. После има една суша 10 мача де е пълна дупка и почва пак малко да работи за отбора и себе си.

Вкара няколко гола и айде пак пълна дупка със самочувствие.

Кръговрата на Маркъса. Македа 2.0 през повечето време с леки изблици ала Лингард за да маскира и замаже феновете каква класа е.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

раши, раши по медиите, а той един от първите дето ще забие ножа 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

хаха, кучето иска 300к и ще пили докато не му ги дадат. аххахахаха. ебахти нещастника. още не е отворил джама и тия капути вече са го сготвили олето. ама така е. щом моуриньо могат да изгонят, след него, такива като олето по полусезон ще се менкат.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

То тоя е по-противен мишок от Погба. При Погба бяха 50 50 феновете още като дойде. Ама при тоя всички сърчица му пускат, кефят му се. Англичанин бил, гордост, талант, направо ужас е тоя пич. Е тоя е най-големият проблем в Юнайтед и си залагам ташаците, че ебава нещата поне колкото Погба. Направо не мога да го трая вече Рашфорд. Някакъв спринтьор без никаква техника, да не кажа и като цяло футболни качества. Нищо не виждам в тоя пич, което да ме накара да помисля, че може да стане футболист от него. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Трудна работа тъпите англета го мислят за next ronaldo и че уж бил млад трябва му време да се девелопне + като прибавим, че е от академията + че е черен и разбираш, че сме станали НОИ

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бруталното е, че го сравняваха с Феномена по талант :mood(17):, а като се сетя той к'во правеше и Рашков к'во прави и си мисля явно аз не съм добре

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

представете си нивото на мисъл в тоя прокажен клуб, ако някой там някъде по етажите на тая разбита команда, наистина си мисли, че рашко някой изобщо го рейтва или знае извън налудничавите негроиди, които са фенове на ман юнайтед и рашко наистина има опции да иде в друг отбор и тоя отбор не се казва кристъл палъс или уест хям, като първа спирка по пътя към бързия релегейшън към чемпиъншип.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Имаше един KC_Devil дето гласеше златната топка за рашиту :D 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
преди 20 часа, TheGameIsAboutGlory GGMU написа:

Трудна работа тъпите англета го мислят за next ronaldo и че уж бил млад трябва му време да се девелопне + като прибавим, че е от академията + че е черен и разбираш, че сме станали НОИ

+ че е любимец и на Оле,и знае че дори и да си бара мадурите (той това и прави в 90% от мачовете) цял мач,пак ще си е твърд титуляр.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не той Рашфордчето не е лош просто нивото на отбора ни е такова, че той се откроява и се залъгваме, че е много добър, а има много хляб да изяде иначе има качества :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Еми ако трябва да отговоря сериозно може би с острота и техника, а иначе ако трябва шеговито със спринт качества над всички ама то ако е само това Олето спокойно може да си го пуска и там с хрътките да гони заека :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ква острота ква техника.

Има там един минат с финт и тва е. Тва черен като видя да прави финтове и ми е такова изкуствено. Всичко е едно дървено насечено.

Няма грам flair, липсва мазнотията. Малко тъпа дума но мисля ме разбирате. Все едно да се гледа видео с 20fps и такова с 60.

Най си личи при Заха тва и при Маркъса. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
16 hours ago, H17MAN said:

Тва черен като видя да прави финтове и ми е такова изкуствено. Всичко е едно дървено насечено.

Няма грам flair, липсва мазнотията. Малко тъпа дума но мисля ме разбирате. Все едно да се гледа видео с 20fps и такова с 60.

Най си личи при Заха тва и при Маркъса. 

Верно е деба. Дори и при Нани имаше дропове на фреймрейта понякога  :mood(17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани е циганин аз говоря за африканско черните по цвят. А може и просто щот са били англичани а те като цяло всичките са дървари.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ебати столипинския джагал. 

явно от клуба се засвири на струните на историята, хаха, юнайтед стана лузъра. факт. шарп тениски, тениски с 91+1, 91+3, ай сиктир

Редактирано на от ss4
  • Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Гавра. За какво въобще дават екран на тези некадърни изпълнения?

• +1 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Това е потресаващо, те такова изпълнение само ще се мъчат да го повторят. Ако не знаех, че са професионални футболисти, щях да реша,че са от многото дето цъкат видеа в тубата, даже по-лошо, мязат на пародия.

Редактирано на от 1Giggs1
  • +1 2

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Бахти посмешището са тия. Очаквам догодина и клипче как точно се вдига трофея във ВЛ, като са им дали една тенекия да се упражняват. Паляци.

• Хаха 1

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Лелеее каква подигравка. Тия недостойни подлоги се мъчат да напраяят нещо велико, и то през цялото време с негърските си лиготии. Ужас.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

тея като ги гледам ми идва да викна пулев 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове