Jump to content
Pepinka

№10 Маркъс Рашфорд

Оцени тази тема

Препоръчани публикации

Маркъс Рашфорд

8218463r.jpg

Дата на раждане: 31 октомври 1997
Месторождение: Манчестър
Позиция: Нападател
В Юнайтед от: 1 юли 2014

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Браво на момчето! Мечтан дебют. Все така да продължава. Честита победа!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Anthony-Martial-009.jpg?w=620&q=85&auto=

1740.jpg?w=620&q=55&auto=format&usm=12&f

Дали? Дано го видим в още няколко мача и да преценим. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://streamable.com/87ni?t=4.1

https://streamable.com/0ku5?t=0.0

https://twitter.com/btsportfootball/status/702971700275580928

Знаем те, че можеш, но това бе повече, много повече от очакваното в рамките на един мач, дебют ... Football, bloody hell! 

:mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво нещо е съдбата, изведнъж останахме без нападатели за реванша с/у Митюлан, както и за дербито с Арсенал, само и само на сцената да излезе Рашфорд и да ги изчука люто двата бедняшки отбора с четири гола.

431683-rashford-23.jpg?itok=uKjCVEWb 

Не знам дали ще го бъде момчето при нас, твърде рано е за подобни оценки, не знам дали няма си прекара кариерата в долните нива на английския футбол, обаче винаги ще бъде помнен. Емоцията, която ни докара последните 2 срещи, е невероятна. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вече има повече попадения за нас от Фалкао ...  :D

Не мога да ви опиша колко се радвам, когато наше момче, от академията записва силен мач за първия отбор.

А Маркъс явно само по два гола минимум може да бележи на мач. Рууни, връщай се, че след две-три седмици са те изместили от голмайсторската позиция.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Какво позиция бе @[member="Lanna"], току-виж подобрил рекорда на Сър Боби преди Рууни :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, че в момента емоциите не ме окриляват, ама мисля да хвърча по-нисичко засега.  :mood (17):  

Иначе му го пожелавам, това момче би могло да го постигне. И при четирите си гола бе на перфектната позиция и си свърши работата хладнокръвно - това не се учи. Хлапетата просто радват с такива изяви.

Иначе по едно време си мислех, че тоя мач съм го гледала - два гола на Рашфорд, гол на Ерера ... викам си: кой ми се губи?! Ама Мемфис реши да пропусне тоя път.  :mood (33):

Редактирано на от Lanna

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вярно имаха една страхотна атака Рашфърд и Мемфис. Ако беше стрелял веднага, а да не овладява двойното подаване щяхме да говорим за гола на месеца.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
"Питате ме къде ще ходя да празнувам тази вечер ли? Ами никъде, ще си остана вкъщи. Не мога да излизам сега, защото имам изпит по химия в понеделник. Ще отложим празниците", сподели Рашфорд.

Негрите не били хора,не били съвестни а? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Направи ми впечатление, че е доста бърз, дано фитнеса не го направи муден като Янузаека след време, понеже и той беше бърз като беше по-хилав. Ван Гаал открива таланти, като си отиде холандецът ще имаме свежи играчи гладни за трофеи. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Зависи кой ще е следващия,защото ако е примерно един Мауриньо и помен няма да остане от тях

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

изпит по химия? това реално ли е? кой клас е? защо учи? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Негрите не били хора,не били съвестни а? :D

ще го видим, като го удари културния шок "депай" на къде ще поеме. да не извърви пътя от химията до "swag"-а набързо :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

изпит по химия? това реално ли е? кой клас е? защо учи?

Що да не е нормално. На 18 години е и е нормално да ходи на училище.

Зависи кой ще е следващия,защото ако е примерно един Мауриньо и помен няма да остане от тях

Нещо ме кара да мисля, че това с Моуриньо може и да не се случи предвид тези промени, които се правят в академията, или ако се случи, то Моу ще трябва да се обръща към тази академия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Химията е важен предмет,ако не му се получи след време с футбола,ще му даде добра основа в друг занаят,като Bakin Soda,Bakin Soda,Whip it through the glass  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Хаха, момчето вярно е още ученик, 12-ти клас, а вече с четири гола за мъжкия отбор на Манчестър Юнайтед, и то в какви срещи само, с какво значение... не знам дали е наш фен, обаче ако е така, навярно в момента изживява истинска приказка. Дано и не излиза от нея в следващите мачове. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мюфка. Момчето е Манкуниан местно момче. Мислиш ли че не ни е фен. 

Чупиш тъпомера втори път те хващам. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само заради тези момчета не го искам Моу. Много ми се ще да изкараме един нов "клас 92" ако ще да е за сметка на трофеите.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

според теб клас 92 щяха ли да са изобщо клас 92, ако ги нямаше трофеите? 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове