Jump to content
Pepinka

№24 Тимоти Фосу-Менса

Препоръчани публикации

Тимоти Фосу-Менса

8218451s.jpg

Дата на раждане: 2 януари 1998
Месторождение: Амстердам
Позиция: Защитник
В Юнайтед от: 2 септември 2014

Дебют: 28.02.2016 срещу Арсенал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Очаквам много от това момче, а ако продължаваме така с трансферите в защита, може още след два сезона да се присъедини към първия отбор. Не съм сигурен, но Арсенал и Барса май го искаха, което говори достатъчно за таланта му.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

"Van Gaal is a man with real personality," said Fosu-Mensah. "I still think it’s great that I was able to make my debut under him. Do I hope he stays? Of course.

Не започва добре с интервютата.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да, би трябвало да каже да го изритат тиквеника..кво е тва ъф корс..съгласен съм с Уолф

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Аз го виждам централен защитник, а защо не и дефанзивен халф. Като понатрупа малко конфидънс може да влезе в центъра, но към момента е доста по стабилен от Дармиан. Прилична техника, много добра скорост и уникална физика(та той е като Яя Туре)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
За момента е ясно, че е по-добър от Рохо и Дармиан. Направо си ги сложи в малкия джоб Фосуто. Има скорост, дрибъл, пас, стабилен в единоборства, правилно се позиционира в защита, силен и на втория етаж ... Все неща, които горните двама имат по-отделно, но не и всичко.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Фосу-Менса и Бортуик-Джаксън > ментетата Рохо и Дармиан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

А шпагатите му са като на фифата.Голям потенциал има,дано се опази от контузии,рап и цигании.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ай ся, простотии

Не си съгласен ? За мен единственото нещо, което изброените двама го превъзхождат е опита и Рохо на моменти има по-добро центриране :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Рохо до сега с нищо не ме е впечатлил, а Дармиан е супер непостоянен, редува що-годе стабилни мачове с потресаващи такива. Фосу-МОнсТа до са няма слаба изява, даже не вярвам как е 98 wtf. Скоро набор 00 ще са титуляри заеби.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еми да, на кое отгоре да се съглася? и джаксън и менса имат по 2-3 мача, другите 2ма са национали, единия финал на световно игра, другия защитник на италия.

аре успокойте малко топката, че и на пади и на оня, дето вече му забравих името им се определяше бляскаво бъдеще, пък сега падито е дълбока резерва и при лвг и при всички шитни в отбора, другия пък даже в селтик е резерва. и тва бяха 2мата от началото на сезона. други едни пък 4 години ги бляскаво бъдеще им редиха, преди да ги продадат на арсенал.

само да не се изхвърляме така, от 2-3 мача

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Това че е световен вицешампион какво ни топли нас? Рохо кога последно изигра цял мач за Юнайтед? 60 минути и дотам. То не че при италианеца е по-различно де. Силен мач на Рохо или Дармиан не си спомням в близките месеци. Рохо поне е надъхан, ако не друго, докато италианският ментак играе като ученичка.

Постът ми е по-скоро критика към изявите на Рохо и Дармиан, а не кой знае какво превъзнасяне на юношите. То в момента трудно някой би могъл да играе по-зле от дясното бекче. Редактирано на от Vidic

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

еми да, на кое отгоре да се съглася? и джаксън и менса имат по 2-3 мача, другите 2ма са национали, единия финал на световно игра, другия защитник на италия.

аре успокойте малко топката, че и на пади и на оня, дето вече му забравих името им се определяше бляскаво бъдеще, пък сега падито е дълбока резерва и при лвг и при всички шитни в отбора, другия пък даже в селтик е резерва. и тва бяха 2мата от началото на сезона. други едни пък 4 години ги бляскаво бъдеще им редиха, преди да ги продадат на арсенал.

само да не се изхвърляме така, от 2-3 мача

Аз не знам защо този Дармиан е толкова сакат в нападение. Той въобще не подхожда на стила на висшата лига. Никаква подкрепа в атака. 1-2 пробивания с топката най-много на мач прави и това е. Ако възнамерява така да играе, да свиква със скамейката. Предпочитам не толкова сигурен бек в защита, който обаче може да атакува, отколкото това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много дебюти съм виждал включително такива с по 1-2 гола, но не помня някой да ме впечатлявал толкова много още от първия си мач за отбора. Според мен това е един от най-големите таланти които сме имали последните години. Вече изглежда като готов играч, а още колко има да се развива. Мисля че има потенциала това да бъде нашето здраво бичме :D Мисля че може да се превърне в топ дефанзивен халф въпреки че по-често играе в защита. 

Предстои да видим, как ще се развие. Наистина по принцип малко прекаляваме с хваленето и очакванията към юношите ни, но всички се надяваме да изкараме някой бъдещ world-class играч от школата, все пак няма нищо по-яко да гледаш как някой юноша пробива и се превръща в основен играч за отбора.

Много от младите впечатлиха тоя сезон Фосу-Менса, Рашфорд, Варела, Бортуик... дано след това силно начало на кариерата им, да продължават да получават шансове. И половината да се наложат пак е нещо.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не знам защо този Дармиан е толкова сакат в нападение. Той въобще не подхожда на стила на висшата лига. Никаква подкрепа в атака. 1-2 пробивания с топката най-много на мач прави и това е. Ако възнамерява така да играе, да свиква със скамейката. Предпочитам не толкова сигурен бек в защита, който обаче може да атакува, отколкото това.

ама кво значение има ти какво предпочиташ? работата на бека е да бъде защитник, не нападател. има си нападатели и полузащитници, които да играят в атака, вие искате от бековете да правят по гол на мач. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абе ако може само поне да центрират като хората друго в атака хич не ме интересува.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

браво, тва е добра новина, в него ми е надеждата да се наложи като титуляр и машина отдясно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Timothy Fosu-Mensah: "I hope to play as long as I can for this beautiful club."

ама той не играе дори. мечтата му е да стои тук още 12 години и да тъпче на едно място.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове