Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Камерън Бортуик-Джаксън

Препоръчани публикации

Камерън Бортуик-Джаксън

8218448B.jpg

Дата на раждане: 2 февруари 1997
Месторождение: Манчестър
Позиция: Защитник
В Юнайтед от: 1 юли 2013

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Момчето има рожден ден днес и става на 19 години! Да е жив и здрав и да продължава с доброто си представяне. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Освен да е жив и здрав, нека му пожелаем и да смени колата.

Играе по-често от Мемфиса пък се вози на тико :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

половината го наливаме тука включително и аз но се вижда,че има футбол в момчето дано се развие както трябва и да е жив и здрав !

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Камерън Венегоор оф Бортуик-Джаксън Хеселинк ще се окаже най-талантливия от школата в последните години. ЧРД, догодина с Ланд Роувър, а Мемфис с варбург.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

абе Рууни ги прави чорба тея автомобили да му подари един,пожелавам му да остане цял и невредим след сблъсъка с дървуните и да успее да развие потенциала в себе си

Редактирано на от Glorious Dogg

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Вкарайте темата на малкия в първия отбор . Едва ли ако продължава да играе по същия начин ще видим някой друг на левия бек до края на сезона.

След базиците за походката и името му, то Бортуик показва на големите как трябва да се играе. Густо ми прави как влиза в единоборства и скача за висока топка. Много добро пласиране има и центрирането му е страхотно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ще го видим. ако не го удари рапа може и да стане човек от него. за сега се справя добре.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Радвам се че затваря устите на критиците си. Справя се страхотно, за съжаление негова грешка за гола на Челси, не се изнесе и покри засадата, но това е от липса на опит, случва се и на доста по-опитни играчи. Много е спокоен, хладнокръвен, машинка е, да продължава все така да играе добре и да се развива. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

голът им се получи брутално калитарски,покри засадата и въпреки шпагата на Джаксън,топката се намести на крака на Коща....просто малшанс

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/MirrorFootball/status/709511053688832005

вече не мое го бъзикате за колата :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Усети се,че не мое се излага така сред колегите,ма то сладка работа да си фудбалист на Юнайтед ,ся иде ред на дъ бичезз :D да си мазнее със здраве и материалното да не го главозамайва,а да набляга над футбола.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тоя па и той взе 2 заплати и си взе чисто ново ауди :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз с две заплати мога да си взема ново ауди.

Ама нов внос на 100к карано от баба набор 39 перфектно качваш се и караш .... към НАДИН. :mood (19):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е все пак е играч от А отбора, така че са му го дали от клуба. Нали и с Ауди имахме договор?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
С Шевролет имахме Редактирано на от Kobito

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам майка му да го кара и да си стои кротък,отколкото да ми идва с Ролс Ройс и да се мисли за Рокфелер.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И аз с две заплати мога да си взема ново ауди.

Ама нов внос на 100к карано от баба набор 39 перфектно качваш се и караш .... към НАДИН. :mood (19):

и аз с пенсиите на 2-те ми баби мога да си взема една ауди 80-ка, само на 320 000 км, перфектно, всичко сменено, обслужено, НЕРАЗЛИЧИМО ОТ НОВО, качваш се и караш към автоморгата :chalga:

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Искам да го гледам това момче. Независимо дали ще стане играч, дали ще е просто най-добрият му период от кариерата - не ми пука, той заслужи да играе в отбора, както и хора като Менса и Рашфорд. Като го сравня с Рохо, който дойде за около 20млн и през моите очи това момче се представи по-добре, направо ми се плаче от политиката на клуба.

Махаме Джоунс, печелим някакви пари от него, освобождаваме заплата за нов играч, Рохо отива като опция за центъра на защитата, Шоу си застава на бека, а Бортуик като негова резерва. Само печелим така. Наистина обожавам тоя момент, в който виждаш как момче от школата стига до първия отбор, раздава се, получава му се и малко по малко се превръща в част от него.
Редактирано на от manu1878

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Рохо доказа, че не би трябвало да се счита за вариант в центъра. Абсолютно безмозъчни прояви с играта с глава. Пича тотално не знае къде да се позиционира. Предпочитам Блинд.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Просто прекрасно! Нямаме право да го изпускаме това момче. Да се опази от контузии и в негово лице и в това на Шоу - проблемите ни на левия бек са решени.

Обаче е най-странният тип в отбора, но определено тази му "странност" по-скоро е с положителен знак и радва. Погледа, прическата, походката ... образ!  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ми се струва или главата му свети доста странно? :D

Да е жив и здрав, да се опази от контузии и все повече да се развива!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове