Jump to content
Sign in to follow this  
Pepinka

Джош Харъп

Препоръчани публикации

Джош Харъп

8218413X.jpg

Дата на раждане: 15 декември 1995
Месторождение: Стокпорт
Позиция: Полузащитник
В Юнайтед от: 1 юли 2012

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много добре изигра ситуацията при гола. Направи това, което Марсиал цял сезон не успя. Честит му дебют.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Харъп на седмото небе след гола

Дебютантът на Манчестър Юнайтед Джош Харъп разкри, че се намира „на седмото небе“ след прекрасния си дебютен гол на Олд Трафорд.

Харъп, който вкара хеттрик за Резервите на Олд Трафорд шест дни по-рано, откри резултата за Червените Дяволи при победата с 2-0 срещу Кристъл Палас.

Пред MUTV 21-годишния нападател заяви, че е бил настръхнал преди да излезе на терена за първия си мач за първия отбор на Манчестър Юнайтед.

„Мечтаех за това толкова много и съм адски щастлив, че тази ми мечта се сбъдна“, заяви той ентусиазирано. „На седмото небе съм!“

„Цялото ми семейство беше тук, приятелите ми – радвам се, че те успяха да споделят този момент с мен. От осемгодишна възраст тренирам за този момент, така че нямам думи да опиша случилото се днес.“

Младежът се наслади на дебютния си гол, отпразнувайки го с интересно телефонно обаждане, като след двубоя нападателят разкри значението му.

„Това е малка шега с един от момчетата – Кийрън О’Хара, направих го за него. Празнувах по същия начин и при последния си гол, така че не е нещо ново.“

Джош Харъп разкри, че отиграването на топката рано е бил важен момент, който му е помогнал да влезе в двубоя, а добави и, че доброто му представяне за Резерви също е спомогнало за увереността му.

„Бях в тунела и бях настръхнал, мислех си „аз наистина излизам на Олд Трафорд“, добави той. „Казах на себе си: ‘искам да получа топката възможно най-рано и да направя възможно най-много докосвания’. Това и направих и то ми помогна.“

„Напреднах с топката, финтирах защитник и я пратих във вратата. Бях натрупал увереност от последния си мач с Резервите, когато вкарах хеттрик тух пред очите на мениджъра. Това ми помогна да вляза в двубоя, тъй като се чувствах в добра форма.“

Харъп, който дебютира заедно с Деметри Митчел, както и пълния дебют на Скот МакТомини и първия мач като титуляр за Жоел Перейра, заяви, че младежите са искали да се насладят изцяло на преживяването.

„Казахме си един на друг: ‘това е огромен шанс за нас и просто искаме да излезем и да са наслаждаваме’. Това е последният мач за сезона и получихме шанс да впечатлим. Всеки един се представи чудесно, всеки може да се гордее със себе си. Представянето на момчетата беше прекрасно.“

Харъп, който е фен на Юнайтед от дете и чиято леля след двубоя се обади в MUTV да сподели задоволството си, се надява, че ще може да си извоюва още мачове за първия отбор през следващия сезон.

„Всичко е в ръцете на мениджъра“, завърши роденият в Стокпорт футболист. „Именно това искам да правя всяка седмица – да играя на Олд Трафорд. Фен съм на Юнайтед от дете и ми беше мечта да играя тук и да бележа.“

manutd.com

https://twitter.com/ManUtdLens/status/866299231841259520

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

чудесно събитие за момчето в личен план. лелята не издържала, ок. whateva за ман юнайтед. отдавна тоя клуб не е екслузивно за местна консумация, колкото и да не им се вярва на някои хора. 

от интервюто, мога да си направя извода, че и тази юношка боледува от болестта на юношите в отбора - сбъднали са си мечтата, излезли са пред олда, родата и приятелите се кефят, героя на деня.

не си дават сметка, че пътя към истинския футбол едва сега започва, труда и тренировките едва сега започват, а не свършват с първото излизане на олда.

от тука следва вменяването на това, че такива, като него са бъдещето на отбора, че са по-специални, защото са фенове, че те са постигнали нещо наистина изключително и трябва много да се гордеят с това, че заслужават яките кинти и бъдещите игри са им гарантирани по право. 

"всичко е в ръцете на мениджъра"... не, пич, всичко е в твоите ръце. дали ще е поредния, който след 1-2 години вече няма да можем да търпим или ще стане нещо повече от него си зависи само и единствено от него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Harrop will renew his #mufc contract soon. He agreed to do so before the match vs Crystal Palace [men]

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо мойто момче .... 

„Всичко е в ръцете на мениджъра“ - май не е каквото е очаквал. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тва момче толко много ми харесА последния мач... сигурно най-читавото ни крило, което сме имали миналия сезон и каква съдба... ние сме ебаси жалкия клуб вече

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Най-читавото крило?  :mood (17):  След един мач? Всъщност той май дори не е крило.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове