Jump to content
CR7

Мемфис Депай

Препоръчани публикации

Нищо не сте разбрали. Вярно, че пишем в темата на Депай, но коментара ми е насочен към последното изречение на John и защо Ди Мария не попада в категорията на споменатите играчи. 

И през ум не ми е минавало нито на мен, нито на когото и да било да сравнявам Депай с тях и да му възлагам такива очаквания и надежди.

П.С. на годините на Депай, Роналдо ни изнесе сезона и ни поведе към първата титла след 3 години пауза, само да вметна

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама защо всяко едно крило в отбора се сравнява с Роналдо, ето това не разбирам? Талантът на Роналдо и Меси е огромна рядкост и само идиот би сравнявал всеки с тях и би очаквал същото развитие. Депай няма този талант и никога няма да го има. 

15 гола да изработи и ще го пиша перфектен сезон за него. Примерно 7 гола и 8 асистенции или нещо такова :) 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ама защо всяко едно крило в отбора се сравнява с Роналдо, ето това не разбирам? Талантът на Роналдо и Меси е огромна рядкост и само идиот би сравнявал всеки с тях и би очаквал същото развитие. Депай няма този талант и никога няма да го има. 

15 гола да изработи и ще го пиша перфектен сезон за него. Примерно 7 гола и 8 асистенции или нещо такова :)

Защо не ? Човек никога не знае. :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дано успее да върне старата слава на 7-та,има потенциала,а и самочувствието да го направи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз също си пожелавам този сезон да налбюдаваме една седмица, отдадена на Манчестър Юнайтед със сърцето си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Здраво копеле е, имам надежди, че ще направи не само силен сезон, но и запомняща се кариера. Надявам се да му потръгне :)

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дайте да направим едно определение за силен сезон. щото така "силен сезон" е много непонятно, мътно и тъмно и всеки си го тълкува както му дойде.

2 гола и 5 асиста силен сезон ли ще са за депай или не?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

дайте да направим едно определение за силен сезон. щото така "силен сезон" е много непонятно, мътно и тъмно и всеки си го тълкува както му дойде.

Само ако тича много и се кефи след голове на отбора :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той Ди Мария имаше 3гола и 10 асистенции , но все пак сезона му беше слаб това предимно заради играта му през по-голяма част от мачовете , Йънг който е ненавиждам в този форум от своя страна имаше 2 гола и 5 асистенции и сезона му беше силен .  Ди Мария беше избран веднъж за МотМ , а Йънг 4 пъти .

И все пак според мен 10гола и 5 асистенции може да се брои са силен сезон , защото според мен от него ще се очакват повече голове отколкото асистенции .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Много е относително. Факт е, че Ди Мария направи точно 6 мача, в които вкара 3 гола и даде 4 асистенции, Йънг беше мноооого по-полезен за отбора. Депай първо нека свикне с играта в Англия, пък тогава да мислим тея работи. Ако е титуляр цял сезон и играе зад Рууни, би трябвало да има 20 изработени гола, но е наистина много относително. Аз от него искам всеки мач да прави пробиви като Азар, Санчес, да дава ключови подавания, да асистира и да вкарва често за играч на тази възраст и най-важното - да израсне като отборен играч, защото още не се е развил достатъчно, за да е такъв лакомник.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

да разбирам значи, че квото кажат коментаторите, тва ще е? 

лично за мен в ролята, в която го гласи ван гаал да играе, трябва да вкара поне 15 гола. иначе ще сме за никъде. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

лично за мен в ролята, в която го гласи ван гаал да играе, трябва да вкара поне 15 гола. иначе ще сме за никъде. 

Ами 15 гола минимум  трябва да изработи дали ще ги вкара или ще ги асистира няма значение . Но ЛВГ му има голямо доверие и до колкото гледах турнето в САЩ на Депай му е дадена голяма свобода. както се вика е като свободен електрон .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не, не, 15 гола трябва да вкара. Колко ще изработи е друг въпрос. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само не разбирам като заместник на ди Мария ли го взехме или планът е бил двамата да играят по крилата... по-скоро второто. Надявам се да пръсне първия сезон, искам 10-тина гола във ВЛ и още толкова асиста.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://twitter.com/TotallyMUFC/status/633757238562177024

Хахах пича е разочарован, че не е вкарал трети. Такава амбиция ни е нужна.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Човека иска и по 5 гола, ако може да вкарва :) Така се става голям футболист.

Може ли да му сложим клауза от 150 млн, че до 2-3 години измекярите пак ще почукат на вратата за готовия футболист?

Редактирано на от cantona7

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мда, и аз тъкмо си мислех, че ако стане некоя звезда от Мемфиса Реал и Перез ще видят идеалния заместник на Роналдо в лицето на Депай

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е това е истинска 7-ца. Играе с пъти повече хъс и желание от Ди Мария. Дано остане дълго време в клуба и се развие както предишният успешен номер 7. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

С даването на седмицата и стана звездата, която всички търсихме. Малко по-труден и по-дълъг процес ми се струва, че трябва да е. Много лесно взе да се дава и да се закачат медали. Не казвам, че точно той не я заслужава, но ми се искаше да не беше минавала през толкова бастуни.Головете, които вкара, бяха страхотни и класа от всякъде, но много ми хареса как се бореше и за топките, които излизаха в аут, а той тичаше и избиваше в тъч. Има нещо в такива играчи, които карат публиката да стане и да ръкопляска, пее и крепи отбора!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мемфис има всичко нужно, за да бъде това, което всички очакват да е - талант, нужните умения, физика, техника, а сега му предстои и да натрупа ценен опит. По отношение на чисто футболните му качества и представянето му на терена нямам никакви притеснения. Единствените проблеми при него могат да дойдат от самия него. Много объркан живот е имало досега това момче, липсвали са му неща, които изглежда цял живот се опитва да наваксва и мениджърите му се опитват да играят ролята на човека, който никога не е имал зад гърба си. Тази показност при него и както преди време Куман беше споменал, че твърде рано е започнал да има самочувствието на постигнал всичко във футбола - не са случайни. Бързата слава и успех, това самосъзнание, че разполагаш с нещо повече като качества от останалите около теб (поне до този момент е било така) така брутално могат да му повлияят и да му преобърнат живота. Не знам той сам ще може ли, но нещо или някой трябва да го държи на земята и всичко ще е наред. Това ще му е голямото изпитание на него, струва ми се.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове