Jump to content
CR7

Мемфис Депай

Препоръчани публикации

ГОЛЯМ ИЗРУД . Пожелавам му успех , макар че   съм сигурен , че ще ги прави криви още от първия сезон . И сравненията с Роналдо не са никак преувеличени .

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

И кво, зимаме ли го ? :mood (17):

Погба, Лукаку, Депай не си играе, работи повече от Еди напоследък. :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мемфис доста добри трансфери прави. Да намери нещо и за защитата :mood (28):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://gong.bg/football-sviat/anglia/top-skaut-dal-ocenka-pod-nulata-na-noviia-v-iunajted-333907

да се надяваме,че при нас няма да се случат подобни неща,предвид респектиращото име на клуба  и Гаал

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Features/2015/Jul/gallery-manchester-united-players-back-in-pre-season-training.aspx#

Снимки от първата му тренировка.

Ебати краката здрави има. Не случайно бие топалки отдалеч. Много ще му помогне това за физически изискващата ВЛ.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не ми приличаше на такова кораво бичме,малко на Хълк прилича.Доста ще му помогне това в Англия.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

По всичко изглежда, че първоначалния номер на Депай е 26, може би преди началото на сезона ще е ясно напълно, както беше при Шоу – на турнето с 28-ми, но после взе 3-ти. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

не знам, ама от тия снимки тая с Янузай много се набива на очи... като се направи сравнение, ебати разликата ...  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Дано заформят супер партньорство на терена (щях да пиша левия фланг ама :D ) , а не извън него  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

поне е от биткаджийските хомосексуалисти, има такива. На терена гони, блъска... пък ще видим тоя сезон.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ем да, то нали и на фланелката му т'ва пише .. не обичал да го наричат Депай, нещо му напомняло за баща му (мисля) ... не помня ква точно беше историята

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове