Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

Днеска Фелипе Андерсон е "done deal" .

Накрая какво ще ги правим толкова футболисти не знам, всеки ден по 2-ма взимаме.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
ЛВГ май иска да играе с около 5-6 атакуващи полузащитници. Няма лошо, нали уж най-добрата защита е нападението.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отаменди, Клайн, Шнайдерлин, Гюндоган, Фирминио, Кейн. 

Тва май е реалния списък на играчите които гледаме по-сериозно. + некой вратар.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Tottenham will not sell Harry Kane to Man Utd, even if a major bid comes in this summer, sources tell ESPN FC.

Дано е вярно. Ще е малоумно да изръсим 1 торба пари за играч, който все още е със спорни качества. 

Roberto Firmino's agent confirms that his client will move to England, but can't confirm his next club yet. Hoffenheim want about €30m.

Ако това е истина, очевидно ЛВГ наистина му е хвърлил око. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

ебати наглите копелета, то по-добре да си го задържим и последната година от договора му

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

всеки ден излиза нова "информация" за първия бид на реал. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

всеки ден излиза нова "информация" за първия бид на реал. 

И всяка следваща е по-ниска от предходната. Накрая даже ние ще платим, за да си тръгне Де Хеа :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нас само как ни доят за знайни и незнайни "бъдещи звезди" , а ние продаваме за жълти стотинки. Тоя Фирмино - 30 млн. ? , с какво толкова ги заслужи , Кейн направил един добър сезон 100 млн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тоя Фирмино не струва повече от 5 милиона. Ако ще да се пОсере!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако има нещо вярно в тая "оферта", това което трябва да направим като отговор е ние да им отправим оферта за Бейл на стойност 5 млн., за Модрич за 3 млн. и Варан за 500 хил. Те тея си правят та*ак с нас. Друг въпрос е нали темата дали един футболист трябва да струва 100 млн.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

30 млн евро към днешна дата са към 20 млн паунда, което си е близко до оферта на днешния пазар. Още повече за човек със статистиката на Фирминьо, която се доближава до тая на най-добрите играчи във ВЛ, но бързате да го отпишете рано-рано. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да , в Германия , където има 1 отбор. През годините на колко такива им лъсна "потенциала и класата" , според мен не струва към момента повече от 10-15 млн. евро.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Германия се играе 5 пъти по- красив и атрактивен футбол от Англия в момента. Байерн може да е недостижим, но това е защото са зверска класа на всеки един пост, това не прави другите отбори слаби. В Англия конкуренцията напоследък се създава от посредствените Юнайтед, Пуул, Арсенал, Тотнъм, Евертън, Шити и т.н . Там въпроса кой е по-малко слаб, за това този смешен отбор на Челси стана шампион тази година. То е Европа се вижда де, вие си се заблуждавайте.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютно. Веднъж гледах Стоук-Уест Бром, после хванах случайно Майнц-Хамбургер или нещо подобно. Едните тотални британски коне, пукат нечовешки топката, а ония играят футбол... Факт е, че Байерн е над всички, но това е защото просто обират каймака, но футболът в Германия е по-динамичен, по-красив и по-стойностен. Че и тактически много по-издържан.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е не. Сега пък и немското станало по-интересно и динамично от английското, хаха. Еди, вади пачките за небезизвестния Фирмино веднага! Нищо че даже клипчето му в youtube не бива. Всичко що не е английско е ебати класата!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Начи първо, не съм видял някой да отрича, че английските отбори са слаби и отстъпват доста на конкурентите си от останалите топ първенства. Кой кво се заблуждава, не знам. 

Нито пък някой е изкарал немския футбол скучен и приспивен като испанския. Всеки ще се съгласи, че там се играе хубав, приятен за окото футбол. Но по-атрактивен и по-динамичен от английския? Как ли пък не... 

П.С. Всъщност, истината е че това си е субективно и всеки си изказва личните предпочитания къде футболът му доставя по-голяма наслада. До безкрай може да си откараме така, всеки да си пише своите, удивителни, плюсчета, минусчета, глупости .. За кво изобщо подхващате такива спорове?

А как от некакъв циганин стигнахте до това къде се играел по-хубав футбол, не ми стана ясно .. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Заради работата ми гледам доста Немски футбол и това да говорите колко бил добър е несериозно за мен..От топ 4 първенствата за мен е най-слабото от гледна точка на интересни мачове.. Тва, че сте попаднали на някой мач и правите изводи от това е друга бира.. Колкото и да са слаби грандовете в Англия в момента, темпото и интензитета във ВЛ го няма никъде другаде.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Незнам ама лузърите ако верно вземат Ковачич от Интер, ще ударят джакпота...Рискован трансфер си е ама в момчето има хляб а е едва на 21.За 16 милиона си струва риска!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Реших да вместя, потенциално най - силно и по - точно, най - възможно осъществимите ни трансфери в схема 4 : 1 : 4 : 1

което също може да стане и в 4 : 3 : 3  или 4 : 2 : 3 : 1, но първата най - много ми допадна :D 

* Де Хеа е ясно, че вече е пътник. Но мисля, че забравихте какво каза ЛВГ, че той вече знае потенциалния му заместник. И силно се надявам да е Лорис, който каза, че нищо не може да каже за трансфер, защото Де Хеа, все още е в Юнайтед.

* Централна двойка Рохо - Отаменди, ще е медено. А Блинд и Шоу да си се съревновават за мястото отляво. Отдясно нямаме май голям избор за трансфер и може би ЛВГ, ще заложи на свой човек. А Валенсия не искам да го виждам дори и за резервен вариант. Джоунс може би или дори Пади Макнеър, за който ЛВГ каза, че това е точното му място.

* При такива атакуващи играчи, мисля че ни трябва някой бърз, добре пласиращ се играч, на ръба на засадата, на точното място в точното време в наказателното поле, възползващ се от шансовете си. Май описах Чичарито, затова и ми се иска да си го върнем. Уилсън също се надявам да получи повече шансове. Но това ще рече де сменяш капитана.. 

* Янаузай се надявам да отиде под наем в някой отбор от Висшата Лига, където да играе редовно и при успешен за него сезон, другата година да идва на мястото на Йънг, който ще е на 31 пък и не мисля, че ще повтори сезона, който направи, а и не знам дали ще има много възможности да го направи при наличието на тези играчи.

* Това за мене ще е доста успешно трансферно лято ако тези играчи дойдат. С наличието на значително повечето мачове, които предстоят, а и на пейката ще имаме играчи, който могат да обърнат мач, а не хора за попълване на контузии по време на мача..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена