Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

Отаменди с кой ще си партнира, Рохо или Смолинг ? :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Някой казаха, че Карвахал не им харесва. Спокойно мога да се съглася с тях, защото в не един или два мача, той беше направо трагичен. Редактирано на от Loca Pasion

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме кефи да има толкова много латиноси в отбора?

Пцолютно. Тоя убитак Ерера да го махамче, искаме си гига-хипер-мега таланта Клевърли. Ако може 11 британски ботушари ще е най-яко

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали реално да мисля на нещата. Дали пак ще бъдат изхарчени над 100 млн за трансфери ?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

20млн ЕВРО за ДДХ. Че ние дадохме повече преди 4 години като го купувахме бе да му еба путката майна и шибан пазар.

Мноо ясно че ще искаме 50млн ЕВРО. Тва са 40млн паунда за вратар дет щи пази 10 години още и е класа.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Ако не е отново спекулация е ясно,че съм за Видал кръвожадната хиена,отколкото хиеновото куче Наинголан

Братле, Видал миналото лято трябваше да го вземем, но ние се дръпнахме от трансфера заради тази негова "контузия" в коляното. Едва ли след тоя ташак дет му направихме момчето ше иска да дойде при нас. Мое мнение.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Аз не знам дали реално да мисля на нещата. Дали пак ще бъдат изхарчени над 100 млн за трансфери ?

Да..Не само ще бъдат, но и е напълно необходимо...

А иначе не виждам какъв е тоя огромен рев по Де Хея. Добър вратар е, но си има кусури. Добри вратари бол. Валдес си е отличен вратар, който освен това е и много опитен, което помага в защита. Ние пари си имаме. Тия да дадат нормална оферта. Аз ако съм на мястото на ЛВГ и Еди - 50 милиона и нито паунд по-малко. Въобще да не им дреме, че му е последна година. Ако оня почне да прави проблеми, марш при резервите, да тренира на възможно най-скапания терен за наказание и да му лимитираш качествата и готово

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Отаменди с кой ще си партнира, Рохо или Смолинг ? :D

Рохо разбира се.

Ся какво стана....не латиноси гадни, не британски дървета, не немци и пародия на немци щото са или трагични или със спорен фитнес....ми да купуваме целия национален на Холандия.  :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Да..Не само ще бъдат, но и е напълно необходимо...

А иначе не виждам какъв е тоя огромен рев по Де Хея. Добър вратар е, но си има кусури. Добри вратари бол. Валдес си е отличен вратар, който освен това е и много опитен, което помага в защита. Ние пари си имаме. Тия да дадат нормална оферта. Аз ако съм на мястото на ЛВГ и Еди - 50 милиона и нито паунд по-малко. Въобще да не им дреме, че му е последна година. Ако оня почне да прави проблеми, марш при резервите, да тренира на възможно най-скапания терен за наказание и да му лимитираш качествата и готово

Не знам. Аз се надявам да има някаква врътка Де Хеа + 40 млн примерно = Бейл . 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

http://www.manutd.com/en/News-And-Features/Football-News/2015/May/memphis-depay-completes-medical-at-manchester-united.aspx

Депай е преминал успешно медицинските, остава да дойде началото на Юни, за да бъде представен официално. 

Редактирано на от МUFC

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо Видал да не иска да дойде? За Ерера нали уж имаше фейк агенти, бил много обиден и не иска да чуе за Юнайтед :D

Явно за Артуро се сондира от миналото лято. Все пак си мисля, че е партенка.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

След Бекъм, Нистелрой и Роналдо ако тея балерини вземат и Де Хеа ще ги намразя тотално. Пожелавам им всичко най-лошо!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Класа напред, но така титли трудно се печелят. ДЕСЕН БЕК!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Защо Видал да не иска да дойде? За Ерера нали уж имаше фейк агенти, бил много обиден и не иска да чуе за Юнайтед :D

Явно за Артуро се сондира от миналото лято. Все пак си мисля, че е партенка.

и на мен не ми се вярва вече и стига толкова латиноси то не се издържа

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Тааа мойте идеи/желания за лятото:

GK- Лорис

ДЦ- Хумелс

ДМ - Шнайдерлин/Кедира- пазара на типичния разбиващ с пас по-дълъг от 5м е доста свит и хора като Алонзо, Кроос, трудно ще се намерят. Карик е на години и доста мачове изпусна, а и трябва да се мисли в дълосрочен план. Кедира е малко по-различен тип , но за без пари ще е страшна сделка. Против връщането на Погба съм

ФЦ- Лаказет- много израсна през последните години и цената му не трябва да е повече от 25млн. Отделно ще могат да играят с Депай/Рууни и на трите позиции в атака, да се сменят един друг и т.н.

Ако вземем Кейн няма да се противя, но това според мен е партенка, заради това че не вярвам да се разделят с него този сезон, отделно им е юноша, а и Леви ще иска доста зелено.

Бейл не вярвам да стане, освен ако не се измисли нещо с ДДХ.

Рафаел,Евънс,Клевърли,Нани,Линдегаард,Чичаро- аут

Янузай,Перейра,Уилсън- наеми

Редактирано на от bonev13

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Не вярвам да вземем Бейл. Реал едва ли ще са склонни да бъде включен в евентуална сделка за Де Хеа. Депай ще играе отляво. Нани се връща. Депай/Нани/Йънг/Ди Мария като опции отляво. Мата/Валенсия/Ди Мария - отдясно. Вратар, центр.защитник, десен бек, центр.халф/заместник на Карик/ и нападател. Абе с други думи пак ще трябва да се отваря кесията :D

Редактирано на от fi4eto

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Bernd Leno и Timo Horn са добри опции за заместници на Де Хеа. Могат да се борят с Валдес и даже да понаучат нещичко от него и огромният му опит. Млади са и са потенциално дългосрочно решение за този пост.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Той и Де Хеа беше дългосрочно решение след пенсионирането на ВДС,ама ...Да взимаме Чех,поне няма да има нужда от минута аклиматизация,а и знае езика - много важно нещо,за да командори 4-мата пред него.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Памперси на вратата не ни трябват! Не стига, че отбраната е тотал щета, а сега да чакаме на ново вратаря да свиква с футбола в Англия.

Нещо по-опитно - Лорис или Чех.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Абсолютно! Едно време можехме да си позволим памперс на вратата, ама пред него стояха хора като Фърдинанд, Видич, Евра, а сега Джоунс, Еванс, Шоу... 

Ако Давид напусне, то трябва да търсим ВДС 2, Чех е най - добрия вариант. Абсолютен титан м/у гредите, все още имащ пред себе си едно 4,5 години силен футбол. 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Нани го забравете. Няма да се върне при нас за да е резерва. 

А не вярвам да измести Депай или Ди Мария, дори Ашли в тая му форма.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като говорим за опит на вратата, мисля, че вече имаме такъв в отбора. С Чех двамата се препокриват. Няма как да имаме 2 дъртака на вратата :D :D :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Проблемът с Нани е, че няма кой да му плаща 120К на седмица - Мойзи ебати договора подписа :D

Спортинг ни го връщат, може нов наем след това.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Като говорим за опит на вратата, мисля, че вече имаме такъв в отбора. С Чех двамата се препокриват. Няма как да имаме 2 дъртака на вратата :D :D :D

Само дето разликата в класите е поне едно ниво. Пък и не ме бърка годините на двамата, не са никак напред с годините за вратар.

Лено ми изглежда доста добра опция ако ще е някой млад вратар. Чех вече 10 години е в Англия и всички знаем на какво е способен. Други по-добри варианти от тях не виждам.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена