Jump to content
Wolfram

Трансферното Лято На Един Ед! (2015)

Препоръчани публикации

Тъкмо. Според представянията, направо да орежат заплатите на Перси и Рууни с по около 75%. От  тази на Фалкао пък ще се отървем. Чиста работа.

само да можеше да го излъжем с пари, ама знаем, че не това е движещото в случая ... 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Перси и той вчера се включи с едно 'желание' .. Ако играем с един нападател, то като нищо може да разкараме Ван Перси и Фалкао, а Рууни, новия нападател и Уилсън да се борят за място и да се въртят през сезона.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
According to @GuillemBalague, Otamendi wants a @ManUtd move and #mufc will continue to pursue the player!

След като зимата сме отправяли оферта за него, нормално е и лятото да натиснеме.

Друг е въпросът, че сега с основание ще му надуят цената, която и без това не е малка. Плюс това Валенсия може и да играе ШЛ, макар че вчера врътнаха един нелеп Х у дома 1-1 ( именно Отаменди вкара ) и не е мн ясно дали ще искат да го пуснат при наличието на ШЛ.

Хумелс, Отаменди, вяроятно някое от холандските протежета Влаар и Де Врай, най-вероятно тия са първите опции за централен бранител в трансферния списък..

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Четох и за Янмаат на десния бек, който е в Нюкасъл.

Тим Крул също е доверен човек на Луи :D

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Е той вече си взе Депай, миналото лято Блинд, стига толкова. По един на трансферен прозорец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Карвахал е пълен лебед, един от най-слабите играчи на Реал тоя сезон. За 20 + млн паунда може да се купи далеч по-читав човек за десния бек. Аз не виждам с кво Карвахал е по-добър от Валенсия. Тва ше е пълна глупост. Отаменди ако го вземем, удряме жестоко. Тва ми е мечтания трансфер за централен защитник, ако стане, удрям си гъза у тавана от кеф. Лаказет за нападател също ми се вижда много добър вариант. Момчето още миналия сезон в Лига 1 показа сериозен потенциал, а тоя сезон беше номер 1 в първенството, вчера френските журналисти го определиха за най-добър тая година. Млад, талантлив, на 23, гладен за голям футбол. Накой по-горе е писал за Наинголан- и тоя е голямо куче. Страшен биткаджия и перде- Висшата Лига ще му заспи идеално. Някъв такъв булдог ни трябва. Бе, има варианти, и пари явно има доста- въпроса е да ги похарчим за точните хора. Да не правим селекция тип Роджърс- дърводелци за по 20-25 млн на конвейр. Много внимателно трябва да се прецени какво ни трябва. Гаал е сериозен човек- надявам се, че ще се справи.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
“He is staying at Madrid – end of,” Balague said. “There is no story there. Gareth Bale is going to be at Real Madrid next season.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мале мале! Станахме като Реал, ПСЖ, Сити или Челси.. загуби се аурата на Ман Юнайтед. Това вече не е същият отбор и не заради двата слаби сезона, а заради трансферните пазари, които провеждаме напоследък. Какви са тия оферти от по 80 млн за някакви ушати глупаци, какви са тия лета с по 200 млн похарчени за всевъзможни "звезди". Това не е Юнайтед.

Вие радвате ли се на такава политика, да купуваме най-добрите и скъпи футболисти, абсолютни прехвалени лигльовци, ама честно?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

^ Докато се изгради отбор и дойде момент , в който може да попълваме състава с Джемба-Джемба, Белион и Саха, лично ще се радвам и да даваме по 200млн.

Отделно цените на играчите, скочиха много- агенти, повече пари от реклами,права. Отделно в Испания много мразят да продават и затова им слагат нереалните цени. В повечето случаи ,обаче за същите пари, които се искат за ляв бек Англичанин от Чемпиъншип, се взима ляв бек национал на Бразилия, взимал титла.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Никой не може да изнудва Ман Юнайтед! Или поне така трябва да бъде. Щом някой не иска да играе при нас, да се маха! Никой не е по-голям от отбора, банално, но много вярно.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

трябваше да разкараме капитана long ago прав си.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме кефи да има толкова много латиноси в отбора?

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Само мен ли не ме кефи да има толкова много латиноси в отбора?

Като прибавиш и колко има с ляв крак и ми се повръща що са толко много.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

за татуираните пък да не говорим...

---

ако трябва да съм малко по-сериозен:

лошите латиносчета:

[vine]http://vine.co/v/eAZMha5dguI[/vine]

добрите англета:

[vine]http://vine.co/v/eAZ7J6rX2bz[/vine]

---

нещо не мога ги подкарам тия вайнчета

Редактирано на от ss4

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

https://www.youtube.com/watch?v=RsONsqWisw4

:mood (35): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17): :mood (17):

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
#MUFC have rejected Madrid's €20m offer for De Gea, they want €50m. [Marca]

Тази работа вече е на Еди, а Ван Гаал да търси вратар...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Явно на 35 ще си стискаме ръцете ...

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Някои бяха казали, че предпочитат отбора да не приема 20-те милиона на Реал, да остави Де Хеа и цял сезон да играе за резервите. Има едно НО, обаче. До колкото се сещам, играч, който му остават 2 или по - малко години до края на договора, има възможност да си откупи правата, т.е. ''сечено'' на Давид няма как да направим, а и не мисля, че е редно, все пак не иска да ходи при орките... 

Относно това, че никой не можел да изнудва Юнайтед! До някъде се прави, но не даваме ли големи заплати, ще сме подобие на орките и Арсенал до преди няколко сезона. Футбола СЕГА е извратен до неузнаваемост, не се ли нагодиш към настоящето, то ще се превърнеш в отбор, който ще се топли с историята и отбор, който веднъж на 4,5 години би направил нещо сериозно в лигата - да завърши втори и да е в борбата за титлата. Вече се досетихте кои визирам!

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Тея лайнари са в грешка нещо за кой вратар си мислят,че са отправили оферта Илко Пиргов ли,при положение,че е изграден и завършен вратар топ 3 в света,дори тях трябва да ги е срам от подобна оферта,а за нас ще е пълна подигравка

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Прочетох как Валдес се е почувствал при дебюта си. Е, не вярвам да каже обикновен дебют, но думите, които е подбрал, ни подсказват какви емоции е изпитал и как още не се е съвзел. ЕТО ТОВА НИ ТРЯБВА! Пари, пари, но до едно положение. Ако я има страстта и излизаме мотивиране за всеки мач като за финал, едва ли ще има отбор, който да ни надиграе. Имаме много потенциал само трябва да се балансира отбора с дефанзивен халф, централен защитник и десен бек. САМО! 

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Ръководството на Ливърпул е готово да предложи по-добра оферта от тази на Манчестър Юнайтед за подписа на Артуро Видал.

Преговорите между Ювентус и "червените дяволи" бяха в напреднала фаза, но сега и Брендън Роджърс се е намесил, гарантирайки, че ще даде по-добро предложение.

От "Старата госпожа" са обявили, че нямат проблеми да се разделят с Видал, като дори усилено му търсят заместник, като в момента водят преговори за Раджа Наинголан от Рома.

В интерес на истината Наинголан е желан и от Юнайтед, но в крайна сметка има възможност да се намери решение, което да удовлетворява и двата отбора. /БГНЕС

Ако не е отново спекулация е ясно,че съм за Видал кръвожадната хиена,отколкото хиеновото куче Наинголан

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове

Мемфис Дипей току що е преминал медицинските тестове и клуба ще пристъпи към финализирането на трансфера му.
Официалното представяне и преминаване, се очаква да е на 1ви юли, когато отваря трансферния прозорец.

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
В Англия отваря на 9ти Юни май ? Иначе твърдо за играчи като Бейл, които са се доказали в Англия. Вкара 30 гола с Тотнъм, та с нас ли няма да го направи?! Отаменди също няма да откажа, а Карвахал ми е 50/50.

Най-интересно е каква ще бъде постройката в атака. Дали ще е 4-3-3 с Депай и Бейл/ако дойде/ или пак ще се бута всичко живо в центъра, как мислите ? Много изолирани остават нападателите ни този сезон и с един малко по-директен стил, ще могат да вкарват двойно повече. Редактирано на от vvtm

Сподели това мнение

Връзка към мнението
Сподели в други сайтове
Гост
Темата е заключена